Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Antyradary ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie to pisac wiec tutaj pisze jak cos przeniescie tam gdzie powinno byc.

Jak myslicie , chce kupic sobie antyradar a nie wiem czy moge kupic jakis za 400zl czy musze za 1000zl kupic ? ktory polecacie? ( Jezdze tylko w polsce )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle że mam taki wynalazek i już zapłaciłem mandat za prędkość, na szczęście tylko 50zł + 3pkt. (70km/h przy 50km/h). Są takie szczególne przypadki że Ci nie pomoże anty. np. wypadasz z zakrętu albo zza wzniesienia, przed Tobą niema nikogo i ładują do Ciebie, Ty o tym wiesz ale oni też już o tobie wiedzą wszystko :grin: Poza tym w terenie zabudowanym mój stary model reaguje na wszystkie automatyczne drzwi, wprawdzie inaczej pika jak na radar ale może denerwować. No i chyba wiesz że wolno mieć anty ale nie można używać ani mieć go przygotowanego do bezpośredniego użycia. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje koledze lepiej zakup CB prócz radarów będziesz wiedział że misiaczki kręcą się nieoznakowana vectrą czy octavią ;] no i unikniesz korków, i w razie czego koledzy powiedzą gdzie jest ulica której szukasz ;] jak dla mnie zakup antyradaru to wyrzucenie pieniędzy w błoto ;] może i działa ale przed vectrą nie ostrzeże... skoro juz o to Ci chodzi ;] pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje koledze lepiej zakup CB prócz radarów będziesz wiedział że misiaczki kręcą się nieoznakowana vectrą czy octavią ;] no i unikniesz korków, i w razie czego koledzy powiedzą gdzie jest ulica której szukasz ;] jak dla mnie zakup antyradaru to wyrzucenie pieniędzy w błoto ;] może i działa ale przed vectrą nie ostrzeże... skoro juz o to Ci chodzi ;] pozdrawiam

Oj chyba jednak ostrzeze... Kolega ma (nie wiem jaki model) taki ktory reaguje na wszystkie kamery, nawet jak przejezdza obok stacji benzynowej z monitoringiem to pika (z jednej strony dobrze z jednej zle). Reaguje na wszystkie kamerki, wideorejestratory tez sie w to wliczaja...

To nie to co kiedys ze reagowal tylko jak juz mierzyli predkosc ;)....

Co do CB to tak samo, nie zawsze masz pewnosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja propnuje zakup CB, przynajmniej legalnie możesz go używać, w przeciwieństwie do antyradaru. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie , chce kupic sobie antyradar a nie wiem czy moge kupic jakis za 400zl czy musze za 1000zl kupic ? ktory polecacie? ( Jezdze tylko w polsce )

Kupno antyradaru też chodziło mi swego czasu po głowie :wink: trochę poczytałem na ten temat ( http://www.elektroda.pl/ ) i kwota, za którą można kupic coś co będzie działało to 1000+, a jeszcze lepiej okolice 2000+zł :shocked:

Jedne z najlepszych antyradarów robi firma BEL ( podobno ten jest niezły http://antyradary.strefa.pl/html/bel_pro_rx65.html ).

W moim przypadku skończyło się na kupnie CBradyjka :smiley:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Jak niby ma ostrzegać przed wideorejestratorem? Kamera jest urządzeniem całkowicie pasywnym antyradar zadziała tylko w przypadku opromieniowania urządzenia ale wtedy zazwyczaj jest to początek pomiaru i jest po zawodach. Samo urządzenie optyczne nie emituje sygnału zdolnego wzbudzić takie urządzenie jak antyradar. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

RafQ ma rację, przecież kamera nie emituje żadnych sygnałów, pomyślcie logicznie! Mam antyradar Hustlera, nie powiem, bardzo fajna sprawa ale jednak oddałem go tacie a sobie kupiłem cb po tym jak mi filmik nagrali panowie w srebrnej vectrze :wink: Lepiej kolego kupo CB, wydasz mniej a w sumie więcej korzyści niż z antyradaru, tymbardziej że samo posiadanie urządzenia (antyradar) wskazujące na możliwość jego użycia jest karane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupic antyradar to z mila checia odsprzedam Ci swoj za jakiegos grosika - model "cobra" - ale szczerze to taniej chyba miec otwatre drzwi przy wlaczonych swiatlach.... non stop pika :polew:

Powaznie to kup kolego CB - wiecej pozytku przyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RafQsamo posiadanie urządzenia (antyradar) wskazujące na możliwość jego użycia jest karane!

Nie wiem - może zmieniły się przepisy, ale za samo posiadanie antyradaru nie było żadnej kary. Za używanie owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

Nie wiem - może zmieniły się przepisy, ale za samo posiadanie antyradaru nie było żadnej kary. Za używanie owszem.

M@rcus tak jak napisałem, przepisy mówią że nie samo posiadanie urządzenia lecz posiadanie urządzenia wskazującego na gotowość użycia go, czyli w schowek raczej przy kontroli nikt zaglądać Ci nie będzie ale jak by nieopatrznie na wierzchu gdzieś leżał, nawet odłączony, to jesteś ugotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....

Nie wiem jak to dziala, nie wiem czy to az taki zbieg okolicznosci ale piszczy przy kamerkach ;) Osobiscie nie widzialem zeby piszczal na wideorejestratory, ale kolega twierdzi ze piszczy...

Co do tego ze jak sie zaczyna pomiar to juz za pozno, to nie do konca, zawsze lepiej zwolnic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....

Nie wiem jak to dziala, nie wiem czy to az taki zbieg okolicznosci ale piszczy przy kamerkach ;) Osobiscie nie widzialem zeby piszczal na wideorejestratory, ale kolega twierdzi ze piszczy...

Co do tego ze jak sie zaczyna pomiar to juz za pozno, to nie do konca, zawsze lepiej zwolnic ;)

a jak kolega Ci powie że skoczył z dachu i nic mu sie nie stało też uwierzysz?;] wiesz ja wychodze z założenia nie widziałeś na własne oczy nie mów że tak było ;] najlepszym rozwiązaniem jak widać wg większosci jest zakup CB Radia które pomoże nie tylko w walce z misiaczkami ale również z korkami spowodowanymi przez panów w pomarańczowych garniturkach czy też niestety przez wypadek. niestety ostatnio niedaleko mnie rozbił sie jakiś gość w :a4fan: mam nadzieje ze nie był to klubowicz (kierowca poniósł śmierć na miejscu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....

Nie wiem jak to dziala, nie wiem czy to az taki zbieg okolicznosci ale piszczy przy kamerkach ;) Osobiscie nie widzialem zeby piszczal na wideorejestratory, ale kolega twierdzi ze piszczy...

Co do tego ze jak sie zaczyna pomiar to juz za pozno, to nie do konca, zawsze lepiej zwolnic ;)

z doświadczenia wiem że piszczy tez przy bramach na pilota itp.

proponuje zakup CB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Moj brat jest sprzedawca w sklepie z nawigacja satelitarna, cb, antyradary i takie tam ustrojstwa elektroniczne, z tego co wiem to sa juz antyradary ktore wykrywaja wideorejestratory zamontowane w policyjnych wozach ale koszt zakupu takiego antyradaru to koszt od 2500zl w zwysz, wiec lepiej 500zl zainwestowac w cb a reszta zostaje w kieszeni, ani antyradar ani cb nie daje sto procentowego zabezpieczenia przed misiaczkami. Wiec najlepiej tam gdzie moga stac to noga z gazu. Ale bardziej polecam Cb radio mozesz legalnie uzywac i wiesz co sie dzieje na drodze np. wypadek, korki itp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się oriętuje to fotoradary są niczym innym jak odbiornikiem fal o okreslonej częstotliwości z tą różnica że są bardzo czułe i potrafią ostrzec zanim zacznie się pomiar. Co do Wideorejestratorów to bzdury wipisujecie. Urządzenie te zintegrowane jest z danym pojazdem tzn. prędkość zczytywana jest z czujników prędkości w radiowozie, to jest pomiar pośredni pojazdu poprzedzającego, tu nie ma czegoś takiego jak fale, no chyba że i takiego typu są ale nie słyszałem.

Ogólnie Antyradar i CB mają swoje wady i zalety ale nic nie zastąpi rosądnej jazdy. Aletrnatywą jest Nawigacja z wgranymi fotoradarami bo policji z suszarkami lub przenośnymi fotradarami nie jest tak dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...