Treść opublikowana przez marcin j
-
[B5 2.6 V6] A to moje A4...
twój samochód ma sie tobie podobać, grunt zeby nie robic festynu.
-
[B5 1.8T Avant] MOJE PIERWSZE A 4
no ładna, kilka zmian zrobione ,ale ze smaczkiem, skóra - to mi sie podoba
-
[B5 1,9 TDI 90 KM] 95 r.
bardzo mi sie podoba, gratulacje
-
Auto zmierzone po raz drugi
50 KM za 400 zł , kolejne zdrowe 2.5 TDI v6
-
[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
Zaje...sta furka, a silniczek tez niczego sobie, fotele bardzo mi sie podobają. Miłego śmigania.
-
Historia naszych nicków
u mnie tez nie ma co zbardzo wyjaśniac, marcin to moje imie a j to inicjał nazwiska, no to wyjasnilem
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Trasa Nowy Targ - Kołbaskowo , (granica polsko-niemiecka niedaleko szczecina) 750 km na baku, rezerwa zaczyna świecić kilka km przed szczecinem. Nie jest źle
-
[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
No pikna, fele fajnie współgrają z tym kolorem
-
[B6 2.5tdi v6 180km] - chipowanie silnika za i przeciw.
Wbrew opiniom nie wszystkie 2.5 tdi są zjechane, ja mojego sprawdzałem i jest w b. dobrym stanie, co oczywiście tunera zdziwiło, po modach mam 180 KM & 360 NM. wpierw i tak tuner wybrany przez Ciebie powinien shamować niunie w seri i będziesz miał jasność.
-
[B5 1.9TDI AFN] a to moje cudo
Chociaż nie jestem zwolennikiem avantów, to musze przyznać że wiem co kupie jak bede miał zone i dzieci , bardzo ładnie sie prezentuje ten srebrny kolor.
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
dawaj foty bo juz wieczór, zapowiada sie spoko.
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
najbardziej brakuje mi: 1. kasy na rope:), zartuje 2. napędu na 4 kółka 3. skóry 4. nie pogardzilbym es pakietem optycznym
-
Słyszalne paliwo
u mnie też gnojówa chlupie, to chyba norma
-
Jakiej firmy tłumik??
popieram ten tłumi który wskazał zioolko [ Dodano: 22-12-2006, 07:11 ] remus
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
ladna niunka, ale przydałoby sie wiecej fotek.
-
[B5 1.9AJM] Nasz nowy Granacik - A4 Avant
ladna, ladna, troszke poprawek w srodku i bedzie bajka.
-
Polikarbonowe felunie!!
wg mnie kiszka, do humera stojącego w garażu mogą być
-
felgi od rs
fajnie sie prezentują
-
[B5 1.9TDI AFN] Wszyscy maja Audi.. mam i ja :)
ładna audiczka , ale fele przynajmniej 17 i bedzie bajka, to moje zdanko.
-
[B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie
zajefajna, milego smigania w zimie, kolorek super, fele tez są ladne.
-
Ile kosztuje obicie tapicerki skora ???
musi spoko wyglądać , jak bedziesz mial czas to wrzuc foty
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
mam 2.5 tdi v6 z 1999 r ale 150 km, brzmienie silnika ładne, jak to w v6 , ja nie narzekam, mam zamiar również podnosić moc, mysle że silnik 2,5 tdi ma potencjał na wyższą niż fabryczną moc. i nie bedzie jakoś specjalnie wyżyłowany. co do twojego silniczka, moc wyjściowa 180 km, podnieść można , ale dobrze doradź się tunera jakie moce będą bezpieczne dla twojego serducha.
-
[B5 1,9 TDI Q]
fajna bryczka, tdi i quattro, jest czego pozazdrościc, pewnie znasz mechanika ligeziewicza z rabki, jest gość dobry i można u niego podnieść moc w cacku!! [ Dodano: 09-12-2006, 13:54 ] polecam [ Dodano: 09-12-2006, 14:10 ] to nie jest reklama serwisu samochodowego
-
[B5 1.9 TDI AJM] temperatura plynu chlodzacego(wskaznik)
próbowałem na climatronicu i mam możliwość tylko zmiany stopni na farenheita, nie moge sprawdzic nic innego [ Dodano: 09-12-2006, 13:29 ] zdaje się , że chyba też ktos z klubowiczów próbował i tez tylko mógł zmienić stopnie na fahrenheity [ Dodano: 09-12-2006, 13:32 ] trzeba bedzie podpiąć go do kompa, myśle ż to podobny problem jak miał Murzyn, dzieki za naprowadzenie Murzyn.
-
[B5 1.9 TDI AJM] temperatura plynu chlodzacego(wskaznik)
myslalem ze do 2.5 tdi bedzie inne postepowanie przy sprawdzaniu na climatronicu. w takim razie dzieki Pikuś.