Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Pięknie to wygląda Dzo-Dzo, gratki , gust masz zbliżony do mojego.
  2. piotr1602, Skąd: SKOCZÓW Sorni, Skąd: Skoczów Sorni, myślałem że macie po równo, a bo Sorni, ty jesteś z małego Skoczowa, a piotr1602, jest z dużego SKOCZOWA. Ps.Rozbawiło mnie to
  3. Uwierz , w twoim wolnossącym będzie ciężko. Tuniu napisał/a:, niech forumowicze się wypowiedzą czy wizual się podoba Wypowiedzieli się , a ty nie możesz pogodzić się ze zdaniem, które zostało przedstawione w wypowiedziach.
  4. Chętnie zobacze zdjęcia środka.
  5. BMW x3 na bank mieli , ale mogą zminiać auta, bo stać ich przecie.
  6. Jak wyjeżdzaliśmy z Wisły po zlocie urodzinowym , to widziałem ją jak wyjeżdzała ze skrzyżowania BMW X3, Po zatym często widziałem ją na parkingu w tym aucie przed uczelnią w Krakowie, bo studiowała tam gdzie i ja.
  7. Rogalotti, pogratulować. :twisted: [ Dodano: 25-04-2007, 11:18 ] A jak sprzęgło
  8. Napewno , w dodatku ze wskazówką prędkościomierza na 260 km/h. A tak poważnie to chłop , tak wyraża swój bunt przeciwko temu zagadnieniu.
  9. jako ładne , kolorek mnie sie widzi i tyle. Po za tym sil niczek mały, zdjęcia środka proszę, jak tuning to na całej lini, jak wypowiadać się to o całym autku , a nie tylko o karoseri. Jak tuningować to całe auto, a nie karoserie, Do nas pijesz kolego , a silnik masz serie i środek też, przypuszczam. [ Dodano: 25-04-2007, 10:50 ] Ps. Proszę zdjęcia środka. Ps.2. To twoje auto i ty się nim przemieszczasz.
  10. Kolega Keżor za prośbą, zrobiłby ci virtual tuning, może napisz PW do niego. Pozdr.
  11. Nie jest to zalecane , bo olej traci swoje parametry, ale lepiej żeby miał odpowiedni poziom niż jeździł na "sucho" . Chyba że masz nie dużo do kolejnej wymiany, to wymień cały olej. Tak czy siak , twój wybór.
  12. Silniczek jak u mnie, furka widać zadbana, a wypasik masz super. Gratulation.
  13. Witam kolejnego posiadacza
  14. Ważne ,żę idziesz w dobrym kierunku, i Niuńka będzie co raz to piękniejsza. Autko ładne, .... a zmiany ją odmłodzą
  15. te]Żadne audi a4 nie ma DMC 3500 kg Moje ma DMC 1935 kg
  16. http://img47.imageshack.us/my.php?image=wykresow7.jpg to moj wykres w silniku 2.5 tdi v6, AKN
  17. tak chyba , że zwykly mechanik ma Vaga i skasuje ci inspekcje
  18. Tak [ Dodano: 15-04-2007, 12:49 ] Tu jest dużo info na temat http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4640&highlight=inspekcja Nie wystarczy skasować, wypadałoby zrobić " mały przegląd"
  19. Trzeba się cieszyć , że poziom jest dobry ,olej staje się bardziej rzadki w wraz ze wzrostem km. Co 15 tys jest zwykle ustawiona wymiana.
  20. marcin j odpowiedział(a) na Szymoonk temat w Audi A4 B5
    zdeniu, dzięki wielkie.
  21. Nie mogłem sie powstrzymać. No kurcze, "odwaliłeś" kawał dobrej roboty.
  22. Wszystko ok, tylko ten felunek jak dla mnie troszku za mały. Ps. Żółte choinki są fajne.
  23. Zawsze ten kolorek mnie się widzi, no i V6 pod maską, gratki
  24. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    W polskim prawie jest wzmianka iż przy ksenonach muszą być również spryskiwacze tychże lamp, które w są montowane w zderzaku( zresztą w wieksząści samochodach są w tym miejscu) i dodatkowo ksenon musi mieć auto regulacje wysokości. Gdyż dają one bardzo mocny strumień światla. O tym też trzeba pamiętać , bo przy spotkaniu z nadgorliwymi misiaczkami, możesz mieć problemy, co prawda autoregulacji nie widać , ale brak spryskiwaczy od razu jest zauważalny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.