Treść opublikowana przez marcin j
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , miłej i bezawaryjnej jazdy
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
Felgi 16 " nie są rewelacją.Polecam większe. Zderzaki nie mój styl, lexy zajeżdżają wiochą. Szanuje wkład pracy. AAAA, zadbaj o estetyke car audio.
-
[B5 AFN] r16
No lekka gleba by się przydała, przynajmniej -30 mm
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Forum umarło ;)
Nie ma tragedi, trzymamy poziom
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam z małej polski.
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Bawcie się ludziska, szkoda ,że nie mogę z wami być Pozdrawiam.
-
(AEB 1,8T) Korzystaliście z maszynowego prostowania stalowych felg ?
Prostowałem maszynowo 2 razy przednie felgi, oczywiście felga po prostowaniu jest słabsza, tak informacje przekazali mi w warsztacie.
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
Widze, że zabawki skompletowałeś. Miłej jazdy, ah ten wykresik. Pomysł z nadkolem od eski
-
chcę "zchipować" ale obawiam sie...
Wpierw trzeba zdiagnozować autko, jeżeli wszystko ok, lekki program i uzyskujesz ok 180 km i 360...NM, ale niech fachowcy się wypowiedzą. :th:
-
Każdy może przegrać
Dobre, heble miałem niezłe. :th:
-
chcę "zchipować" ale obawiam sie...
A jak w ciepłe dni sobie radzi?? Bo adamoo tyle gratów wymienił i moc jest chyba podobna do twojej.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam maniaka. Miłej jazdy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam nowego posiadacza
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum , pytanie zadaj w odpowiednim dziale. pozdr.
-
Chromowane lusterka zamienie na standardowe !!!
Ja już sobie wyobraziłem jak to może wyglądać, bez obrazy ale nie jestem zwolennikiem zmian tego typu.
-
co sadzicie o takich lampkach in pro jak to bedzie wygladac
Chętnie zobacze fotki, nie jestem pewien ale kiedyś w kraku pewna włascicelka chyba właśnie takie lampki miała założone i wygłądały bardzo ciekawie.
-
Chromowane lusterka zamienie na standardowe !!!
Lusterka a 'la m3 bmw w to grzech wg mnie, lepiej zakupić chromowane obudowy in pro.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, nie pożałujesz wyboru marki
-
Porównanie a4 2.8 Quattro vs Passat b4 2.8 vr6, chcę się zmierzyć
Zdaj relacje, trzymam kciuki.
-
[B5 ADR] zakładal ktos lusterk typu M3 z kierunkami????
Lusterka m3 zklada sie do bmw, a nie do audi. Radze to przemyslec, bo kiepsko to będzie wygladalo.
-
[B5 AEB] Felga 18 " 9,5" ET 46 opona 225/40
No nie bardzo , z przodu mam Michelinki 225/40 r18 bez rantu i wyglądają / \, a z tyłu Barum też 225/40 r 18 z rantem i jest git [ ]
-
[B5 AEB] Felga 18 " 9,5" ET 46 opona 225/40
dużo zależy od opony, ja mam 225 na 8" i jest kiszka / \ Wiem , właśnie , a masz opony z rantem ochronnym czy bez , bo te drugie własnie prezentują sie / \
-
[A4 B7] Mega problem ptasie odchody na lakierze phantom black
Myśle że nie będzie sprawiać tak wielkich kłopotów jak op..... mv6. :th: