Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Tak z tego wszystkiego wywnioskowałem , albo się lubi co się chce , albo się lubi co się ma. Ja osobiście nie skalał bym benzynki gazem. Skoro jak nie którzy twierdzą , że gaz jest ok, to dlaczego Audi i inni producenci nie wypuszczają seryjnie samochodów z gazem. Kolejna sprawa to cena porównywanych paliw. Zawsze wraz ze wzrostem cen ON wzrośnie również cena LPG, gdyż LPG nie jest produktem , który się wydobywa, tylko jest produktem powstałym podczas rafinacji ropy. Więc zawsze ilość oferowanego LPG będzie zależna od ilośći wydobytej ropy. [ Dodano: 17-03-2007, 07:04 ] Warto czasem przeliczyć , ale w większości sytuacja wygląda tak, że przy małych przebiegach lepiej kupić benzynkę a przy dużych przebiegach dieselka, ale podkreślam, warto obliczć przy ilu tyś rocznie jest ta granica uwzględniając wszystkie koszty.
  2. Oj były już przypadki nawet na forum, że opone ściągnęło z felgi. Czasem wszystko możliwe. :biggrin: A tak swoją drogą do 18" pompuje 2.5, 2.6, chyba spoko, bo widze, że inni użytkownicy tych rozmiarów podobnie.
  3. Felga by się przydała bankowo, z przodu lampy valeo, kierunki biale i bedzie gites . :biggrin:
  4. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    To w seri, chyba mu seri nie trzymała górą tak trzymać Ale gość się musiał spienić.hehehhhe
  5. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ale mu skopałeś dupsko, brawo mam pytanie co on mówił przed tym jak powiedział nie rozśmieszaj mnie....
  6. Im wieksze ET tym felga bardziej schowana. ET 35 , będzie optymalnym wyborem, nic nie obciera. Ps. Przy szerokość felgi do 8''
  7. Jeszcze cieple, z moich obliczeń wynika , że ok 21 luty 2007.
  8. ulti, Jedź do firmy montującej haki , ale skoro masz przygotowane to też poszukaj haka w samochodzie.
  9. Nie, a nie zmienia to faktu stwierdzenia.
  10. Oczywiste przodem, odpukać A całą dyskusje zacząłem ja, wpisując tylko informacyjnie , że lepiej założyć lepsze opony na tył, zaskoczyło mnie rozwinięcie tematu.
  11. Ja wymieniałem w akn -ie i trzeba było z przodem wyjechać racja.
  12. Nie chcę wprowadzać zamętu, ale mnie dwóch niezależnych mechaników powiedziało, że nie makonieczności wymiany parami. Jakto w rzeczywistości jest? [ Dodano: 13-03-2007, 14:44 ] Ale masz Kolego 1,9 a nie 2,5 jak my. A tam .... Kup 2.5 Tdi to już nie zadasz tego pytania. Ale my mamy vi six :biggrin: Nie jest źle.
  13. Zakupiłeś A4+2, wypasik bardzo ładny+ .Gratulation. Gleba ,większe fele i miód, tzn jest miodzio, ale bedzie wieksze. ps. wg mnie , rzecz jasna. [ Dodano: 13-03-2007, 23:22 ] aaaaaaaaa -Podpisu jeszcze nie zmieniłeś. :biggrin:
  14. Mamy podobne urządzenia w firmie, używamy do osusznia budynków, i daje b. dobre efekty, tak jak icemankoszalin, proponuje, powinno pomóc.
  15. Aha, bo gdzieś czytałem , że jakiś czerwony się ostał. Ale xxl zdecydowanie na mnie za duży, szkoda. Dzięks za info.
  16. lukas23, jak wygląda ten polar ,bo podobno jakiś inny kolor.? Możesz wrzucić fote? Jaki to rozmiar.
  17. Też widziałem to samo auto w ten sam dzień i w tym samym miejscu :biggrin:
  18. Od spodu oglądnij auto, strasznie dziwna sytuacja dla mnie.
  19. Większość osób naprawde myśli, że lepiej założyć lepsze opony na przód, tylko dlaczego. Czy tylko po to żeby na światłach, przy mokrej nawierzchni nie buksowały koła [ Dodano: 13-03-2007, 15:51 ] spanky, może warto założyć temat i rozwiać wątpliwości Można by było przenieś posty,i niech wieksze grono się wypowie. Złudne bezpieczeństwo jest niebezpieczne.
  20. a4avant, nawet link podaje do poczytania. Teraz znalazłem jeszcze coś takiego. http://www.jdkulej.pl/poradnik_ogumienie.php
  21. Zawsze zakładałem lepsze opony na tylną oś. Choć czasem w warsztatach wulkanizacyjnych nie wiedzą nawet o takich podstawach, i trzeba pilnować. Chyba że kupowałem 4 sztuki nowych opon ,to wtedy nie ma to znaczenia.
  22. Oczywiste, ale z jakiej racji, lepsze na przód , bo w zimie tak się robi, Czy co Nie zgadzam się. [ Dodano: 13-03-2007, 13:24 ] Nowe lub lepsze opony z tyłu zapewnią ci przecież lepsze trzymanie w awaryjnych sytuacjach ,np ciasny zakręt (łuk) i mokra nawierzchnia. Tylnymi kołami nie kręcisz więc ich nie kontrolujesz i przy słabych oponach z tyłu najczęściej traci się przyczepność. A nad przednimi kołami ma się większą kontrole, gaz kontra itp Ps . Dotyczy oczywiście samochodów z napędem na oś przednią.
  23. Jescze jedna ważna rzecz przy napędzie przednim, lepsze opony zakłada się na tył.
  24. Silniczek jak mój , ale twój avancik ma jeszcze . Gratulation.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.