Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Wiem , że 2 klubowiczów ma z tyłu r18"/ 10"j felge i opone 255 , ale nie wiem jakie ET, Opona 225 na feldze 9,5" bedzie kiepsko wyglądać / \ coś w takim stylu. 225 mam na 8,5 j jest w porządku.
  2. Witam na forum
  3. Sorki za OT, ale pojechales teraz helmutom za ich b7
  4. Powitać przyszłego kierowce
  5. Maniusiek, a dlaczego chcesz zalozyc ta wysokie opony ? Kiepsko to wyglada i na zakretach opona bedzie bardziej sklonna do zginania sie.
  6. Ojciec w Alhambrze , tez PD zosta zalany przez mechanika takim samym olejem jak wymieniles nie spelniajacym normy dla PD. Po przejechaniu 20000 km spalil 3 l oleju. teraz zalalem mu z norma 505.01 i jest w porzadku i zmienilem na wymiane co 15 000 km.
  7. powitac mniejsze
  8. Nalezalo by wymienic filtry i plyny przynajmniej sprawdzic.
  9. 17 - Instruments cluster Dzieki, chce wlasnie zmienic jezyk fis.Pozdr.
  10. witam wlasciiciela v6
  11. Dodatkowo wiele aut u nas jezdzi, ktore nie powinny znalesc sie na drodze.
  12. Pięknie ,ale to może za rok sobie zrobie, a ktoś próbował w b5 ?????
  13. Ja zrobiłbym tak: wjeżdzam do mechanika który robił rozrząd i mówie co jest grane , usluga, poprawka powina być darmowa, jeżeli sie nie zgodzi, to jedziesz do innego i powiedz wcześniejszemu mechanikowi że za tą poprawke on zapłaci, bo przed wymianą było wszystko w porządku. Powodzenia
  14. RS4

    marcin j odpowiedział(a) na rafcio temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nic tylko miłego śmigania i bezawaryjności.
  15. Ładny model, wypasik mi się podoba , zawsze można oś dorezać, ale zastanawia mnie jak mogli w nrd/rfn nie dać Q.
  16. witamm kolege z malej polski
  17. Szukałem , szukałem , ale do tego nie doszedłem, czy li musze zakupić licencje bo na tych wersjach wiele nie zdziałam. dzięki pozdrowionka.[br]Dopisany: 28 Lipiec 2007, 18:47 _________________________________________________Jeszcze jedno pytanie, czy Vwtool jest dostępny w necie z taką wersją bym mógł mieć więcej opcji niż w vag-u, jeżeli nie to pozostaje kupić licencje do vaga. pozdr.
  18. Dopiero teraz o tym czytam, współczuje, i życze cierpliwośći. pozdr.
  19. Kupiłem interfejs viakena kkl na USB, jaką potrzebuje wersje programu ,, by móc kasować inspekcje, zerować liczniki oleju ,robić logi.??? Czy może musze kupić program.??? Ten który jest w FAQ do ściągnięcia, mam ale nie działają wszystkie funkcje.Pomóżcie.
  20. Tak prosto na WKU u mnie nie ma, tylko by w kieszeń patrzyli.
  21. tylko pogratulowac.
  22. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak on nie zmieni auta i teamu to nie ma co oglodąć, układy w BMW mają jakieś chore, paranoja, aż sie wkurzyłem.
  23. Mi mechanik zasięg regulował kompem, bo po mocnej glebie świeciły za nisko.
  24. Jak się mają nie śmiać z nas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.