Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Zmiany bardzo mis ie podobują, jeszcze jak bedzie NAVI
  2. Może ci ciś FIS "fiksuje"? Były takie przypadki na forum.
  3. No nie wiem, ale u mnie sciągano zderzak, generalnie przodem trzeba było "wyjechać na stół".
  4. Witam koleżanke z Torunia
  5. W zimie jeżdze na alu 16" i opony 205/ 55 i nie narzekam, sprawuje sie bardzo dobrze, poza tym nawet tu gdzie mieszkam jest w zimie 10 dni sniegu na drodze, a reszta czarne drogi jak juz drogowcy sie ogarną. [br]Dopisany: 09 Październik 2007, 13:55 _________________________________________________ Ja wybrałbym powyższą opcje MR Mad Max
  6. Nie zaleca sie dolewać żadnych specyfików.
  7. Witam nowego na forum.
  8. Ładna furmanka , wypasik bardzo mi sie podoba gratki
  9. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Kiedy powtorka z wyscigu? W radiu w aucie slyszalem, ze nie ukonczył. Szlak by to , takim paździochem wstyd jezdzić.
  10. Cinasy daly czadu, 2 lift to moj glos
  11. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kazdy ma swoj gust, gorzej nie jest i o to chodzi, ja zakladalbym przod Valeo, tyl po 2 lifcie i autko wyglada jak z 2000 roku. Pozdr
  12. Nie zaleca sie , bo to zbyt niebezpieczne.
  13. Z przodu atrakcyjnie, a reszta do przemyslanych zmian.
  14. Beda dobgre, ale 235 tez beda dobre.
  15. Na pierwszy strzal felgi. Autko ladne.
  16. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jazda z klasa , to lubie wlasnie. :th:
  17. Zakrety wynagradzaja wszystko. jak zaraze sie Q to nie zmienie tego, a 4 zl na 100 km to grosze .
  18. Witam nowego posiadacza dieselka.
  19. Ladna sztuka, wypas ladny,w nastepnym roku wlasnie bede polowal na sedana. Gratki. :th:
  20. Troche dla mnie dziwne, a spalanie wg FIS takie masz?? Parametry oleju takie same? FIS czasem przeklamuje..
  21. Wszystkiego naj, naj , naj oraz spelnienia marzen.
  22. Sprobuj napisac do kolegi kobra7 chyba taki nick , musisz szukac.
  23. Coz im zyczyc, bezawaryjnego zwiazku , tylko i wylacznie . pozdr.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.