Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. twój samochód ma sie tobie podobać, grunt zeby nie robic festynu.
  2. no ładna, kilka zmian zrobione ,ale ze smaczkiem, skóra - to mi sie podoba
  3. bardzo mi sie podoba, gratulacje
  4. 50 KM za 400 zł , kolejne zdrowe 2.5 TDI v6
  5. Zaje...sta furka, a silniczek tez niczego sobie, fotele bardzo mi sie podobają. Miłego śmigania.
  6. u mnie tez nie ma co zbardzo wyjaśniac, marcin to moje imie a j to inicjał nazwiska, no to wyjasnilem
  7. Trasa Nowy Targ - Kołbaskowo , (granica polsko-niemiecka niedaleko szczecina) 750 km na baku, rezerwa zaczyna świecić kilka km przed szczecinem. Nie jest źle
  8. No pikna, fele fajnie współgrają z tym kolorem
  9. Wbrew opiniom nie wszystkie 2.5 tdi są zjechane, ja mojego sprawdzałem i jest w b. dobrym stanie, co oczywiście tunera zdziwiło, po modach mam 180 KM & 360 NM. wpierw i tak tuner wybrany przez Ciebie powinien shamować niunie w seri i będziesz miał jasność.
  10. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Chociaż nie jestem zwolennikiem avantów, to musze przyznać że wiem co kupie jak bede miał zone i dzieci , bardzo ładnie sie prezentuje ten srebrny kolor.
  11. dawaj foty bo juz wieczór, zapowiada sie spoko.
  12. najbardziej brakuje mi: 1. kasy na rope:), zartuje 2. napędu na 4 kółka 3. skóry 4. nie pogardzilbym es pakietem optycznym
  13. u mnie też gnojówa chlupie, to chyba norma
  14. popieram ten tłumi który wskazał zioolko [ Dodano: 22-12-2006, 07:11 ] remus
  15. ladna niunka, ale przydałoby sie wiecej fotek.
  16. ladna, ladna, troszke poprawek w srodku i bedzie bajka.
  17. wg mnie kiszka, do humera stojącego w garażu mogą być
  18. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    fajnie sie prezentują
  19. ładna audiczka , ale fele przynajmniej 17 i bedzie bajka, to moje zdanko.
  20. zajefajna, milego smigania w zimie, kolorek super, fele tez są ladne.
  21. musi spoko wyglądać , jak bedziesz mial czas to wrzuc foty
  22. mam 2.5 tdi v6 z 1999 r ale 150 km, brzmienie silnika ładne, jak to w v6 , ja nie narzekam, mam zamiar również podnosić moc, mysle że silnik 2,5 tdi ma potencjał na wyższą niż fabryczną moc. i nie bedzie jakoś specjalnie wyżyłowany. co do twojego silniczka, moc wyjściowa 180 km, podnieść można , ale dobrze doradź się tunera jakie moce będą bezpieczne dla twojego serducha.
  23. fajna bryczka, tdi i quattro, jest czego pozazdrościc, pewnie znasz mechanika ligeziewicza z rabki, jest gość dobry i można u niego podnieść moc w cacku!! [ Dodano: 09-12-2006, 13:54 ] polecam [ Dodano: 09-12-2006, 14:10 ] to nie jest reklama serwisu samochodowego
  24. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    próbowałem na climatronicu i mam możliwość tylko zmiany stopni na farenheita, nie moge sprawdzic nic innego [ Dodano: 09-12-2006, 13:29 ] zdaje się , że chyba też ktos z klubowiczów próbował i tez tylko mógł zmienić stopnie na fahrenheity [ Dodano: 09-12-2006, 13:32 ] trzeba bedzie podpiąć go do kompa, myśle ż to podobny problem jak miał Murzyn, dzieki za naprowadzenie Murzyn.
  25. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    myslalem ze do 2.5 tdi bedzie inne postepowanie przy sprawdzaniu na climatronicu. w takim razie dzieki Pikuś.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.