Treść opublikowana przez marcin j
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Widziałem , widziałem :biggrin: dobre :biggrin:
-
Odgosy ze skrzyni
Miałem kiedyś podobnie w wv t4, ale dodatkowo stracilem 5 bieg i to u mnie było przyczyną, a u ciebie wszystkie biegi są ?
-
[B5 2.5 TDI] AVANT 1999 - podobna rakiecie:)
Kolor fajny i silniczek taki jak lubie.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
znaczy ze jak?? Antenie CB zrobiłem killa :biggrin: :biggrin: :biggrin: Rozumiem , że zostawiłeś ją w tyle :biggrin:
-
Repliki
LySyKilla, bardzo mi się podobają, tylko kierownice masz po złej stronie :biggrin:
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
Chce również podziękować za organizacje.Zabawa była przednia. Dzieki Hugo i Miron 78.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
My również niedawno wrócilśmy, atmosfera super. Bardzo mi się podobało. A wjazd na rynek w Wiśle robił wrażenie. Dzięki za zabawę.
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
Autko malinka, unikat, gratki. Wszystko w tym aucie mi się podoba. Naprawde robi wrażenie. A serducho , uh, szacuneczek. :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ja tez póżno wyjeżdzam , trzezwy bede więc spoko, damy rade. Pozdrawiam.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Ja też bedę dość późno. Sie wszystko nadrobi. :biggrin:
-
[ b5, 2.5 tdi v6] Moja a4. Na 18" w lecie i 16" *
Dokładnie na takich jeżdze w lecie. Pasują idealnie.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Przed wyjazdem będe przyklejał, więc jak ktoś mnie dojedzie i zobaczy na klapie bagażnika naklejke a4 klub, to nie wyprzedzać . :biggrin: Będę gazował :biggrin: :biggrin:
-
[ b5, 2.5 tdi v6] Moja a4. Na 18" w lecie i 16" *
Zawias obniżony dość sporo , pomiędzy krawędź blotnika przedniego a opone nie włoże ręki , zaś tył jest wyżej, bo dość czesto jeżdzę z pracownikami i bagażami. Czekam na klejne komentarze.
-
Zestaw głośnomówiący NOKIA
Spróbuj rozkręcić ten adapter. Przypuszczam, że wystarczy odkręcić te śruby zaznaczone na czerwono. O ile są śruby mocujące ten adapter do konsoli samochodu, to moim zdaniem znajdują się w tych okolicach , gdzie zaznaczyłem czarnymi kreskami. Ps. Ja miałem całkiem inne mocowanie.
-
Strefa Śmiechu
No nie , wloty w zderzaku niczym w ursusie, a maska a"la ferrari. Masakra. [ Dodano: 27-02-2007, 09:20 ] dobre
-
[B5 ADR] Czujnik zużucia klocków
Wystarczy popatrzeć w tym samym dziale, bądź użyć szukaczki, eh Pozwole użyć zdjęcie
-
[b5-1,6] jak wygląda kontrolka zużycia klocków
Tak ,to jest kontrolka od zużycia klocków.
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
Piękny z zewnątrz , silnik super, wnętrze również.Poprostu ta b6 bardzo mi siępodoba.
-
[B5 1,9 TDI AVG] Pierwsza odsłona charakteru gnojówki...
Gratki, furka gustownie zrobiona. Wybór felg , odważny ale bardzo trafny. :biggrin:
-
[ b5, 2.5 tdi v6] Moja a4. Na 18" w lecie i 16" *
Nie, jeszcze jeżdże na zimówkach i do Wisły też na zimówkach się wybieram. Choć już nie moge doczekać się zmiany.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
To sie będzie działo. Ktoś bierze jeszcze whisky
-
[ b5, 2.5 tdi v6] Moja a4. Na 18" w lecie i 16" *
Tak wygląda w lecie. Felgi 18" Tak wygląda na zimowych felgach 16" Niedawno założyłem obudowy In Pro Oceńcie.
-
[B5 AFN --> AKN] Moja niuńka
Sprinter, kurcze masz naprawde zadbaną niuńke. Bardzo ładna.
-
[ALL] Skrzypienie - przednie zawieszenie
Miałem te same objawy , które opisałeś. Pojechałem do mechaniora i do wymiany był wachacz. u mnie sprawdzali to bujając autem i trzymając rękę w odpowiednich miejscach zawieszenia.
-
[ALL] Texsaco additive
Najlepiej nic nie dolewać. kupować dobrą ropę i jeździć.