Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Keżor już nie raz udowodniłeś zdolności, jak dla mnie talent jesteś ,nawet w gazecie twoje VT widziałem. Afto vt
  2. Chyba mocniejszego AWX w klubie nie ma , jak z dymkiem z tyłu, jakieś szczegóły by się jeszcze przydały.
  3. Jeżeli rzeczywiście ma 130kkm, to autko sie dotarło, na dieselka to prawie nic, ale samym programem wielkich mocy nie uzyskasz, dodatkowo kolega z forum Morgoth v8 zmieniał wtryski na ASV , a wtedy moc w granicach 130 km i trochu więcej nie jest problemem.
  4. Automat czy linka, o to chodzi.
  5. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Słuchy dochodzą , że było rezanie i było gorąco, jak z zutkiem lepiej jeździ???
  6. CTV ma strone internetową, http://www.ctv.prv.pl/ więc jeżeli sie nie odezwie to kontakt telefoniczny.
  7. Cóż demokracja , więc, jak piękne , ale wg mnie przesadziłeś. Nie podoba mi się zderzak przód i tył wraz z siatexem, boiler na klapie , lampy przód jak sonary to współczuje, po pewnym czasie się przekonasz czemu, lampy tył a'la lexus już dawno nie modne, progi .Felgi chrom pasują ale nie do A4. Podoba mi się kolor, silnik :th: i z tego calego chromu zostawiłbym obudowy lusterek, jeżeli to obudowy, a jeżeli nakładki z chin za 80 zł to po zimie bankowo zmienisz. Ogólnie szanuje wkład pracy i kasy, ale jak dla mnie efekt, jak by to było BMW z 1990 r.
  8. Witam , wybór , sprawdź dokładnie silnik, poczytaj o nim na forum. Pozdr
  9. np. programem Vag +interfejs Nie wiem czy u Ciebie da się też skasować inspekcje kręcąc pokrętłami na liczniku.Zależne od roczników, musisz sprawdzić sam. opcja szukaj na forum.
  10. Trzeba użyć szukaczki: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,70/amp/sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e.html Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Następnie naciśnij przycisk ręcznego nawiewu górnego. Wyświetli się 1c. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury żeby wybrać numer kodu. Naciśnij ponownie przycisk recyrkulacji. Wyświetli się wartość. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury ponownie aby wyświetlić inny kod. Wybierz kanał 49 i zatwierdź, na tym kanale wyświetla się temp. płynu . Pozdr.
  11. Już na 16" , bo założyłem zimówki . Pażdzioch się zrobił .Teraz też jest dobrze kupić letnie, popyt mały ceny spadają, a ie ma tak dużej różnicy między 235 a 225. Jednak namawiałbym cię na 235. Zrobisz jak zechcesz. Pozdr.
  12. Rozumiem , że masz felgi 17", a oponki ładne i warte ceny ,za 800 zeta masz komplet , a ja w tamtym roku za 2* 18" dałem 1800 zł, cały czas mialem na myśli ,że masz 18", jak na 17" to 235/45 zakładaj i bedzie git
  13. Ale i tak bedziesz czipsował, w sumie im szersza opona tym w pewnym momencie gorzej na mokrej nawierzchni. :th:
  14. U mnie z przodu 235 sie nie mieści na ET 35 , z tyłu wchodzi :th:
  15. Po wymianie rozrządu trzeba byłoby ustawić kąt statyczny , pompa i VAG.
  16. Spróbuj zamienić opony tył na przód, lub oglądnij je dokładnie . czy nie jest wytarty środek opony. Masz odpowiednie ciśnienie w oponach? Może było zbyt duże, wytarło środek opony i w tym miejscu teraz przepływa powietrze dając szum.
  17. Jakie ET, 225 czasem ładnie wygląda na 8" zależy to od producenta opon .Jedne są [ ], a inne wyglądają / \ mimo , że są tych samych rozmiarów. Felga :th:
  18. obawiam się ze będzie kiepsko i tak w ogolę NIE KRZYCZ (wylacz CAPS-a) Dlaczego? Ma niezłe opinie , ojciec ma w swoim aucie i nie narzeka.
  19. Spróbuj sprawdzić sobie temp n climatronicu, tam jest dokładniej kanał 49. Powinno oczywiście być stale 90 +_ 2 st w przybliżeniu.
  20. Bardzo dużo zależy od ET i od szerokości felgi, a ty żadnych takich danych nie podałeś.
  21. Co masz na myśli, nie trzyma tzn ,że nie ma 90, ale ma dużo więcej , czy dużo mniej niż 90????
  22. Poczytaj posty Keżora lub napisz do niego, jakie ma doświadczenia z nimi. Sonar poprostu wygląda i nic po zatym , nie świeci, odkleja się , wg mnie porażka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.