Treść opublikowana przez marcin j
-
[B6] drgająca soczewka
cuber, góra, dół,tukan2000, mówi o ręcznej, czyli ustawienie , bądź dokręcenie śrub w okolicach reflektora. Ale ty mówisz skolei, że reflektor jest nie ruchomy, dobrze zamocowany. [ Dodano: 11-05-2007, 11:49 ] Już nie wiem o co loto.
-
Moja niunia 2.5 TDI jeszcze za niemca
Dbaj o silniczek kolorek ładny , i zdecydowanie zastanów się nad większymi felgami. :smile:
-
[B5 ADR] Moja A4 just seria
Ładna , lampki przód zmiana na zespoloenei bedzie miód
-
Najpiękniejsza A4 jaką w życiu widziałem.
b6 mnie się widzi, ale troche bym ją poprawił wg swego uznania.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , miłego śmigania
-
A4vsCinquecento
JA trzymam kciuki za Tukana, i czekam na sprawozdanie i filmik
-
[B5 2.5Tdi Quattro 150KM] warto nie warto ?
Jedź do kumatego gościa, który ma pojęcie o tdi v6 i niech autko porządnie sprawdzi, vag diagnoza, oględziny wałków..., szkoda że nie zrobiłeś tego przed kupnem. Na słowo chyba mu nie wierzysz Niech ci da fakture na to co zmienił podczas robienia rozrządu. Tak naprawde komplet części przy wymianie rozrządu, to koszty ok 2000 zł, cena zależna od rabatów na części. Na liście części powinna znależsć się również pompa wody. Książke serwisową masz Ogólnie silniczek daje radość z jazdy, ale trzeba dbać, dbać, dbać. [ Dodano: 09-05-2007, 09:42 ] Ps, Jak ja kupowałem autko, gość też mówił , że pasek wymieniał, ale i tak zaraz po zarejestrowaniu auta, robiłem kompletną wymiane rozrządu. Poprostu nie wierze ludziom.
-
Dyskusja o marnym tunerze w Rzeszowie [wydzielony]
Jedż kolego do gościa i powiedz mu że za opoornik 700 zł nie będziesz płacił, że zostałeś oszukany przez niego i sprawa może się rozgłośnić, masz jakąś fakture od pana gtx tuning.?
-
Zachowanie użytkowników CB
We Szwecji i słowacji 28:) a, wogóle to we całej eu na 28
-
[B5 ADP] Witam powtórnie,Teraz już ze zdjęciami
dodatkowo fele jakieś ładne muszą być. no i z przodu przynajmniej soczewki.
-
Mam problem z prawem...
Hincó bo ja troche namieszałem, gdyż zauważyłem że kolega SLOVIAN, przebywa w Norwegi, ja zaś w Szwecji ale do oslo 350 km. Generalnie to chodziło o linie promowe przez Bałtyk. Pozdrawiam. Odnośnie sytuacji Sloviana, dla mnie to wygląda na wymuszenie ł... a ...p ..ó ..w.. ki.., Dziod nie miał się czego doczepić , a chciał zarobić.
-
[audi a4 b5 1,6] Czerwoniutka A4 (nowe zdjęcia dodane)
Gleba , wieksze fele i już będzie miodzio.
-
Mam problem z prawem...
Czytałem twój post, i jeżeli znalazłbym się w tej sytuacji, również bym odmówił zapłaty tym sk.... ynom. spróbuj napisać odwołanie i wysłać na policje . Ps . widze ,że przebywaszw skandynawi. Obecnie też jestem w skandynawi, dokładnie w Goteborgu.pewnie jedziesz E6 do Oslo?Pływasz polskim, czy niemieckim promem.?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam nowego
-
[B5 2.8 V6 Quattro]......to na początek.
v6 i skóra, w dodatku sedan , to sie mnie widzi.
-
[B6, 1.9 TDI, 100KM] Plyn w chlodnicy oraz sprawdzanie oleju
To że zalałeś takim olejem, to nic, z tego powodu nie miałbyś takich problemów.
-
Badanie techniczne pojazdu
Szkoda słó, i dziwić się , że później wypadki. U mnie przegląd to również fuszera.
-
GumBall 3000 -Londyn
Dokładnie.
-
Maly Quiz/zagadka :) Odnosnie filtra paliwa :) odpowiedz :P
filtr z a4 ?
-
GumBall 3000 -Londyn
robwczesniej też się zdarzały, Ps Swoją drogą, super impreza ale trzeba też myśleć, jak zawsze.
-
Granatowy sedanik - serial z dodatkami [B5-AHU]
Zadbana seryjka, kilka zmian i miod
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
przeczytałem artykuł w ATŚ
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
Ładna seria.