Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam Małysz jezdzi piekna czarna B7 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piotr ma najbliżęj bo ok 18 km :wink::rotfl:

Opublikowano
Piotr ma najbliżęj bo ok 18 km :wink::rotfl:

piotr1602, Skąd: SKOCZÓW

Sorni, Skąd: Skoczów

Sorni, myślałem że macie po równo, a bo Sorni, ty jesteś z małego Skoczowa, a piotr1602, jest z dużego SKOCZOWA.

Ps.Rozbawiło mnie to :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

Oj tam panowie bez podniet. Malysz ma tez srebrne BMW ( chyba po jakims tuningu nawet ), pozatym zona jezdzi A3 a i jeszcze jakas terenowke maja ( chyba Toyote Land Cruiser ) i cholera wie co jeszcze w garazu schowal :) :) . Sadze ze on to raczej ma inne sprawy niz tu z nami o niuniach plotkowac ( a jak cos mu sie zrabie to raczej tez sam nie grzebie tylko do serwisu i tyle ). Wiec sobie jakis nadzieji nie robcie.

Opublikowano
jak cos mu sie zrabie to raczej tez sam nie grzebie tylko do serwisu
B7 się nie rąbie. Póki co :rolleyes: (tylko ten pękający silnik oniaka :rotfl: )
Opublikowano
mielibysmy honorowego klubowicza

wątpię, jego sponsorzy się nie zgodzą, no chyba, że by mieli jakieś dywidendy :twisted:

Opublikowano
jak cos mu sie zrabie to raczej tez sam nie grzebie tylko do serwisu
B7 się nie rąbie. Póki co :rolleyes: (tylko ten pękający silnik oniaka :rotfl: )

Rabie sie rabie, 2.0 Tdi zbiera jak na razie zle opinie co chwile cos w nich pada ( a najczesciej glowice pekaja ), o 3.0 poczatkowych wypustach tez slyszalem ze cos sie rabalo ( wypadlo nie moge sobie przypomniec co ) niby to teraz poprawili choc kto wie. Za to w benzynach faktycznie bezproblemowo.

Opublikowano

Rozwalili B6 to rozwala B7 :lol:

Opublikowano
Piotr ma najbliżęj bo ok 18 km :wink::rotfl:

piotr1602, Skąd: SKOCZÓW

Sorni, Skąd: Skoczów

Sorni, myślałem że macie po równo, a bo Sorni, ty jesteś z małego Skoczowa, a piotr1602, jest z dużego SKOCZOWA.

Ps.Rozbawiło mnie to :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Ja jestem z tego na PÓŁNOCY POLSKI a on na POŁUDNIU :rotfl::rotfl::rotfl::wink:

Opublikowano

Byłem z Adamem rok temu na święconce... :rotfl: Wtedy miał chyba jeszcze 300C Kombi, ale Granda chyba też... :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.