Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Kiedy wymieniany filtr paliwo, i na jakim jezdzisz
  2. Powitac nowego kolege i jego
  3. manual powinien pasowac, bo skrzyniia jest taka sama. a ty masz aftomata, bo już nie wiem teraz.
  4. Sprobuj jeszcze paste lekkoscierna TEMPO.
  5. Czasem poprostu przestaja dzialac, najprawdopodobniej sie przepalaja, trzeba byloby sciagnac licznik i wymienic brzeczyk.
  6. Wspolczuje, przykra sprawaw.Przedewszystkim wiazki kabli pod obudowa kolumny kierownicy posprawdzaj.
  7. W S4 na zime chyba przewidziano 17 cali.
  8. dodatkowo posprawdzaj styki, przy kostce . jak otworzysz maske, po prawej stronie zaraz obok botnika ok 20 cm od szyby. Wrzuc bledy z VAGA.
  9. Moze pomylil ASR z ESP myslac , ze to jest to samo.
  10. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A poxniej sprzedaja jako bezwypadkowe i serwisowane, kusva rowerami niech jezdza.
  11. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    PS2 wymieniacie filtr oleju przy kazdej zmianie oleju?? Cytat z http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=125001&postdays=0&postorder=asc&start=15&sid=af84461a72828601761bfc2c8eb1484f Nie rozumiem ludzi, przeciez to podstawa, ale oni oszczedni.
  12. Ja w ASO placilem ok 85 zl za termostat, sprawdz temp. na klimatroniku kanal 49
  13. Obym tylko dal rade byc.Miejsce jak narazie,slowacja i pomysl niuni mnie sie widzi.
  14. Tak wynika , najprawdopodobniej to silnik taki jak w s4
  15. Bardzo fajny egzemplarz , felge wieksz troszke i lekka gleba ; bedzie cacy. Dbaj o silnik, rozrzad, olej, filtry (rowniez filtr odmy sprawdz lub wymien) , masz to czego u mnie brak ::kiera od s-ki i pelny FIS. gratki
  16. :)Kawal dobrej roboty, i pomysl bardzo dobry, moze inzynierowie (designerzy) z Audi cie zauwaza
  17. jak chce mieć rysunek to czemu mam mu zabraniać tylko jak on wygra to płaci na moje konto
  18. Wszystko wskazuje, ze musisz wymienic.
  19. To dzial powitan, wiec witam
  20. No to podbilem (emjot_mm) Niekoniecznie, :> KEZOR powinienes wprowadzic ZAKAZ KUPNA dla HUGO, bo idea na to nie pozwala.
  21. To skrót od Front Mounted Intercooler ( zamontowany jak nazwa wskazuje)
  22. Witam na forum
  23. Warto spróbować. A jak nie pomoże to spróbuj z kimś drugim jechać niech sobie usiądzie z tyłu na kanapie i wysłuptaszeke , mówie poważnie . Może wtedy dokładnie zlokalizujesz źródło i będziesz mógł temu zaradzić. Ewentualnie podjedź do ASO i zapytaj czy nie mieli kilku takich zgłoszeń. Może to choroba wieku dziecięcego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.