Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Już to zerwałem , bo mnie denerwowało.Ale to już było założone jak kupowałem auto.
  2. No niestety radia Uniden sprzedający nie może sprowadzić, gdyż nie są dostępne w hurtowni i nie wiadomo czy będą. To są słowa sprzedawcy. Zdecydowaliśmy się na radia Intek. Czy ktoś posiada takie radio, jak się sprawuje
  3. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Felgi masz piekne , autko w nich super wygląda, dobry wybór.
  4. wojtas-audi, wiem , tylko co z tym zakazem sprzedaży, to już przeszłość ,???
  5. krykus, a jak trafie na jakiś palantów , co sie w aucie nioe będą mieli do czego przyczepić to mi tak sprawdzą radio, że sie nie posbieram. Ten Uniden by mi pasił . ZNAWCY tematu, co do 500 zł za 1 radio z anteną , żeby nie szumiało i zasięg jak juz pisałem wcześniej od 10 km i więcej w trasie. Pomocy
  6. Wczoraj zamówiłem 4 sztuki Unidena 510, i troche się obawiam, czytając powyższe posty. A na homologacji nie ma jakiś dat sprzedaży itp.?? Zmienić na inne, jakie . Postanowiłem przeznaczyć 2 tysie na 4 radyjka z antenami. Mam już mentlik w głowie.
  7. Tzn, zestaw wokol szyb byl orginalnie zamontowany, bo w v6 tak montuja. Dokupilem tylko obudowy lusterek in pro .Polecam. Zas odradzam jakies chinskie nakladki na lusterka, widzialem kilka samochodow z takim czyms i nie jest to trwale , a po zimie nadaje sie do smietnika. Ale twoje sa poprstu miod. [ Dodano: 31-03-2007, 23:09 ] Jeszcze dodam , ze klamki sa aluminiowe cale, ale jakos nie bardzo mi sie podobaja. Z takimi klamkami auto juz kupilem, narazie zostaja.
  8. marcin j odpowiedział(a) na Smoczyca temat w Nadwozie i Wnętrze
    Smoczyca, prosze cie przyklej to gdzies w garazu na sciany , ale nie na auto, please. To moje zdanie. :twisted:
  9. Ja sie na tym nie znam , ale neony to zakladam w kotlowni, jak sie przepala , a nie do auta. Juz sie wypowiadalem, wczaesniej zreszta. Koniec OT.
  10. szypszun, Nie obraz sie , ale spitoliles auto, w seri jest ladniejsze, a po zatym gleba podstawa. To moje zdanie .
  11. Dochodzi do 14 V
  12. Nic dodac nic ujac, poprostu piekne S4
  13. borekorneta, ewntualnie mozesz sprawdzic w kodach wyposazenia czy taka kiera byla zamontowana w orginale. [ Dodano: 29-03-2007, 22:41 ] Racja
  14. czy nie szkoda kasy, bo efekt zaden, a jak wczesniej pisalem, wiocha totalna. Widzialem takie "cuda".
  15. To wiocha straszna.A i tak w czasie jazdy nie mo|esz u|ywac.
  16. ctv, zawsze musisz zaczac gadke
  17. mega13, ladny ten twoj avancik, bede cie wypatrywal jak bebde w malejpolsce.
  18. Pól roku do h...ji chodzilem mialem podobna sytuacje jak ty, nie popuscilem. Dalem do ASO i ni zgadzalem sie na zadne zamienniki, ale rozmowy z nimi w urzedzie wygladaly jak przedzieranka na jarmarku. Maskra , taki poziom naszych ubezpieczalni. Jak sie spoznisz z wplaceniem skladki to zaraz upomnienia , nie wiadomo co, ale jak oni musza kase wyplacic , czasu maj uuuuuuuuu, sledztwa jak by to CBS byl , a nie firma ubezpieczeniowa. A to skurwy....ny. Popuscilo mnie. [ Dodano: 26-03-2007, 23:28 ] Domyslam sie
  19. Trzeba to bedzie sprawdzic , bo w przyszlosci chcesprzedac b5 i kupic 2.5 tdi b6, jezeli to prawda co piszesz pre_pl, to bede szukal po 2001 roku.
  20. Dobry mechanik dopatrzy sie zuzycia.Ale w b6 silniki nie sa tak awaryjne jak w b5, jesli nie niech ktos mnie poprawi.
  21. Zgadza się , tylko u u mnie Cię tak podliczą , że się odechce jakichkolwik ingerencji w nadwozie.
  22. Cene miałeś naaprawde atrakcyjną, u mnie 350 zeta za element.
  23. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    I skończą się kile , i co będziemy oglądać. Twoje nieźle zapitala.
  24. dokładnie, ja też taką mam w zapasie 195/65 R15
  25. uuuuuuuu szkoda, szkoda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.