Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] jak na vagu ustawic poziom rezerwy (licznik - kontrolka)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam koledzy

czy moge poprosic o opis jak na vagu ustwic parametr kiedy ma sie zapalac rezerwa na liczniku ??? w :audi:A4 (B5) ??

pozdrawiam

Opublikowano

najlepiej to ściągnać całe paliwo, zalać bak ropą tyle ile powinno być w rezerwie (nie pamiętam :embarrassed: , poszukaj na forum ). Następnie w licznikach wejdź w kanał 30, zrób odczyt.

Można tutaj zmieniać wartości w jakimś zakresie (120...136), każda odpowiada za pewną wartość rezystacji (większa licza to większa rezystancja) i tak ustalasz, żeby wskazówka pokazała rezerwę.

Można też zalać do pełna bak i ustalić wskazówkę, żeby pokazywała pełen bak.

Opublikowano

a jak wejsc w liczniki.

Opublikowano

a jak wejsc w liczniki.

17 - Instruments cluster

Opublikowano
  • Autor

dzieki za info

pozdrawiam

:audi::thumbup::quattro:

Opublikowano

a jak wejsc w liczniki.

17 - Instruments cluster

Dzieki, chce wlasnie zmienic jezyk fis.Pozdr.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam

parametr ustawiłem na 128 (było 132)

i dzis sprawdziłem - potwierdziłem

zaswieca sie rezerwa i robie 65 - 70 km

nastepnie odkreciłem duzy korek w kufrze i zagladam do baku a tam prawie zero ropki

wiec jest dobrze (fis pokazuje zasieg jeszcze 10 - czasami 0) :>

pozdrawiam

:audi:

:a4fan:

:quattro:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Mam podobne wskazania poziomu paliwa ,od pelnego baku ujade ok200km i wskazowka ani drgnie potem idzie b.leniwie i mam wrażenie że że o jedną kreskę paliwa za dużo pokazuje ,wszystko wraca do normy dopiero przy rezerwie wtedy odczyt mniej więcej się zgadza i rezerwa zapala się tak jak opisujecie, w odpowiednim czasie .Czy VAg pomoże?

Opublikowano

Mam podobne wskazania poziomu paliwa ,od pelnego baku ujade ok200km i wskazowka ani drgnie potem idzie b.leniwie i mam wrażenie że że o jedną kreskę paliwa za dużo pokazuje ,wszystko wraca do normy dopiero przy rezerwie wtedy odczyt mniej więcej się zgadza i rezerwa zapala się tak jak opisujecie, w odpowiednim czasie .Czy VAg pomoże?

Nie pomoże.

zaswieca sie rezerwa i robie 65 - 70 km

nastepnie odkreciłem duzy korek w kufrze i zagladam do baku a tam prawie zero ropki

Taka jazda, to pierwszy stopień do zarżnięcia VP44.

Opublikowano
  • Autor

zaswieca sie rezerwa i robie 65 - 70 km

nastepnie odkreciłem duzy korek w kufrze i zagladam do baku a tam prawie zero ropki

Taka jazda, to pierwszy stopień do zarżnięcia VP44.

Hejka

to była tylko jednorazowa akcja w celu sprawdzenia

pozdrawiam

Opublikowano

zaswieca sie rezerwa i robie 65 - 70 km

nastepnie odkreciłem duzy korek w kufrze i zagladam do baku a tam prawie zero ropki

Taka jazda, to pierwszy stopień do zarżnięcia VP44.

Hejka

to była tylko jednorazowa akcja w celu sprawdzenia

pozdrawiam

Czasami jedna może okazać się ostatnią :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.