Treść opublikowana przez marcin j
-
olej w intercoolerze
audia4s4, Niezła wróżka z ciebie audia4s4, szkoda słow, to forum na wysokim poziomie, wypraszam sobie.
-
335i Coupe
Chyba kupię BMW Quattro a BTW niezła ta bmka.
-
Co o tym myslicie??
Wg mnie po zmianach lepiej wygląda, ale lampy z tym paskiem zrobionym w VT, mi się nie podobają , lepsze będą te po 2 lifcie.
-
Rozmiar opon dla R15
Do transportera się takie zakłada, moje by sie obraziło jak by takie kółka miało
-
Audi iceman - Kille !!
Iceman, twoje auto tak jeździ jak wygląda. Piękne kile. Brawo
-
[B5 A4 1.8] Moja czerwona strzała
Zadbana seria,miłej jazdy.
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
Dodaje sie jeszcze do lakieru zmiękczacz lub utwardzacz, nie pamiętam, ale na logikę dodałbym zmiękczacz.
-
Szukam alumkow =)
Troche wiochą zajeżdża.
-
Kod radia naklejony na radio ?
To udogodnienie dla złodzieja, Ja taki kod zapisuje w tel jako nr GG kogośtam i po sprawie.
-
brak dekli do alu RONAL
Zdjęcie moich , które dodałem ,mają ten sam wzór tylko u mnie były śruby widoczne, dziwne.
-
brak dekli do alu RONAL
No tak , bo tam to chyba za rozmowe z klientem też liczą Ale nie zaszkodzi sprawdzić .
-
brak dekli do alu RONAL
Ja miałem identyczne wzór w fordzie mondeo w wersji ghia, ale były bez dekielków. Możesz podjechać do dealera forda. [ Dodano: 19-03-2007, 07:44 ]
-
Światła - włączenie ich na stałe
Oj, musze to sprawdzić.
-
[B6 1.9 TDI AWX] Moja srebrna A4
Srebrny sedan, ładne autko, fele 17" nie pogorszą zbytnio komfortu,a wygląd zdecydownie się polepszy.
-
[B6 1.9 TDI]NEW A4 B6 pracowita pszczółka
Ładna ta twoja B6
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
Jeszcze nie robiłem z tym, bo nie miałem czasu. [ Dodano: 18-03-2007, 15:11 ] Trzeba grzać mocno suszarką do włosów. Schodzi szybciej.
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
Kupiłem taką mate od tego samego sprzedawcy co podajesz w linku, nawet mi zamontował bo towar odbierałem osobiście. I mata nie działa, podejrzewam, że musze sprawdzić przewody, ale nie mam narazie czasu. Kolejna kwestia to jeżeli nie masz ogrzewania w prawym lusterku to najprawdopodobniej nie ma podciągniętej instalacji do tego lusterka, u mnie tak było.
-
[B5 A4 2.8 V6] Quattro 30V 2001 Tiptronic
Piękny wypasik, silnik , napęd. Gratki
-
Uklad wspomagania nagłego hamowania - BAS
Aha , czyli BAS to pomoc w nagłym hamowaniu, a nie anty blokujący system. Ps. Dałem wtopę.
-
Uklad wspomagania nagłego hamowania - BAS
W takim samochodzie jakby nie było ABS-u to byłaby to paranoja.
-
[A4 B5 1.8] Zdjecia mojej A4 wersja brytyjska
Ze zdjęć wynika , że autko naprawde ładnie utrzymane. Lekka gleba by się przydała.
-
jakie cisnienie w oponach
Dokładnie, najprawdopodobniej za szeroka felga do szerokości opony, sorki za OT.
-
ON vs GAZ
marcin j napisał, to dlaczego Audi i inni producenci nie wypuszczają seryjnie samochodów z gazem. [ Dodano: 17-03-2007, 08:32 ] I tak broni się swojego wyboru
-
[A4 B5 1.8T] Czas ją Wam pokazać...
Ładnna i bez zbednych udziwnień.
-
ON vs GAZ
Że co???? :biggrin: :biggrin: