Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Widziałem , widziałem :biggrin: dobre :biggrin:
  2. Miałem kiedyś podobnie w wv t4, ale dodatkowo stracilem 5 bieg i to u mnie było przyczyną, a u ciebie wszystkie biegi są ?
  3. Kolor fajny i silniczek taki jak lubie.
  4. znaczy ze jak?? Antenie CB zrobiłem killa :biggrin: :biggrin: :biggrin: Rozumiem , że zostawiłeś ją w tyle :biggrin:
  5. LySyKilla, bardzo mi się podobają, tylko kierownice masz po złej stronie :biggrin:
  6. Chce również podziękować za organizacje.Zabawa była przednia. Dzieki Hugo i Miron 78.
  7. My również niedawno wrócilśmy, atmosfera super. Bardzo mi się podobało. A wjazd na rynek w Wiśle robił wrażenie. Dzięki za zabawę.
  8. Autko malinka, unikat, gratki. Wszystko w tym aucie mi się podoba. Naprawde robi wrażenie. A serducho , uh, szacuneczek. :biggrin:
  9. Ja tez póżno wyjeżdzam , trzezwy bede więc spoko, damy rade. Pozdrawiam.
  10. Ja też bedę dość późno. Sie wszystko nadrobi. :biggrin:
  11. Dokładnie na takich jeżdze w lecie. Pasują idealnie.
  12. Przed wyjazdem będe przyklejał, więc jak ktoś mnie dojedzie i zobaczy na klapie bagażnika naklejke a4 klub, to nie wyprzedzać . :biggrin: Będę gazował :biggrin: :biggrin:
  13. Zawias obniżony dość sporo , pomiędzy krawędź blotnika przedniego a opone nie włoże ręki , zaś tył jest wyżej, bo dość czesto jeżdzę z pracownikami i bagażami. Czekam na klejne komentarze.
  14. Spróbuj rozkręcić ten adapter. Przypuszczam, że wystarczy odkręcić te śruby zaznaczone na czerwono. O ile są śruby mocujące ten adapter do konsoli samochodu, to moim zdaniem znajdują się w tych okolicach , gdzie zaznaczyłem czarnymi kreskami. Ps. Ja miałem całkiem inne mocowanie.
  15. No nie , wloty w zderzaku niczym w ursusie, a maska a"la ferrari. Masakra. [ Dodano: 27-02-2007, 09:20 ] dobre
  16. Wystarczy popatrzeć w tym samym dziale, bądź użyć szukaczki, eh Pozwole użyć zdjęcie
  17. Tak ,to jest kontrolka od zużycia klocków.
  18. Piękny z zewnątrz , silnik super, wnętrze również.Poprostu ta b6 bardzo mi siępodoba.
  19. Gratki, furka gustownie zrobiona. Wybór felg , odważny ale bardzo trafny. :biggrin:
  20. Nie, jeszcze jeżdże na zimówkach i do Wisły też na zimówkach się wybieram. Choć już nie moge doczekać się zmiany.
  21. To sie będzie działo. Ktoś bierze jeszcze whisky
  22. Tak wygląda w lecie. Felgi 18" Tak wygląda na zimowych felgach 16" Niedawno założyłem obudowy In Pro Oceńcie.
  23. Sprinter, kurcze masz naprawde zadbaną niuńke. Bardzo ładna.
  24. Miałem te same objawy , które opisałeś. Pojechałem do mechaniora i do wymiany był wachacz. u mnie sprawdzali to bujając autem i trzymając rękę w odpowiednich miejscach zawieszenia.
  25. Najlepiej nic nie dolewać. kupować dobrą ropę i jeździć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.