Treść opublikowana przez marcin j
-
[B5 AEB] Felga 18 " 9,5" ET 46 opona 225/40
Wiem , że 2 klubowiczów ma z tyłu r18"/ 10"j felge i opone 255 , ale nie wiem jakie ET, Opona 225 na feldze 9,5" bedzie kiepsko wyglądać / \ coś w takim stylu. 225 mam na 8,5 j jest w porządku.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[A4 B7] Mega problem ptasie odchody na lakierze phantom black
Sorki za OT, ale pojechales teraz helmutom za ich b7
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać przyszłego kierowce
-
[B5 AFN] Opona 205/60 R16
Maniusiek, a dlaczego chcesz zalozyc ta wysokie opony ? Kiepsko to wyglada i na zakretach opona bedzie bardziej sklonna do zginania sie.
-
[B6 AVF] spalanie oleju i kopcenie
Ojciec w Alhambrze , tez PD zosta zalany przez mechanika takim samym olejem jak wymieniles nie spelniajacym normy dla PD. Po przejechaniu 20000 km spalil 3 l oleju. teraz zalalem mu z norma 505.01 i jest w porzadku i zmienilem na wymiane co 15 000 km.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitac mniejsze
-
[B5 AEB] Jakie czynnosci po zakupie auta ktore troche stało?
Nalezalo by wymienic filtry i plyny przynajmniej sprawdzic.
-
[B5 AFB] jak na vagu ustawic poziom rezerwy (licznik - kontrolka)
17 - Instruments cluster Dzieki, chce wlasnie zmienic jezyk fis.Pozdr.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wlasciiciela v6
-
[B5 AFB] jak na vagu ustawic poziom rezerwy (licznik - kontrolka)
a jak wejsc w liczniki.
-
A miało byc tak pieknie.....poprawa bezpieczenstwa
Dodatkowo wiele aut u nas jezdzi, ktore nie powinny znalesc sie na drodze.
-
[B6 AWX] Uruchomienie trybu skandynawskiego
Pięknie ,ale to może za rok sobie zrobie, a ktoś próbował w b5 ?????
-
( 1,9 tdi 110ps) 140kmh nic wiecej
Ja zrobiłbym tak: wjeżdzam do mechanika który robił rozrząd i mówie co jest grane , usluga, poprawka powina być darmowa, jeżeli sie nie zgodzi, to jedziesz do innego i powiedz wcześniejszemu mechanikowi że za tą poprawke on zapłaci, bo przed wymianą było wszystko w porządku. Powodzenia
-
RS4
Nic tylko miłego śmigania i bezawaryjności.
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
Ładny model, wypasik mi się podoba , zawsze można oś dorezać, ale zastanawia mnie jak mogli w nrd/rfn nie dać Q.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamm kolege z malej polski
-
Kupiłem interfejs, jaką wersje programu sciągnąć??
Szukałem , szukałem , ale do tego nie doszedłem, czy li musze zakupić licencje bo na tych wersjach wiele nie zdziałam. dzięki pozdrowionka.[br]Dopisany: 28 Lipiec 2007, 18:47 _________________________________________________Jeszcze jedno pytanie, czy Vwtool jest dostępny w necie z taką wersją bym mógł mieć więcej opcji niż w vag-u, jeżeli nie to pozostaje kupić licencje do vaga. pozdr.
-
Wypadeczek i % - czyli jak wqr..c Murzyna
Dopiero teraz o tym czytam, współczuje, i życze cierpliwośći. pozdr.
-
Kupiłem interfejs, jaką wersje programu sciągnąć??
Kupiłem interfejs viakena kkl na USB, jaką potrzebuje wersje programu ,, by móc kasować inspekcje, zerować liczniki oleju ,robić logi.??? Czy może musze kupić program.??? Ten który jest w FAQ do ściągnięcia, mam ale nie działają wszystkie funkcje.Pomóżcie.
-
RATUNKU !!! Chcą mnie wziąć do wojska ...
Tak prosto na WKU u mnie nie ma, tylko by w kieszeń patrzyli.
-
prawie popłakałem się z radości!! :D
tylko pogratulowac.
-
F1 Wyniki Roberta K
Jak on nie zmieni auta i teamu to nie ma co oglodąć, układy w BMW mają jakieś chore, paranoja, aż sie wkurzyłem.
-
[B5 AEB] xenony i ciemno z przodu
Mi mechanik zasięg regulował kompem, bo po mocnej glebie świeciły za nisko.
-
Przymusowa praca Euro 2012
Jak się mają nie śmiać z nas