Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Czujnik zużucia klocków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam taki czujnik w a4 z 1998 roku 1.8 125 KM?

Od niedawna słyszę delikatne tarcie przy słabym hamowaniu zaraz przy starcie potem jest ok. Jeżeli nie mam czujnika to czas pewnie odwiedzić sklep motoryzacyjny.

Opublikowano

Jeżeli masz czujnik to zapali się kontrolka od klocków.

Sprawdz klocki czy nie ma tam kabelka od czujnika

Opublikowano

no jak słychac tarcie (a nie masz czujników i nie świeci sie kontrolka) to czas najwyższy jak to mówisz "odwiedzić sklep motoryzacyjny" a nawet warsztat.... :wink:

Opublikowano

niekoniecznie oznacza to ze sa zuzyte. mi rowniez lekko trza i piszcza przy pierwszych 2 hamowaniach a klocki sa prawie nowe. wymienial je jeszcze poprzedni wlascicil i nie maja jeszcze za soba 20tkm. pewnie troche zaoszczedzil na jakosci. dlatego na wiosne jak bede malowal zaciski przy okazji je wymienie. a co to czujnikow to napewno je masz. bodajze juz na przelomie 80/90 lat prwkie kazdy samochod takie posiadal.

Opublikowano

nie wszystkie B5 mialy taki czujnik, byly wersje bez, pozatym na tylnej osi niema czujnikow

Opublikowano
byly wersje bez, pozatym na tylnej osi niema czujnikow

Zgadza się

Opublikowano

Koledzy a jak wygląda kontrolka od zużycia klocków czy to taki prostokąt, czerwony z wykrzyknikiem??

Opublikowano
Koledzy a jak wygląda kontrolka od zużycia klocków czy to taki prostokąt, czerwony z wykrzyknikiem??

Wystarczy popatrzeć w tym samym dziale, bądź użyć szukaczki, eh

Pozwole użyć zdjęcie

czujnik.jpg

Opublikowano

Jeżeli nie ma czujnika zużycia klocków można w prosty sposób to zmienić? Można odpowiednie klocki "gdzieś" podpiąć?

Opublikowano
Jeżeli nie ma czujnika zużycia klocków można w prosty sposób to zmienić? Można odpowiednie klocki "gdzieś" podpiąć?

Chyba nie bo czujnik jest w klocku a do niego musi dojść instalacja z auta

Jeżeli nie masz fabrycznie to raczej zapomnij o tym

Opublikowano
Panowie mam taki czujnik w a4 z 1998 roku 1.8 125 KM?

Od niedawna słyszę delikatne tarcie przy słabym hamowaniu zaraz przy starcie potem jest ok. Jeżeli nie mam czujnika to czas pewnie odwiedzić sklep motoryzacyjny.

Kolego trzeba podnieśc autko i zobaczyć co sie ma. Jeżeli miałbyś z tym problem to jakoś fotkę zapodaj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.