Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. marcin j odpowiedział(a) na Szymoonk temat w Audi A4 B5
    Koledzy, a gdzie znajduje się N 75 w silniku 2.5 tdi v6 AKN Czy różni się znacznie od przedstawionego na zdjęciu w pierwszym poście
  2. A to inna sytuacja, sorki. No ale w tym scenicu to sobie cenią szkło.Ja mam w Pzu , więc ci nie pomoge.
  3. Ogi, zadzwoń poprostu do link 4.Tak będzie najprościej. Powodzonka.
  4. A powitać powitać użytkownika.
  5. ="alvaroalvaro78"]wujek stwierdził również że ubywa płynu U mnie w rodzinie w samochodzie, oznaką tego była wydmuchana uszczelka pod glowicą. [ Dodano: 13-04-2007, 01:41 ] To już za wysokie schody jak dla mnie, mechanicy odzywać się ( pora już późna wię trzeba poczekać na dzień. Odpowiedź się znajdzie Ps .Już pieprze głupoty, zmęczenie.
  6. Moja sugestia, to może dmuchnięcie uszczzelki. Niech reszta się wypowie. Ps. Ach te diesle...
  7. Murzyn, Sorki od razu za OT, ale widzę , że też masz problem, a ja ci zawracałem głowę wczoraj moim problemem. Powodzonka , bo znawca w tych tematach ze mnie kiepski.
  8. spanky, wiem , wiem, czas mam tak zajęty, a do partacza nie pojade, bo jakbym mu zasugerował , czy np. n75 jest w porządku, to z autopsji wiem , że by oczy wystawił takie , że żadna emotikionka tego nie wyrazi. Chciałem rozjaśnić sytuacje, i siebie też uspokoić. Myślałem o N 75, i o zasyfionej turbince przed przedstawieniem sytuacji na forum. Ale moje doświadczenie o mechanice jest niewielkie. Cilek, jak wcześniej zawitasz do mechaniora to daj znać w tym temacie , żebym jeszcze bardziej się wyciszył. Powodzonka [ Dodano: 13-04-2007, 01:23 ] Bastech, było już u nas, właśne za pozwoleniem kolegi z audi klub, ale również dzięki za info.
  9. Murzyn, przejrzałem FAQ i twoja diagnoza jest bardzo prawdopodobna, dzięki. Muszę zawitać do mechaniora na podpięcie Vag.
  10. adamooo, a na maszynie mocno wibrowały?? Bo z tego co piszesz nie jest tak tragicznie.
  11. [b5, 2.5 tdi v6, AKN] A ja podłącze się do tematu, otóż jadąc na piątym biegu ok 105 km/h chciałem dodać gazu i brak reakcji, przy dodaniu gazu odczułem "takie zmulenie , przychamowaie silnika, trudno to opisać, zacząłem tracić prędkość i obroty. Redukcje oczywiście nie pomogły. Zatrzymałem się wyluzowałem i prubuje dodać gazu, pedał max w podłodze a obroty tylko do 3 tys. Odczekałem chwile, zgasiłem samochód, ponownie odczekałem chwile i zapaliłem autko. I wszystko wróciło do normy. Pytanie, co mogło być przyczyną opisanego problemu. Chce ten problem jak najszybciej wyeliminować. Czyktoś miał podobny przypadek, na forum nie moglem znależć. Z góry dzięki za sugestie i pomoc.
  12. Zminiałem po zimie wycieraczki założyłem Bosha, tragedia po 2 tygodniach za 2 sztuki zapłaciłem ok 80 zł,a wycirają jakby kosztowały 10 zł, tak jak piszeą chłopaki wcześniej, jedna taka łukowata, druga prosta. Już się na tą firme nie skusze.
  13. alvaroalvaro78, ja tą skórkę bym prosił co w środku siedzi. Autko ładne zadbane, wnioskując ze zdjęć. Niech idzie w dobre ręce , bo silniczkiem trzeba się opiekować, żeby służył należycie.
  14. U mnie znaczne pogorszenie, na Vervie, więc leje Bp ultimate, bądź Shela. A o orenżadzie nawet nie myśle, w Płn. niemczech policja sprawdza nawet osobówki, często tamtędy jeżdze. To moje zdanie.
  15. Piekna s4 , marzenie. Gratki
  16. adamooo, też miałem od wewnątrz skrzywione 2 sztuki (18"). Dałem do prostowania i teraz ok, więc polecam naprawę. Po zatym bicie felg strasznie denerwuje, nie mówiąc już o potencjalnych kolejnych wydatkach.
  17. Jakoś całe polerowane felgi mi nie "podchodzą" za bardzo.
  18. Zależy od wielkości uszkodzenia , zawieziesz felgi, oglądną i od raszu powiedzą koszt prostowania za sztukę. Firma Krawal, Kraków, ul. Cienista 3, tel. 012 4257008, ja tam moje alumki prostowałem i jestem zadowolony. Zadzwonisz , wszystko się dowiesz.
  19. Nie paniemaju, jeżeli zmniejszona jasność to ok. szamot, masz inny pomysł , pytanie za 100pkt.
  20. Witam na forum właściciela z dieselkiem pod maską
  21. Witam, kolejnego posiadacza
  22. Plany wykonane, jeszcze ksenonik, ale i tak jest piękna.Gratki Cuber
  23. Sprinter, dziękuje za wyczerpującą odpowiedż , aaaa i jeszcze mam pytanko. Czy zmieści się to radyjko w pułce nad nogami po lewej stronie ( b5 ) , tam chce go umieścić, a ty w którym miejscu masz
  24. Oczywiście manual i 6 biegów do przodu :smile:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.