Treść opublikowana przez marcin j
-
[B5 2.5 TDI] Większe turbo - gdzie w Warszawie
Właśnie mam podobne zdanie , tylko nie chciałem pisać tak , by nie odebrano mnie , że chwalę swoje ,bo mam 2.5 tdi pozwole się wtrącić , bo co innego z 1.9 tdi 110 KM zrobić 180- 190 KM a co innego z 2.5 tdi . Przy zdrowej seri obydwu tych silników co dłużej pojeździ ? Jeżeli podejmie się ktoś zrobić 190 KM z 1.9 tdi.
-
silnik tdi
Wpierw trzeba poczytać regulamin http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5875 [ Dodano: 19-02-2007, 22:33 ] A później tutaj http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4925 znajdziesz dużo informacji , które pomogą ci w wyborze.
-
[B5 2.5 TDI] Większe turbo - gdzie w Warszawie
Ja ze swojego jestem zadowolony,fakt , że ten silnik nie cieszy się dobrą opinią. Ale 1.9 TDI też się psują, może nie tak charakterystycznie jak 2.5 Tdi :biggrin:
-
[ALL] Jakie śruby zabezpieczające do alusów?
Jak są jakieś śruby zabezpieczające , to już jest dobrze.Zawsze jakieś utrudnienie. Co do firmy śrub, zawsze to kwestia sporna.
-
Czy kolektor wydechowy TT225 podejdzie do 1.8T AEB?
W sumie tak.Być może sprzeda za to co się wylicytuje.
-
Czy kolektor wydechowy TT225 podejdzie do 1.8T AEB?
Ale to jest licytacja, do końca zostało 6 dni więc za 50 zł nie będzie sprzedana.
-
[a4 98 2.5tdi v6]diagnoza/uzytkowanie
U nas też jest kilku, [ Dodano: 18-02-2007, 19:41 ] Możesz też poszperać tu: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4925
-
Nowe Felgi 17" + opony ... pomoc w dopasowaniu ?!
Przy18" ET 35 szerokość felgi nie większa niż 8 cali, ale ty chcesz 17 ".O-Z Michelangelo 10 najbardziej mi się podobają.
-
[a4 98 2.5tdi v6]diagnoza/uzytkowanie
Dobrze byłoby sprawdzić moc na hamowni, jeżeli silnik trzyma serie, to już jest dobrze. Oczywiście warto sprawdzić stan przepływki przed hamowaniem. [ Dodano: 18-02-2007, 19:10 ] Dodatkowo porządna diagnoza vagiem naświetli sytuacje.( lub może wpierw vag i później hamowanko dla sprawdzenia koników i niutków)
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Czasem nawet niewiemy skąd co jest, jeżeli jest to produkt dobry to można brać, nie ważne gdzie wykonany.
-
Zestaw głośnomówiący NOKIA
Daj zdjęcia tego zestawu, ja miałem kiedyś zestaw nokia w poprzednim aucie, ale nie pamiętam dokładnie jak było zamocowane. Chyba była śruba. Obawiam sięże najprawdopodobniej będzie to przykręcone śrubą, więc dziura zostanie.
-
Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
Hugo, wg mnie to nieładne zachowanie. Konsekwencje trzeba ponieś. Tu się j@///j nie robi. Ja obstawiam szweda.
-
[B5 1.8T] Odstawilem furaka do warsztatu (cd - happy end)
Po wszystkim wrzuć wykres z hamowni do działu turbo i chiptuning
-
[B5 1.8T] Odstawilem furaka do warsztatu (cd - happy end)
Czekam na wyniki, myśle że optymistyczne.
-
Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
Sprinter, Wezme deche na wszelki wypadek, to pojeździmy razem :smile:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
A nie odwrotnie nie, bo to Miles per Gallon, czyli mile przejechane na 1 galonie. 1 galon (UK) = 4,546095 litra, 1 mila = 1,609344 kilometra. wyszlo mi 16,61l (fajna liczba ) w miescie i 9,42l na trasie Aha, no widzisz jak bym znał skrót to bym wiedział o co loto :biggrin: dzieki za wyjasnienie
-
Prosze doradźcie jakie alumki do A4 B5
Głosowałem na 4, ale 1 też jest ładna wg mnie.
-
Pomoc w wyborze alu 15''
Szczerze to żadna z tych felg nie przypadła mi do gustu, poza tym 15" wg mnie są zbyt małe do audi a4 , ale to moje zdanie. Ostatecznie proponuje 2 , ale pomyśl może nad większym rozmiarem felgi. [ Dodano: 09-02-2007, 21:46 ] Poprostu chce chłopaka przekonać :biggrin: :biggrin:
-
Listwy chromowane wokół szyb od którego roku i jakie modele?
to już 2 modele :biggrin:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
A nie odwrotnie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Najwyżej jazda po trawie , jak nie będzie śniegu lub lepiej wogóle jak będzie się w głowie kręciło.
-
Listwy chromowane wokół szyb od którego roku i jakie modele?
W modelu b5 z silnikiem 2.5 tdi v6 montowano.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
A tak poważnie , bierze ktoś deskę bądz narty w sumie nie wiem czy to na miejscu pytasnie :biggrin:
-
felgi 18" jak wam sie podoba
platiniumm, bajerka te felgi. zaje$#cie wyglądają.
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
Wielkie podziekowania dla założyciela , pomysłodawcy i dla ekipy nadzorującej to forum. Na wiele pytań znalazlem tu odpowiedź. Oby tak dalej, 100 lat