Treść opublikowana przez marcin j
-
Kartki na paliwo ..
Pewnie wróćmy się do komuny :cheesy:ale debilizm, słów brak. BTW F...akt, gazeta na poziomie podstawówki.
-
[ALL] Piszczące hamulce...
Dzieki Panowie, jeszcze jakieś pewne nie piszczące???
-
[All A4]Srednica kół a osiagi. (masa kół)
Taak Poźka może znaczyć , że dobre zdjęcie hondy wkleiłem, lub Yelo mówi z sensem ??????????
-
[All A4]Srednica kół a osiagi. (masa kół)
co mam zrobic jak te szalone 1.8T ciagle chca sie scigac Ja mam w głowce swój plan , ale bez fmic się nie obejdzie nie ważne w czyim przypadku. [br]Dopisany: 28 Maj 2007, 01:18 _________________________________________________http://www.fotorelacje.com/displayimage.php?album=34&pos=8 Czy o tą honde chodzi???
-
[All A4]Srednica kół a osiagi. (masa kół)
Pistacja chyba częściej jest używana jako cywilne autko.
-
[All A4]Srednica kół a osiagi. (masa kół)
To czaję,Wpierw źle cie zrozumiałem, ale się zastanawiam czy jest sens i ile można urwać, dlatego też pytam czy mierzył to ktoś? Faktycznie jak ogłądałem wyścigi na 1/4 mili to w mocnych autkach: opony z wysokim profilem i felga mała, tyle , że tam większość ze startujących aut nie wyjeżdża raczej na ulice, tylko służą wyłącznie do wyścigów.
-
[All A4]Srednica kół a osiagi. (masa kół)
Wg mnie troche groteskowe, jeżeli chodzi o mase, to wystarczyło by jechać na rezerwie paliwa na kreseczce , a nie ścigać się z pełnym bakiem [br]Dopisany: 28 Maj 2007, 00:55 _________________________________________________ Mierzył to ktoś.
-
Zamiana manuala na tipa
Chyba nie przeczytałeś dokładnie wypowiedzi autora.MorgothDBMA nie chce mieć tipa, tylko pyta " z czystej ciekawości" jak wygląda zamiana i koszty. Ps. Wg mnie frekwencja odpowiedzi będzie kiepska, polacy częściej wybieraja manuale, jest ich więcej. Rzadko kto wymieniałby manuala na tipa, prędzej ktoś skusiłby się na wymiane tip---->manual.To moje zdanie.
-
[All A4]Srednica kół a osiagi. (masa kół)
Niezawsze 15" cali jest lżejsze od 17" cali, różnie bywa zależy od producenta. Starej daty 15 -ka może być cięższa od dobrej 17-ki. Takie odchudzenie nic nie da, jest wiele innych rzeczy ciężkich w aucie. Najważniejsza będzie tu różnica w oporach toczenia pomiędzy tymi rozmiarami, skolei jeżeli szerokośc opon byłaby ta sama, wtedy wg mnie różnicy nie powinno być.
-
AAH 2.8 V6 174PS A4 1995r
Autko w ładnym stanie, wnioskując ze zdjęć. Wg mnie do wymiany fele na większe, dodatkowo zespolone lampy przednie i tył standardowo wymiana na te po 2 lifcie...... Wtedy dopiero będzie miodek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać kolejnego dieselka w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[ALL] Piszczące hamulce...
Również mam problem piszczących klocków , na jakich jeździcie?? Pytam tych, którym klocki nie piszczą. Chodzi mi o nazwę firmy klocków????
-
czujnik
Tak myślimy, jakbyś wrzucił fotkę to na 100% będzie wiadomo.
-
czujnik
Fabryczny, czy jakiś dodatkowy jeszcze???? krzyn!ek, chyba myślimy o tym samym.
-
czujnik
Uzpełnij kolego profil, bo nie wiadomo o jakie autko chodzi.????????????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , życze powodzenia w zakupie, oby to było
-
[1.9 TDI 110KM] Zanik mocy jak parno na dworze
Silnik masz seryjny, czy po jakimś chiptuningu.?????
-
A4 1.8T potrzebuje wskazowki co do klimy
Znajdź kolege Iceman i napisz do niego , on na tym forum najlepiej zna się na klimatyzacji, gdyż to jego profesja.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Koleżankę z Krakowa, i powodzonka w szukaniu
-
Chyba jednak wchodzę w turbo hybrydę....
Temat robi się gorący, ale każdy z wypowiadających , wg mnie ma rację. Więc powodzenia w sprzedaży, a jak bankowo się zdecydujesz , że zostawiasz dla siebie, to jeżeli widzisz sens , to pakuj kasę i obyś śmigał długo.
-
2.5 AEL Filtr Paliwa
To nie wystarcza, w 2,5 tdi to nie jest takie proste, tam jest vp44 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8154.0 Powyższy link bardzo pomocny Z tego co się orientuje to w a4 AEL nie było, w A6 tak, uzupełnij profil, narazie to tylko wiem że jesteś nowicjusz i masz 12 wiadomości
-
Tarcze hamulcowe -złapałem wysoką temperature
Radze odkręcić koło i dokładnie oblukać sytuacje,może jakiś kamyk w okolicach tarczy ,klocków, zdaj relacje. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.
-
[C4] "przeróbka" na 1,9 TDI PD (z forum AKP)
Pod machą niezły bałagan
-
Drgania na sprzegle
Wpadnij na mega spot, info w linku, może na miejscu się coś obluka. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9568.0