Treść opublikowana przez marcin j
-
[B5 APU] Czy można oszukać ABS?
kobra7 czy dasz rade kazdy sterownik abs z audi a4 naprawic, bo u mnie spec z tym robil i sie nie udalo. Co o tym myslisz? Jest opcja , ze sie nie da. Wyslkuje mi blad brak komunikacji ze sterownikiem. A mam jeszcze ASR.??????
-
[B5 AKN] A4 2,5TDI 150kM spadek mocy
No talenty, w ``maluchu`` mozna wiercic , ale w
-
[B5 AKN] A4 2,5TDI 150kM spadek mocy
Bratpit jeszcze mnie jedno bardzo ciekawi, slyszales kiedys o dziurawieniu odmy? Bo mnie wcielo...
-
[B5 AKN] A4 2,5TDI 150kM spadek mocy
No Panowie ale o tym to jeszcze nie slyszalem, wymieniac owszem , ale zeby dziurawic.???[br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 22:26 _________________________________________________ Mi chodzi o to co ma wspólnego termostat z odmą Wg mnie tyle co czerwona fuga do czarnych plytek.....
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Jestem chetny, oczywiscie z Kasia. 2 osoby.
-
Mandaty w Niemczech
tak z ostatniej chwili w sumie, na 60 mialem 93 :100 euro i bez dyskusji.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam do forumowania.
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
To ta sama a4 Murzynowa, jak sie dobrze przyjrzysz to widac na 1 fotce szyberdach.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege z Krakowa
-
[B5 AJM/ASZ] Telepie silnikiem, mega stuki na niskich obrotach
U mnie w cadyy trzepalo, i swieca byla do wymiany, jestem po browcu i zmeczony po trasie, ale podobne objawy byly. A moze strzelilo i przeszlo.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. miłego forumowania.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, i zycze powodzenia w zakupach. :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[A6 C5] Cos skrzypi w tylnym zawieszeniu.
Jezeli cos w zawieszeniu, to wpierw sprawdz zamek. Bo naprawde mozesz sie mylic :>
-
[B5 ADR] Chce wymienic pasek rozrzadu ale ....
No wlasnie, jezeli kupiles auto to wpierw powinienes wymienic pasek, nigdy nie wiadomo czy byl wymieniany, dla spokoju poswiecic te pare stow i po problemie. Ja bym nie oszczedzal .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, moze przesiadziesz sie kiedys na , tego zycze.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam skandynawie, :th: PS: patrz moje miejsce pobytu
-
[A3 ASZ 131psTDI] A3 TDI 131ps 6-Biegów
Ladna , fajne fotele, jakby jeszcze w skorce byla, milego smigania.
-
[B5] S4 AVANT Mam ją wreszcie
Brawo, piekna s, kolorek super, prosze wiecej fotek srodka