Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Witam oooo użytkownika.
  2. To super, gratulacje.
  3. Staszek, Norbi miał kiedyś tiptronica z silnikiem 2.5 tdi v6. metjus87, pierwszy post zgodnie z regulaminem powinien , znależć się w dziale Newbie, poczytaj Regulamin, [ Dodano: 27-04-2007, 19:04 ] Nie ma się czym chwalić, to wpierw powinieneś wymienić.
  4. Dlatego pisałem , że zależy od wielu czynników......
  5. Wg mnie to pytanie retoryczne.
  6. Łatwiej, wg opini tunerów. Te 190 KM miałem na myśli w 2.5 tdi, co nie wyklucza , że w 1.9 tdi takie moce można uzyskać. NOoWY, W dziale Turbo i Chiptuning poczytaj.
  7. Nie rozumiem, chyba że handlujesz Co do tych 130 tys to temat kłutliwy i zależy .......
  8. NOoWY, wszystko zależy, czy właściciel 2.5 tdi v6 dbał o autko należycie, poważną usterką są wycierające się wałki, pompa vp 44 , też jest delikatna ,bym rzekł. Wg opini fachowców od tuningu jest on mniej podatny na chiptuning, w porównaniu do 1.9 tdi.Jeżeli trafisz na egzemplarz zdrowy, to programem uzyskasz ok 190 KM i ok 400NM. Łatwiej będzie znaleźć 1.8t w dobrym stanie, a po programie możesz mieć ok 200 KM. Najbardziej znana metoda to odkręcenie pokrywy silinika i sprawdzenie wałków naocznie. Na Vagu i jego obsłudze się nie znam, ale przyjdzie i czas na naukę w tej dziedzinie. Wiec tu znawcy obsługi tego jakże przydatnego ustrojstwa niech się udzielą. Pozdr.
  9. Kolego NOoWY, a w jaki rocznik celujesz, bo to ważne odnośnie silnika 2.5 tdi v6.?????
  10. Witaj Bronx, czasem lubie posłuchać takiej muzyki.
  11. Jaro quattro, jak widać w podpisie kolega grzanek85 ma 97 rok, więc lipa.
  12. Wystarczyło ręke włożyć i pomachać.
  13. Może przepływomierz zasyfiony
  14. Z tego co się orientuje to nie, jedynie po nr VIN i historia serwisowania.
  15. Aha i jeszcze ładniej będzie jak w przednim zderzaku znajdą się orginalne siatki z rs'a, gril w sumie też mógłby być z rs'a. Ps .Fajną masz rejestracje.
  16. Witam, myśle , że znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytania
  17. Dobry kierunek zmian, bez zbędnej wiochy, jeszcze gleba jakaś by się przydała.
  18. Podkręcony jest do 180 KM @ 360 NM powered by V- tech, ale o tym silniku można epopeje napisać, jedni go kochają inni nienawidzą, przeklinają itp. Jest to v6 na pompie vp 44 silnik warty uwagi, ale trzeba trafić na zadbany model, i dbać o niego. Zaś 1.9 tdi, również wymaga opieki, ale nie jest tak delikatny, że tak się wyraże. Skolei porównując brzemienie 2.5 tdi v6 i1.9 tdi , ten drugi wypada znacznie gorzej. Polecam również lekturę, http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4925 tu o silnikach diesla jest to co najważniejsze. Jak wejdziesz na linki z silnikami 2.5 tdi , zrozumiesz moją wypowiedź. [ Dodano: 26-04-2007, 01:24 ] poziek, aleś mnie teraz zawstydził. Ok , idę już spać.poziek, a ty szykuj fure na Bemowo
  19. Oki, spalnie zależy od twojej prawej nogi, normalnie jest w takich granicach jak było pisane wcześniej , ale jak szaleństwa będą, a zapewne będą, to i wlać do baku trzeba, oczywiste. I kolejna sprawa , na tej stronce, którą podałeś jest pomyłka, jak pisałem już wcześniej b5 1.8 t z lat 96 -98 to silniki o mocy 150 km. Jutro turbobenzynowi sie szerzej wypowiedzą. Pozdrawiam. [ Dodano: 26-04-2007, 01:11 ] Na poniższej stronie jest przedstawiona gama silników http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4160&highlight=kody+silnika
  20. Witam na forum . Pozdrawiam.
  21. Autko ładnie się prezentuje, a jakie kolejne plany , wg mnie proszą się jakieś soczewkowe na przód lub ksenonik, i pomalowanie dokładki tylnego zderzaka i lusterek. Wtedy to będzie dopiero miód
  22. Na tym forum obowiązuje regulamin i wpierw musisz przywitać się w dziale Newbie http://www.a4-klub.pl/forum/viewforum.php?f=3 Ps Nie dość , że okroili gamę silników, to jeszcze porobili błędy. Ps.2 Jeżeli się nie dostosujesz do regulaminu, temat zostanie zamknięty. [ Dodano: 26-04-2007, 00:38 ] Co masz na myśli, wchodzisz w butach i a ni me ani be. Wypadałoby się przedstawić i powiedzieć dobry wieczór. [ Dodano: 26-04-2007, 00:40 ] Wogóle to nie rozumiem czemu temat jeszcze nie zamknięty 3 posty bez nawet słowa witam.
  23. Tzn wersje z tych lat i o ile się nie myle miały 150 KM, 190 km i więcej to będzie po sofcie. Szukasz dobrze ale wpierw zajrzyj tu http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5875

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.