Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O 3 w nocy, a co ty tez lecisz do wwa?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam wielkie pytanko : jutro zawoże na lotnisko tanich lini Wizz air moją bratówkę, smolot odlatuje z tzw. Etiuda Terminal, czy to jest gdzieś zaraz obok okęcia,????? pilnie prosze o odpowiedź
-
najmocniejsze TDi VP by MR Motors (update 6.06.07r)
cytuj: KOX, ale powiedz rogal, czy da sie tym jezdzic "cywilnie" czy to tylko do sciganka. Wykresy ostre! Ile ten silnik wytrzyma? Szacunek, ale ja bym go chyba zajechał moment.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Musiała strzelić , przejdzie jej
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
jak można zmierzyć temp. w dolocie??
-
[INNE] [C5 AKN] Przepływomierz - A6 2.5 TDI 12.98'
Dokladnie , dowiadywałem się , bo na dniach wymieniam u siebie.
-
[ALL] Dwie nowe opony na przód czy na tył ?
Tak się składa , że to ja wpisałem to stwierdzenie , że lepsze opony na tył w aucie przednionapędowym. Dlaczego nie wszyscy się z tym zgadzaja, nie wiem , moge przypuszczać , że nie chcą zmienić swojego zdania. Generalnie chodzi o to , iż w tych samych warunkach drogowych w zależności od usytuowanego ogumienia (lepsze opony przód, lepsze opony tył) , w tym drugim przypadku przejazd w zakręcie wypada lepiej. Nie chce się już z nikim przekamarzać, ale zwolennicy lepszych opon na przód , pojeździjcie sobie jeden sezon z lepszymi oponami na tył, by mieć porównanie. Pozdr.[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 11:16 _________________________________________________ W sumie sam odpowiedziałeś sobie
-
[B6 AVF logi] prośba o analize
Cholerka to ja narazie odpadam będe u mojego mechanika w środe, wymiana przepływki, chyba n75 i zobaczyma jaki stan turbo. Po tym wszystkim mam ochote się shamowac , ale nie w v tech. Ewntualnie jak mnie wynik negatywnie zaskoczy, to wojna.
-
[B6 AVF logi] prośba o analize
Cuber kiedy byś jechał do v tech ewntualnie, bo chyba bysmy razem się wybrali?? U mnie też coś nie bangla.
-
[B6 AVF logi] prośba o analize
Trzeba by było shamować autko, albo jeszcze raz w v techu nic nie mówiąc , że był program, o ile cie nie pamiętają. Lub shamować gdzie indziej nie na inercyjnej i jechać z wykresem do v tech, pokazując im ich wykres i i wykres z innej hamowni, np Maha. Coś czuje Cuber, że nie będziesz sam w v techu, obyśmy się mylili. Co o tym myślisz??
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
Koniec OT, to nie ten dział, zresztą nie dawno było o piszczących hamulcach. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11726.0
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
Powinna pomóc sama wymiana klocków, najczęściej zła jakość materiału jest temu winna. Niestety nie wiem jak dokładnie jest w twoim przypadku. [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 11:56 _________________________________________________ Tak też robie, i u mnie po jakimś czsie piszczą, bo mam shit a nie klocki. skończe je i wymieniam na lepsze.
-
jak poznać 90 czy 110km w b5 1.9tdi
Wklej zdjęcie wlepki z wnęki na koło zapasowe i zdjęcie wlepki z książki serwisowej dla pewności, to wiele wyjaśni.
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
Wina jakości materiału użytego do produkcji warstwy ścierającej się.
-
Antyradary ?
Ja propnuje zakup CB, przynajmniej legalnie możesz go używać, w przeciwieństwie do antyradaru.
-
zabezpiecznia do audi
Takich rzeczy nie pisze się na forum, tu różni ludzie mogą zaglądnąć!!!
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
Musi się dotrzeć, wszystko jest jeszcze "ściśnięte" spalanie powinno spaść, wiem z autopsji.
-
Jak sprawdzić gdzie dany model został wyprodukowany
Blefujesz. BTW, ja mam z Ingolstadt
-
Nowicjusz - wątek powitalny
OOO witam kolejne b7, czekam na fotki w dziale Moja a4
-
Chlodzenie Intercoolera
Ja skolei nie mam czasu, więc chyba zrobie podobnie, jak narazie, zobaczymy jaki efekt, zdam relacje.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam posiadacza :audi:diesla
-
Co o tym sądzicie ? - nowy gril w starej budzie
heh, i b5 też strzela
-
Strefa Śmiechu
Jezusicku,to woła o pomste do nieba.
-
nakładki chrom. na lusterka ?
Ja też parkuje pod blokiem, jeżeli byś miał nakładki , to ich może zmylić i też mogą rwać. Naprawde nie polecam nakładek.
-
nakładki chrom. na lusterka ?
Dokładnie z tej strony zamawiałem, miła obsługa szybka przesyłka http://www.tuning1.com/katalog.php?auto=Audi&PHPSESSID=48f76e44acd07fc4a32e2086e778d230[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 21:10 _________________________________________________Dokładnie podaj dane, rok auta, po którym lifcie czy zespolone swiatła, po to by ci dobry produkt przysłali[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 21:11 _________________________________________________tak prezentuje sie moje autko, salbo widać , ale poszukam zdjęć , by cie przekonać http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7878593e96d3e2de[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 21:16 _________________________________________________Na tym zdjęciu ładnie widać