Treść opublikowana przez marcin j
-
Jaki rozmiar opony do felgi 16
Taki młody chłop, a profil opony jak w wozie drabiniastym :wink:Ostatecznie zostań przy starym rozmiarze, a tak wogóle czemu chcesz opony o wyższym profilu? na zakrętach słabe prowadzenie będziesz miał.
-
błedne wskazania temperatury na liczniku
Uzupełnij profil bo niewiadomo o jakie auto chodzi [br]Dopisany: 30 Maj 2007, 18:06 _________________________________________________sprawdz kanał 49, po 2 lifcie tam była wskazywana tem plynu chłodzącego, a 51 to była temp "motoru" Wpierw Uzupełnij profil, tu nie ma jasnowidzów
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
To by bylo sprzeczne z tymi rysunkami , które wkleiłeś w swoim poście tego tematu na pierwszej stronie. BTW, wczoraj patrzyłem u mnie w 2,5 tdi są 2 coolerki, 1 z prawej i 2 z lewej.
-
Jaki olej - pomóżcie rozszyfrować kartkę z bagażnika
Ups, generalnie chodzilo mi o wnęke na koło zapasowe, wlepke też mam po prawej.
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
Kiedy wracasz? Może też bym tam zakupił.??? Tfu przecież gdaliśmy na lotnisku na spocie,przyjeżdzaszpo wakacjach. Do tego czasu coś wymodze.
-
235/40/17 lub 245/40/17 - ostatnia decyzja - prosze o pomoc
Moj znajomy w b5 avancie ma 245/35 R17" i ET chyba 42,jestem prawie pewny, rezultat = nie obciera Ale przy np ET 35 może być problem
-
235/40/17 lub 245/40/17 - ostatnia decyzja - prosze o pomoc
Zależy od ET felgi Jakie masz ET????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam :audi:i jego posiadacza.
-
[B5, 1.8T] inspekcja po 197 tys km
Rozumiem , że na wyświetlaczu ci wyskoczyła inspekcja, czy tylko przy okazji , że jedziesz robić z klimą ? Ja olej wymieniam co 15 tysi razem z filtrem oleju oczywiście + filtr paliwa i powietrza "Jakby co ", to nie ważne , że wymieniany w zeszłym roku, ważne ile na nim przejechałeś tys km
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Po 2 lifcie 49. Kühlmitteltemperatur---------- Temperatura płynu chłodzącego 51. Motortemperatur °C ---------- Temperatura silnika Po 1 lifcie 51 Temperatura chłodzenia silnika (ECT) in oC
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
Tukan , czemu szukasz fmica na ebayu, w polsce też tym handlują???
-
Jaki olej - pomóżcie rozszyfrować kartkę z bagażnika
Tam powinna być kartka z kodem silnika, vinem, kodami wyposażenia i nazwą auta. Dla mnie troche podejrzane.???
-
Oznaczenia TDI
Czy ma 5 czy 6 ? quattro, czy ośka? Jeżeli 6 i Q to silnik ATJ Najlepiej powiedz gościowi żeby ci wysłał zdjęcie naklejki w we wnęce koła zapasowego i zdjęcie naklejki z pieerwszych stron książki serwis.Tam są oznaczenia silnika i nie tylko.Zdjęcia danych zamieszczonych na naklejkach muszą być identyczne.
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
Super, tylko, że już nie jest taka cichociemna ta b6
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
A prezes Hugo ma jakiś większy IC???
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
O to chodziło, wreszcie jakieś konkrety.
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
Ale nic na forum o tym niestety nie ma Nie mówie o jakimś fotostory, ale przykładowodo do AWX chlopaki taki fmic się mieści. Chyba to nie jest straszna tajemnica?
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
Rogal nie przerabiał nigdy tak mocno AWXa (chyba) a jak zapytam CTV to mi powie że mi zrobi FMICa za marne 6 tys (albo i lepiej) więc wolę nie pytać ale widzę że każdy kto myśli o gróbszych przeróbkach AWXa i AVFa tylko czeka na pierwszego który to zrobi żeby mógł podpowiedzieć co i jak... Chyba z tego forum nikt nie przerabiał jeszcze tematu większego IC ,a nie stety po programach są większe temp. Pierwszy ruch i wskazówki byłyby mile widziane [br]Dopisany: 29 Maj 2007, 11:06 _________________________________________________Rzeczywiście coś to cytowanie mi też nie bangla
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
Na ile wydajny jest FMIC z a6, 2.5 tdi????do ok 190km???
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
A co np Rogal proponuje lub inni znawcy???
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
Ale ten cooler, coolery mi nie wydalają, i zastanawiam się czy zazłożyć w te same miejsca 2 większę o ile się zmieszczą???, czy FMIC, chodź też nie wiem gdzie go upchnąć. Ktoś robił to może w 2.5 v6 akn???[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 10:30 _________________________________________________Dobrze było by wrzucić do FAQ o IC i turbinach
-
A4 B5 1.8 98
Felga17", no 18" i będzie jeszczsze ładniej.
-
Intercooler od A6 2,5 TDI
A jaką moc ma w a6 silnik 2.5 tdi??????? Ja mam 2.5 tdi i po programie ok 180 km, IC nie wydala powyżej 24, 25 stopni. Więc u ciebie najprawdopodobniej też nie wydoli.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać
-
Zamiana manuala na tipa
Kolega w fordzie transit zmienił z manuala na automatyczną skrzynie , bo żona mu powiedziała , "że mieszać biegami nie będzie", z racji tego , że jeździ dużo po mieście , głównie Wiedeń.Autentycznie powtarzam odpowiedź jego żony.Wiem , że nie ma problemów z tą skrzyią, ale autko więcej pali.