Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Taki młody chłop, a profil opony jak w wozie drabiniastym :wink:Ostatecznie zostań przy starym rozmiarze, a tak wogóle czemu chcesz opony o wyższym profilu? na zakrętach słabe prowadzenie będziesz miał.
  2. Uzupełnij profil bo niewiadomo o jakie auto chodzi [br]Dopisany: 30 Maj 2007, 18:06 _________________________________________________sprawdz kanał 49, po 2 lifcie tam była wskazywana tem plynu chłodzącego, a 51 to była temp "motoru" Wpierw Uzupełnij profil, tu nie ma jasnowidzów
  3. To by bylo sprzeczne z tymi rysunkami , które wkleiłeś w swoim poście tego tematu na pierwszej stronie. BTW, wczoraj patrzyłem u mnie w 2,5 tdi są 2 coolerki, 1 z prawej i 2 z lewej.
  4. Ups, generalnie chodzilo mi o wnęke na koło zapasowe, wlepke też mam po prawej.
  5. Kiedy wracasz? Może też bym tam zakupił.??? Tfu przecież gdaliśmy na lotnisku na spocie,przyjeżdzaszpo wakacjach. Do tego czasu coś wymodze.
  6. Moj znajomy w b5 avancie ma 245/35 R17" i ET chyba 42,jestem prawie pewny, rezultat = nie obciera Ale przy np ET 35 może być problem
  7. Witam :audi:i jego posiadacza.
  8. Rozumiem , że na wyświetlaczu ci wyskoczyła inspekcja, czy tylko przy okazji , że jedziesz robić z klimą ? Ja olej wymieniam co 15 tysi razem z filtrem oleju oczywiście + filtr paliwa i powietrza "Jakby co ", to nie ważne , że wymieniany w zeszłym roku, ważne ile na nim przejechałeś tys km
  9. Po 2 lifcie 49. Kühlmitteltemperatur---------- Temperatura płynu chłodzącego 51. Motortemperatur °C ---------- Temperatura silnika Po 1 lifcie 51 Temperatura chłodzenia silnika (ECT) in oC
  10. Tukan , czemu szukasz fmica na ebayu, w polsce też tym handlują???
  11. Tam powinna być kartka z kodem silnika, vinem, kodami wyposażenia i nazwą auta. Dla mnie troche podejrzane.???
  12. Czy ma 5 czy 6 ? quattro, czy ośka? Jeżeli 6 i Q to silnik ATJ Najlepiej powiedz gościowi żeby ci wysłał zdjęcie naklejki w we wnęce koła zapasowego i zdjęcie naklejki z pieerwszych stron książki serwis.Tam są oznaczenia silnika i nie tylko.Zdjęcia danych zamieszczonych na naklejkach muszą być identyczne.
  13. Super, tylko, że już nie jest taka cichociemna ta b6
  14. A prezes Hugo ma jakiś większy IC???
  15. O to chodziło, wreszcie jakieś konkrety.
  16. Ale nic na forum o tym niestety nie ma Nie mówie o jakimś fotostory, ale przykładowodo do AWX chlopaki taki fmic się mieści. Chyba to nie jest straszna tajemnica?
  17. Rogal nie przerabiał nigdy tak mocno AWXa (chyba) a jak zapytam CTV to mi powie że mi zrobi FMICa za marne 6 tys (albo i lepiej) więc wolę nie pytać ale widzę że każdy kto myśli o gróbszych przeróbkach AWXa i AVFa tylko czeka na pierwszego który to zrobi żeby mógł podpowiedzieć co i jak... Chyba z tego forum nikt nie przerabiał jeszcze tematu większego IC ,a nie stety po programach są większe temp. Pierwszy ruch i wskazówki byłyby mile widziane [br]Dopisany: 29 Maj 2007, 11:06 _________________________________________________Rzeczywiście coś to cytowanie mi też nie bangla
  18. Na ile wydajny jest FMIC z a6, 2.5 tdi????do ok 190km???
  19. A co np Rogal proponuje lub inni znawcy???
  20. Ale ten cooler, coolery mi nie wydalają, i zastanawiam się czy zazłożyć w te same miejsca 2 większę o ile się zmieszczą???, czy FMIC, chodź też nie wiem gdzie go upchnąć. Ktoś robił to może w 2.5 v6 akn???[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 10:30 _________________________________________________Dobrze było by wrzucić do FAQ o IC i turbinach
  21. marcin j odpowiedział(a) na MPS temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Felga17", no 18" i będzie jeszczsze ładniej.
  22. A jaką moc ma w a6 silnik 2.5 tdi??????? Ja mam 2.5 tdi i po programie ok 180 km, IC nie wydala powyżej 24, 25 stopni. Więc u ciebie najprawdopodobniej też nie wydoli.
  23. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Kolega w fordzie transit zmienił z manuala na automatyczną skrzynie , bo żona mu powiedziała , "że mieszać biegami nie będzie", z racji tego , że jeździ dużo po mieście , głównie Wiedeń.Autentycznie powtarzam odpowiedź jego żony.Wiem , że nie ma problemów z tą skrzyią, ale autko więcej pali.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.