Treść opublikowana przez marcin j
-
nakładki chrom. na lusterka ?
TANDETA, Żadnych nakladek,po zimie wyglądają jak zmięta folia aluminiowa.Poza tym tylko z przodu ładnie wyglądają( do zimy), a jak siedzisz w aucie to widzisz swoje oryginalne obudowy. Kup obudowy in pro, a będziesz zadowolony, ja mam takie i nic się z nimi nie dzieje, koszt ok 350 zł
-
31.05.2007 Poznan "Kocar" Chiptuning grupowy
nie jem chleba,pozatym na allegro robia po 300 zl polecam! Jak zwykle kpisz sobie, ehhh dirty modziłeś coś?? [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 19:59 _________________________________________________ctv Ciebie też obowiązuje uzupełnienie profilu!!!
-
lusterka w avant
Ale o czym ty piszesz kolego, bo nie paniemaju.
-
[AEB 1,8T 97 r.] Wymiana termostatu czy ktoś sam to robił ?
Nie wpływa to najlepiej na jego kondycje. Radze wymienić termostat na ORI z ASO. Na takiej części nie ma co oszczędzać.
-
1.8T AEB czy jest możliwe żeby z klimą palił 4litry więcej niż bez ?? <szok>
Jednak klime należy uruchamiać, żeby układ smarować. BTW mi spali ok 1- 1,5 więcej, nigdy nie przekroczyłem tej granicy.
-
[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)
Po przerubkach, jeszcze ładniejsza, gratuluje słusznego wyboru kierunku zmian
-
Instalacja gazowa PRINZ
Kolega Poziek miał takową, z tego co wiem nie narzekał, ale najlepiej będzie jak napiszesz do niego na PW.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ma Przedni Intercooler
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie , te kołpaki mnie rozbrajają ale lans
-
Quattro - zawieszenie, płyta podłogowa
Odrazu, będziesz miał range klubowicza, :wink:BTW sprawdź wszystko, wszystkie ceny , bo może bardziej opłaca się autko sprzedać i dolożyć tą kase którą chcesz przeznać na przeróbke i kupić gotowe fabryczne 1.8 t Quattro Chyba , że chcesz być wyjątkowy
-
[B7 3.0 TDI ] Jaki olej panowie ?
Ale tylko ty masz 3.0 tdi v6 A ile masz nalatane??? Jak chcesz zmienić na Motul, to parametry te same co w Castrolu.Przynajmniej ja bym tak zrobił [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 12:06 _________________________________________________ Dobry pomysł
-
Quattro - zawieszenie, płyta podłogowa
Ambitny plan , powodzonka, zdawaj relacje.
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
http://moto.allegro.pl/item199806004_okazja_odlot_audi_a8_1998_motor_3_7_benzyna_gaz.html Prezentuje się ładnie na takich felgach
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
Tożto zimówki opony masz teraz założone, smiało zostawiaj je z felgami, a na lato 18", nie będziesz żałował.
-
Wymiana rozrządu w a4 2,5 akn
Bastek daj znać jak będziesz po wymianie , gdzie co jak , jakie części , cena, info ogólne, będzie to można wrzucić do tego tematu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11892.0
-
Jak uruchomić klimę
Ma zajob straszny[br]Dopisany: 31 Maj 2007, 17:22 _________________________________________________VAg diagnoza
-
nie grzeje w środku?
opcja szukaj, http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2773 poczytaj [br]Dopisany: 31 Maj 2007, 17:09 _________________________________________________poszperaj na forum w FAQ klimatyzacja.... jest dużo info http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5251.0
-
[B5] jak skasować kontrolke AIR BAG
Możesz spróbować, ale wątpię. Szkoda , że przed nie odłączyłeś aku,teraz trzeba podłączyć sie pod Vaga.
-
nie grzeje w środku?
Jak nastawisz na niską temp to chłodzi??? Pisz jaśniej
-
Jak uruchomić klimę
Wnioskując, od jesieni nie włączyłeś ani raz klimy, a to podstawowy błąd. Klima musi być uruchamiana, gdyż czynnik służy również smarowaniu całego układu.Najprawdopodobniej coś jest zatarte. Spróbuj napisać PW do kolegi Iceman,to znawca klimy.[br]Dopisany: 31 Maj 2007, 16:55 _________________________________________________ A sprawdzili szczelność układu klimatyzacji
-
[B5] jak skasować kontrolke AIR BAG
Temat zupełnie nie w tym dziale, dodatkowo nazwany katastroficznie. O twoim problemie był na forum, użyj opci szukaj.
-
Chiptuner w Malopolsce
Kupiłeś kota w worku i teraz podstawowa trudność to go wyciągnąć z tego worka.
-
Chiptuner w Malopolsce
HEH, czekam na wynik z hamowni, oj krucho widze podjęcie się montarzu tego "chipa" przez jakiś serwis.
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
No ładna musze powiedzieć, ale zbieraj kase na 18", :quattro:Gratulation Ładnie musi mruczeć ten silniczek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam krakowianina i jego