Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Może warto przemysleć sprzedaż i kupno diesela :biggrin: . Nie wiem jak z tym gazem jest bo nigdy nie miałem, nie namawiam ani nie krytykuje , ale zawsze można przekalkulować.
  2. Zdecydowanie auto o napędzie hybrydowym na dzisiejszy czas jest najbardziej ekologiczne z wymienionych.
  3. Dieselek zwykle jestżywotniejszym silnikiem od benzynówki, jeszcze w dodatku zagazowanej. Moim zdaniem dobra droga :exclaim: :exclaim: :exclaim:
  4. Czyli moge kupić bez czujnika i przełoże czujnik ze starej miski. Bo gość z allegro wysłał mi maila czy miske chce z czujnikiem, ah to kupi od razu z czujnikiem. dzięki za info.
  5. Witam , jak w temacie . Wie ktoś może jaką powinieniem kupić miskę olejową do silnika jak w temacie? Z czujnikiem , bez czujnika , bądz nie ma to może znaczenia?Domyślam się iż chodzi o jakiś czujnik oleju. Moja uszkodziłem , była spawana ale dalej deczko cieknie, więc postnowiłem wymienić. . Z góry dziekuje za odpowiedzi.
  6. MartinDK, you can try here: http://www.audi-akcesoria.pl/modele/nowe_a4/Sport/more/0 The second idea is , you can go to Audi dealer in Wroclaw, this is the adress this company : Karkonoska street 47 , post code is 53- 015,I think that you have a navigation system in your car, and you found this company. I give you also the telephone number to this service +48 71 332 91 55, and the second number + 4871 332 91 40 If they dont have wheels as you want, always you can ordered the wheels. Good luck. [ Dodano: 22-02-2007, 19:54 ] http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5956 you can see this wheels Contact with this men you have on the web side [ Dodano: 22-02-2007, 20:01 ] I think that the same wheels as you have.
  7. Przyda mi się takie fotostory. Zresztą nie mnie samemu.Czekam :biggrin:
  8. Już 7 stron postów , więc szacuneczek
  9. Wg mnie są beznadziejne. jeszcze pod lapą to ustrojstwo , fuj. [ Dodano: 21-02-2007, 17:12 ] Te , które wskazał Rajmondo, już są lepsze, ale bardzo ładne są lampy po drugim lifcie.W dodatku masz ori i nic sie nie odkleja itd, itp. [ Dodano: 21-02-2007, 17:15 ] Ale nie wiadomo, które chcesz wymienić bo tylne lampy nie są dzielone, tylko przednie były dzielone w zależności od którego liftu pochodzą. Pokazujesz zdjęcia tylnych.
  10. Witam, kilka kodów wyposażenia przetłumaczyłem sobie sam, zostały mi jeszcze takie: 1KD, 8RN, 8UC, 5SL, 5RQ, 1AJ, 0JK, H6S - opony, jakie? J1R - akumulator , jaki? C8N- felgi , jakie? Szukałem na forum i część kodów znalazłem, te powyższe nie wiem co oznaczają. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Marcin.
  11. Chyba sprzedam moją gnojówkę :biggrin: :biggrin: i kupie mocneeeee [ Dodano: 21-02-2007, 00:37 ] Dobry wybór, miodzio furka
  12. lukas23, Nie pitol , że nie przyjedziesz nim do Wisły a kto mnie będzie ciągnął pod górke do hotelu jak śnieg będzie :biggrin: :biggrin: :biggrin: Ale to musi zapitalać. ps . Kiedy robisz wirusik, (żart) ale pewnie przyjdzie czas. Gratki. 3.0
  13. lukas23, to do wisły masz czym jechać :biggrin: Tzn nie byle czym.Będę wypatrywał w dziale Moja a4.
  14. Właśnie dziś się trochę wkurzyłem bo o 13.00 2 marca, jak na złość, mam poprawke z Socjologii, ale i tak przyjade chociażby o 12 w nocy. Poza tym też zauważyłem , że troche rezygnacji jest, ale może jeszcze się wszystko wyklaruje i będzie git zlocik.
  15. Było już o tym , trzeba użyć szukaczki, to tak na następny raz . Tu wszystko znajdziesz.jest nawet zdjęcie. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=1568&postdays=0&postorder=asc&start=15
  16. Wyświetlacz komputera pokładowego , który wyświetla info o spalaniu, temp itp
  17. [ Dodano: 20-02-2007, 11:22 ] Nie lubie stereotypowych odpowiedzi.
  18. Ja również się dołączam , chłopaki się naprawde postarali.
  19. marcin j odpowiedział(a) na jas temat w Lifestyle i Hydepark
    Wielka szkoda, szkoda ninuni, ale dobrze , że Tobie nic się nie stało.
  20. No wykresik kiepski, ale po zrobieniu tego co powyżej napisałeś zapewne powróciło troche koników.
  21. Się modyfikuje :smile: :smile: , bo to silnik, a silnik można modyfikować [ Dodano: 20-02-2007, 00:35 ] [ Dodano: 20-02-2007, 00:57 ] Lepiej :arrowr: zamknąć temat niż ma to tak wyglądać, nie chce się wkurzać.
  22. rozumiem, ze wszystko, co wymieniles to przerobki potrzebne do osiagniecia 190KM w 1.9TDI?? ile uzyska sie przy tych samych modyfikacjach w 2.5TDI? Dobre pytanie :biggrin:
  23. Regularnie 4, 5 razy w roku zmieniam olej i co trzeba na bieżąco. Jednak wole moją v6, niż klekota jak to czasem nazywane jest na forum. [ Dodano: 19-02-2007, 23:35 ] Riderwawa.com, sorki za zmiane wątku
  24. jednego i drugiego, bo nie rozumiem , ja programik mam zrobiony i jest 180 KM i koszt nie duży I ile pojeżdiłbym 1.9 tdi z taką mocą
  25. Odnosze wrażenie , że, aaaa lepiej nie będe pisał bo wojna się jeszcze zrobi z niczego. [ Dodano: 19-02-2007, 23:18 ] Bez zakuwania? i przy takich samych kosztach?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.