Treść opublikowana przez marcin j
-
[B6 AWX] Dziwne Trzęsienie przy obrotach 2400-2900 rpm
Kiedy wymieniany filtr paliwo, i na jakim jezdzisz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac nowego kolege i jego
-
[B5 ADP] po włamie nic nie działa
manual powinien pasowac, bo skrzyniia jest taka sama. a ty masz aftomata, bo już nie wiem teraz.
-
Porysowane Fele
Sprobuj jeszcze paste lekkoscierna TEMPO.
-
[B5 AJM] sygnał pozostawienia na światłach.
Czasem poprostu przestaja dzialac, najprawdopodobniej sie przepalaja, trzeba byloby sciagnac licznik i wymienic brzeczyk.
-
[B5 ADP] po włamie nic nie działa
Wspolczuje, przykra sprawaw.Przedewszystkim wiazki kabli pod obudowa kolumny kierownicy posprawdzaj.
-
B5 S4 Pytanie do użytkowników- Felgi 16 czy wejdą??
W S4 na zime chyba przewidziano 17 cali.
-
zapalajaca sie kontrolka wykrzyknika A4B5
dodatkowo posprawdzaj styki, przy kostce . jak otworzysz maske, po prawej stronie zaraz obok botnika ok 20 cm od szyby. Wrzuc bledy z VAGA.
-
[B5 AJM] Audi a4, B5, 00, 1.9 TDI 116 KM - ESP
Moze pomylil ASR z ESP myslac , ze to jest to samo.
-
Druciarstwo i wymiana oleju w Polsce
A poxniej sprzedaja jako bezwypadkowe i serwisowane, kusva rowerami niech jezdza.
-
Druciarstwo i wymiana oleju w Polsce
PS2 wymieniacie filtr oleju przy kazdej zmianie oleju?? Cytat z http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=125001&postdays=0&postorder=asc&start=15&sid=af84461a72828601761bfc2c8eb1484f Nie rozumiem ludzi, przeciez to podstawa, ale oni oszczedni.
-
[B5 AFM] Audi 2.5TDI B5 II facelift i ....nie może nabrać temperatury
Ja w ASO placilem ok 85 zl za termostat, sprawdz temp. na klimatroniku kanal 49
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Obym tylko dal rade byc.Miejsce jak narazie,slowacja i pomysl niuni mnie sie widzi.
-
Czy 2.7 T w A6 to biturbo??
Tak wynika , najprawdopodobniej to silnik taki jak w s4
-
[B5 AKN] 2,5TDI, nowy nabytek\1
Bardzo fajny egzemplarz , felge wieksz troszke i lekka gleba ; bedzie cacy. Dbaj o silnik, rozrzad, olej, filtry (rowniez filtr odmy sprawdz lub wymien) , masz to czego u mnie brak ::kiera od s-ki i pelny FIS. gratki
-
sprzedam Audi A4 B8 s-line ,licytacja od złotówki
:)Kawal dobrej roboty, i pomysl bardzo dobry, moze inzynierowie (designerzy) z Audi cie zauwaza
-
sprzedam Audi A4 B8 s-line ,licytacja od złotówki
jak chce mieć rysunek to czemu mam mu zabraniać tylko jak on wygra to płaci na moje konto
-
[B5 AKN] czujik temp. chlodzenia silnika
Wszystko wskazuje, ze musisz wymienic.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
To dzial powitan, wiec witam
-
[B5 ADR] Cechy charakterystyczne zawieszenia sportowego 1BE
Tak z tego wynika
-
sprzedam Audi A4 B8 s-line ,licytacja od złotówki
No to podbilem (emjot_mm) Niekoniecznie, :> KEZOR powinienes wprowadzic ZAKAZ KUPNA dla HUGO, bo idea na to nie pozwala.
-
[B5 ADR] Cechy charakterystyczne zawieszenia sportowego 1BE
Jest obnizone o 20 mm,
-
[B5 AHU] Jaki intercooler w zderzak ?
To skrót od Front Mounted Intercooler ( zamontowany jak nazwa wskazuje)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B7 2005] Skrzypiące siedzenia - jak usunąć ten problem ??
Warto spróbować. A jak nie pomoże to spróbuj z kimś drugim jechać niech sobie usiądzie z tyłu na kanapie i wysłuptaszeke , mówie poważnie . Może wtedy dokładnie zlokalizujesz źródło i będziesz mógł temu zaradzić. Ewentualnie podjedź do ASO i zapytaj czy nie mieli kilku takich zgłoszeń. Może to choroba wieku dziecięcego.