Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam Małysz jezdzi piekna czarna B7 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj jadac do bielska miałem okazje wyminac sie z Adaskiem ale niestety nie znam wiecej szczegółów jaki ma silnik i czy w Q.Moze go jakos zaprosic do zalogowania sie na forum :biggrin: W koncu teraz to beda kalendarze to za wycieraczke jak bedzie okazaja to mozna mu podrzucic ulotke :twisted: Nie złe były by były jaja jak by sie zalogowal i mielibysmy honorowego klubowicza :twisted:

Opublikowano

super pomysł :twisted: tylko jak to zrobić :question:

Opublikowano

Może by wysłac oficjalne zaproszenie :wink:

Opublikowano
piekna czarna B7 Avant

Musi być piękna :a4fan:

Opublikowano
Może by wysłac oficjalne zaproszenie :wink:

dobry pomysł, honorowy członek - tak naprawdę wystarczy, że się przywita i tyle.

Nie sądzę, że będzie miał czas na forum...

Opublikowano
Nie sądzę, że będzie miał czas na forum...

Może żonka będzie miała więcej czasu :wink:

Opublikowano
  • Autor
Może żonka będzie miała więcej czasu

nie wykluczam ze furka jest żony ale tego nie wiemy niestety(chodz jest to duze prawdopodobienstwo) :wink:

Opublikowano
nie wykluczam ze furka jest żony ale tego nie wiemy niestety(chodz jest to duze prawdopodobienstwo) :wink:
a ona nie miała jakiegoś czegoś dżipowatego ?
Opublikowano
a ona nie miała jakiegoś czegoś dżipowatego ?

Jak wyjeżdzaliśmy z Wisły po zlocie urodzinowym , to widziałem ją jak wyjeżdzała ze skrzyżowania BMW X3, Po zatym często widziałem ją na parkingu w tym aucie przed uczelnią w Krakowie, bo studiowała tam gdzie i ja.

Opublikowano
  • Autor
nie wykluczam ze furka jest żony ale tego nie wiemy niestety(chodz jest to duze prawdopodobienstwo) :wink:
a ona nie miała jakiegoś czegoś dżipowatego ?

maja grand szerokiego :lol:

Opublikowano

BMW x3 na bank mieli , ale mogą zminiać auta, bo stać ich przecie. :wink::wink:

Opublikowano

A jakie Adąs wygrał dotychczas autka w turnijach itp ? ;>

Gdziej jest stronka gdzie Adam jest jakby adminem i można łatwo do niego podbić ; ]

Opublikowano

Fajny pomysł.. a pamiętacie jakie były hece po wygranym przez Adama TCS?:D Wtedy Audi nie dotarło chyba do Polski.. ale co się odwlecze to nie uciecze :twisted: i super :exclaim:

Opublikowano

Pomysl swietny :wink: tylko jak go teraz zrealizowac :twisted:

Opublikowano
Pomysl swietny :wink: tylko jak go teraz zrealizowac :twisted:

Ktoś kto ma najbliżej jedzie pod dom Adama i wręcza ulotkę albo kalendarz :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ktoś kto ma najbliżej jedzie pod dom Adama i wręcza ulotkę albo kalendarz

pomysle jak pojade do Wisły w ramach rekreacji :wink:

Opublikowano

przecież ma jakąs oficjalną stronke to mu można maila podrzucić

Opublikowano

http://www.fundacjamalysz.pl/

Tu można spróbować

Opublikowano
Ktoś kto ma najbliżej jedzie pod dom Adama i wręcza ulotkę albo kalendarz :wink:

Jest ktos z Wisly??Moze byc Zakopane ...jak nie ma ludkow z tych rejonow no to jada Panowie z Kraka :lol: :twisted:

Opublikowano
  • Autor
Ktoś kto ma najbliżej jedzie pod dom Adama i wręcza ulotkę albo kalendarz :wink:

Jest ktos z Wisly??Moze byc Zakopane ...jak nie ma ludkow z tych rejonow no to jada Panowie z Kraka :lol: :twisted:

przeciez napisalem wczesniej ze sie kopne i zobacze jak sytuacja wyglada :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.