Treść opublikowana przez marcin j
-
Prawie zawału dostałem
A mi się te skórki w środku widzą ale body kit to kicz na maxa
-
[B5] zastanawiam sie nad zmianą kółek, VT
Mój głos padł na MAM 8, takie chciałem u siebie,ale wybór padl na inne również MAM
-
[B5 AKN] 2.5 TDI, jaki przepływomierz?
Faktycznie zapomniałem o tym dodać, ale kolega najprawdopodobniej jest w Belgi i tam może to nie obowiązywać Sorki za OT, ale widze , że kolega Sprinter wszedł w 2.5 tdi v6 :th:
-
[B5 AKN] 2.5 TDI, jaki przepływomierz?
Odpinasz wtyczkę wymontowywyujesz starą przepływkę , chyba 2 śrubki do odkręcenia. I w odwrotnej kolejności montarz. Miłego rezania :th: [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 12:04 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4717.0.html Tu masz wszelkie info pomocne przy " zabawie" z przepływomierzem.
-
Rekord prędkoci pobity
Przecież USA nie mogło przeżyć faktu , że Europa ich wyprzedziła, , więc czym predzej zaczęli budowe Ultimate aero... Ale , przyznam autko robi wrażenie.[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 11:51 _________________________________________________ten komentarz jest miód "kazik 2007-09-15 15:57:18 ja swoja beemke jechalem 250 km/h i mialem jeszcze sporo mocy zapasu, wiec te 420 to bym spoko machnal"
-
[B5 AKN] 2.5 TDI, jaki przepływomierz?
Wymiana to jest 2 min roboty, i sam to możesz zrobić, cena przepływomierza do 2.5 tdi ok 400 zł, nie pamietam dokładnie, ale w tych granicach mnie to kosztowalo.
-
[B5 ADR] Moje kochane A4 :)
Dobra baza do zmian , jeszcze dodam : lekka gleba by się przydała. :th:
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
Po sofciku będzie miło jeździł, autko bardzo ładne.A i plany na modyfikacje ciekawe.
-
[B5 AHU] Chiptuning-Fasttuning
Wiele stron jest w dziale turbo , właśnie w którym napisałeś o gotowych czipach, wg mnie lepsze rozwiązanie to "zrobienie programu"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, kupuj i ciesz się jazdą w między czasie olej wymień, filtry, rozrząd :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam posiadacza
-
alusy a zima
Jeżdże na alusach w zimie , i nie zabezpieczałem niczym , ale w miare możliwości starałem się je myć dość często.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wtam na forum
-
[B5 AJM] Prośba o analizę błędów Vag
Ostatnio przytraafiło się mojej a4 to samo, kontrolki abs i wykrzyknik, a póżniej asr .Podpiąłem vag i 3 błędy 1203, 18259 P1851, 18256 P 1848. :( Co oznaczają wiem , ale pytanko do kolegi grabalaba, jak ostateczna diagnoza i jak przebiegła naprawa, i koszty????/ pozdr
-
Spotkania na drodze
Już sie przyznałem , dziekuje za pozdrowionka i oczywiście również pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nasi Siatkarze...
U bardzo kiepsko im poszło.
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Proszę o więcej fotek, chciałbym chociaż oko nacieszyć.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum imiennika.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege i jego
-
Zdradzilem Audi na rzecz Passata 1.8T 150KM
Rob nawet nie w marginesie , ja bym to w nagłówku dał, , oby kolejne poszukiwania poszly w dobrym toku.
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Ja również, o nawet Murzyn dojechał. ale jest ekipa,tylko pozazdrośćić, dawajcie jakieś foto jeszcze.
-
[B5 AFN] cudak na serwisie
Ja pitole, brak słów, to trzeba w garniturku naprawiać. Ale nazwa tematu winna być bardziej dosłowna. Niech forumowicze widzą jaką sztuke mamy w Polsce.