Czytałem powyższe posty.od ok pół roku mam podobny problem z temperaturą plynu. na autostradzie przy dynamicznej jeżdzie , mam na myśli 200 km/h bądż więcej temperatura sięga 90 stopni, ale już przy zwolnieniu do ok 170, 180 km/h temperatura plynu to ok 75-80 stopni. przy jeżdzie 130 km/h, 140km/htemp. nigdy nie osiągneła 90 stopni. w mieście temperatura utrzymuje się na poziomie 75-80 stopni. co może być powodem takiego zachowania?
[ Dodano: 08-12-2006, 14:29 ]
ajak sprawdzić na klimatroniku po po 2 lifcie?