Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.5 TDI] nowe felgi w mojej niuni ..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakupiłem wczoraj felgi do mojej niuni i oczywiście wczoraj zostały założone. Felgi to oryginał Audi A4 pochodziły z Cabrio z 2003 roku. Felgi 16`` , opona 205x55x16. Jeżdzi sie miodzio. :wink:

4f692159945d21cc.jpg

c1bd3ce868df4c71.jpg

8bafdcfe6f92ba0d.jpg

756f5d09f623c5d2.jpg

6ffa0c5baeeebff9.jpg

Opublikowano

ladne ile dales :?:

Opublikowano
  • Autor
ladne ile dales :?:

1500 z oponami

Opublikowano

spoko cena a gdzie??allegro??

Opublikowano
  • Autor
spoko cena a gdzie??allegro??

Kolega przywiózł cabrio z niemcowni i felgi mi sprzedał.

Opublikowano

fajne dam ci 1550 za nie :razz: :lol:

Opublikowano

nie dosc ze duzo drozej to jeszcze bez opon zaden interes :razz:

Opublikowano

nawet, nawet ja szukam ładnych i TANICH 17" :cool:

Opublikowano

ładne ale ja ostatnio nabyłem ładniejsze .... :twisted:

po likendzie wrzuce fotki ... :P

Opublikowano

no bardzo ladne...:D ja jednak jestem za 17'spanky, no pochwal sie (i jaka cena)

Opublikowano

co chcecie ładniutkie fele :!: :!: :!: a cena jeszcze sprawia że był to b. udany zakup

Opublikowano

za tą cene zakup rewelacyjny , ale koniecznie musi być gleba :)

Opublikowano

Bardzo ładne felgi. Tylko tak jak mówi Bladyrs - koniecznie gleba. Bo trochę za wysoko to wszystko teraz stoi :razz: . Ale ładne są, trzeba przyznać. Pozdrawiam.

Opublikowano

noo, ładniutkie :smile: , takiego wzoru właśnie szukam. Pozdrówka.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ja w swoim autku na lato mam 18" z opnami 225/40, czuć wszystko na kregosłupie , bo nasze drogi to wiecie. no ale prezentuje sie super i swietnie trzyma na zakretach razem z zawieszeniem h&rr.

zle zaczales kolego i proponuje zebys przedstawil sie nejpierw w NEWBIE a pozniej pisal posty

[ Dodano: 23-11-2006, 16:41 ]

CZE PIOTR 1602 JESTEM OD NIEDAWNA ZAREJESTROWANY NA TEJ STRONIE , WIęC DOPIERO JĄ POZNAJE, ALE NIE WIEM O CO CHODZI Z TYM "ŻLE ZACZĄŁEŚ. " POSTARAM SIE WPISAć NA NEWBIE. POZDR.

Opublikowano

felunie całkiem całkiem :) Ja szukałbym conajmniej 17" :)

Opublikowano

marcin j, 18'' fajnie, ale przydalaby sie jakas fota,

zastanawia mnie rowniez:

Auto: Audi S4

Silnik: 2.5TDi 150 KM

Rocznik: 1999

nie wiedzialem ze byly S-ki w TDI ;)

No i jak z malej polski jestes to zapraszam na spoty krakowskie

Opublikowano

tą moją audicę powoli robie na s4, bo te s4 są superowe, pozdr, poszukam fotek to wstawie

Opublikowano

marcin j, caly czas nie zapoznales sie z regulaminem nieladnie....

moją audicę powoli robie na s4

co nie zmienia faktu ze mozesz swoim profilem wprowadzac ludzi w blad ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.