Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. kobra7 czy dasz rade kazdy sterownik abs z audi a4 naprawic, bo u mnie spec z tym robil i sie nie udalo. Co o tym myslisz? Jest opcja , ze sie nie da. Wyslkuje mi blad brak komunikacji ze sterownikiem. A mam jeszcze ASR.??????
  2. No talenty, w ``maluchu`` mozna wiercic , ale w
  3. Bratpit jeszcze mnie jedno bardzo ciekawi, slyszales kiedys o dziurawieniu odmy? Bo mnie wcielo...
  4. No Panowie ale o tym to jeszcze nie slyszalem, wymieniac owszem , ale zeby dziurawic.???[br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 22:26 _________________________________________________ Mi chodzi o to co ma wspólnego termostat z odmą Wg mnie tyle co czerwona fuga do czarnych plytek.....
  5. Jestem chetny, oczywiscie z Kasia. 2 osoby.
  6. tak z ostatniej chwili w sumie, na 60 mialem 93 :100 euro i bez dyskusji.
  7. Witam i zapraszam do forumowania.
  8. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    To ta sama a4 Murzynowa, jak sie dobrze przyjrzysz to widac na 1 fotce szyberdach.
  9. Witam kolege z Krakowa
  10. U mnie w cadyy trzepalo, i swieca byla do wymiany, jestem po browcu i zmeczony po trasie, ale podobne objawy byly. A moze strzelilo i przeszlo.
  11. witam na forum
  12. Witam. miłego forumowania.
  13. Witam, i zycze powodzenia w zakupach. :th:
  14. Witam na forum
  15. Jezeli cos w zawieszeniu, to wpierw sprawdz zamek. Bo naprawde mozesz sie mylic :>
  16. No wlasnie, jezeli kupiles auto to wpierw powinienes wymienic pasek, nigdy nie wiadomo czy byl wymieniany, dla spokoju poswiecic te pare stow i po problemie. Ja bym nie oszczedzal .
  17. Witam, moze przesiadziesz sie kiedys na , tego zycze.
  18. Witam na forum
  19. witam na forum
  20. Witam na forum
  21. Witam i pozdrawiam skandynawie, :th: PS: patrz moje miejsce pobytu
  22. Ladna , fajne fotele, jakby jeszcze w skorce byla, milego smigania.
  23. Brawo, piekna s, kolorek super, prosze wiecej fotek srodka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.