Treść opublikowana przez marcin j
-
[ b5, 2.5 tdi v6] Moja a4. Na 18" w lecie i 16" *
Już to zerwałem , bo mnie denerwowało.Ale to już było założone jak kupowałem auto.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
No niestety radia Uniden sprzedający nie może sprowadzić, gdyż nie są dostępne w hurtowni i nie wiadomo czy będą. To są słowa sprzedawcy. Zdecydowaliśmy się na radia Intek. Czy ktoś posiada takie radio, jak się sprawuje
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
Felgi masz piekne , autko w nich super wygląda, dobry wybór.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
wojtas-audi, wiem , tylko co z tym zakazem sprzedaży, to już przeszłość ,???
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
krykus, a jak trafie na jakiś palantów , co sie w aucie nioe będą mieli do czego przyczepić to mi tak sprawdzą radio, że sie nie posbieram. Ten Uniden by mi pasił . ZNAWCY tematu, co do 500 zł za 1 radio z anteną , żeby nie szumiało i zasięg jak juz pisałem wcześniej od 10 km i więcej w trasie. Pomocy
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Wczoraj zamówiłem 4 sztuki Unidena 510, i troche się obawiam, czytając powyższe posty. A na homologacji nie ma jakiś dat sprzedaży itp.?? Zmienić na inne, jakie . Postanowiłem przeznaczyć 2 tysie na 4 radyjka z antenami. Mam już mentlik w głowie.
-
[ b5, 2.5 tdi v6] Moja a4. Na 18" w lecie i 16" *
Tzn, zestaw wokol szyb byl orginalnie zamontowany, bo w v6 tak montuja. Dokupilem tylko obudowy lusterek in pro .Polecam. Zas odradzam jakies chinskie nakladki na lusterka, widzialem kilka samochodow z takim czyms i nie jest to trwale , a po zimie nadaje sie do smietnika. Ale twoje sa poprstu miod. [ Dodano: 31-03-2007, 23:09 ] Jeszcze dodam , ze klamki sa aluminiowe cale, ale jakos nie bardzo mi sie podobaja. Z takimi klamkami auto juz kupilem, narazie zostaja.
-
Naklejki?
Smoczyca, prosze cie przyklej to gdzies w garazu na sciany , ale nie na auto, please. To moje zdanie. :twisted:
-
Neony w Audi A4 (B5)
Ja sie na tym nie znam , ale neony to zakladam w kotlowni, jak sie przepala , a nie do auta. Juz sie wypowiadalem, wczaesniej zreszta. Koniec OT.
-
[B5 1,6] 99'1,6 "17"
szypszun, Nie obraz sie , ale spitoliles auto, w seri jest ladniejsze, a po zatym gleba podstawa. To moje zdanie .
-
Neony w Audi A4 (B5)
Dochodzi do 14 V
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
Nic dodac nic ujac, poprostu piekne S4
-
Audi A4 (b5) kierownica
borekorneta, ewntualnie mozesz sprawdzic w kodach wyposazenia czy taka kiera byla zamontowana w orginale. [ Dodano: 29-03-2007, 22:41 ] Racja
-
Neony w Audi A4 (B5)
czy nie szkoda kasy, bo efekt zaden, a jak wczesniej pisalem, wiocha totalna. Widzialem takie "cuda".
-
Neony w Audi A4 (B5)
To wiocha straszna.A i tak w czasie jazdy nie mo|esz u|ywac.
-
[B6 AKE] Kiedy wymieniać wałki rozrządu
ctv, zawsze musisz zaczac gadke
-
[B5 1.9TDI AVANT QUATTRO]Zdjecia Mojej Quattr'ówki
mega13, ladny ten twoj avancik, bede cie wypatrywal jak bebde w malejpolsce.
-
Prosze o pomoc przy walce z PZU (WWA)
Pól roku do h...ji chodzilem mialem podobna sytuacje jak ty, nie popuscilem. Dalem do ASO i ni zgadzalem sie na zadne zamienniki, ale rozmowy z nimi w urzedzie wygladaly jak przedzieranka na jarmarku. Maskra , taki poziom naszych ubezpieczalni. Jak sie spoznisz z wplaceniem skladki to zaraz upomnienia , nie wiadomo co, ale jak oni musza kase wyplacic , czasu maj uuuuuuuuu, sledztwa jak by to CBS byl , a nie firma ubezpieczeniowa. A to skurwy....ny. Popuscilo mnie. [ Dodano: 26-03-2007, 23:28 ] Domyslam sie
-
[B6 AKE] Kiedy wymieniać wałki rozrządu
Trzeba to bedzie sprawdzic , bo w przyszlosci chcesprzedac b5 i kupic 2.5 tdi b6, jezeli to prawda co piszesz pre_pl, to bede szukal po 2001 roku.
-
[B6 AKE] Kiedy wymieniać wałki rozrządu
Dobry mechanik dopatrzy sie zuzycia.Ale w b6 silniki nie sa tak awaryjne jak w b5, jesli nie niech ktos mnie poprawi.
-
malowanie calego auta
Zgadza się , tylko u u mnie Cię tak podliczą , że się odechce jakichkolwik ingerencji w nadwozie.
-
malowanie calego auta
Cene miałeś naaprawde atrakcyjną, u mnie 350 zeta za element.
-
Audi iceman - Kille !!
I skończą się kile , i co będziemy oglądać. Twoje nieźle zapitala.
-
205/55 R16 na kołach - czy zapasem może być 195/65 R15?
dokładnie, ja też taką mam w zapasie 195/65 R15
-
No i skasowania lalunia:(
uuuuuuuu szkoda, szkoda