Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Witam rs4 i jego właściciela.
  2. Vaga mam kilka miesięcy, program dostałem wraz z interfejsem,więc problem "zawirusowanego vaga z netu" odpada,Szybkość portu nie zmieniałem, po za tym cały czas było ok. Jutro będe próbował powyższych wskazówek. [br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 22:58 _________________________________________________ To też nie pomaga, przed formatem, spróbuje odinstalować jeszcze vag-a i zainstalować go jeszcze raz, zobaczymy co z tego wyjdzie..
  3. Pewnie, to nie jest znowu jakiś duży koszt, a polskie paliwa są.... różne.
  4. Zacznij od sprawdzenia i ewentualnie wymiany filtra paliwa, sprawdź wskazania przepływomierza. [br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 01:35 _________________________________________________ Jezeli to 1.8 125, to prawdopodobnie silnik ADR.
  5. Jakieś błedy na vagu masz??? Dziwne, bo po dolewce powinna zgasnąć kontrolka.
  6. Jezeli zaś chodzi o przód to : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15032.0.html Czasami trzeba korzystać z szukajki
  7. O wlaśnie , nie moglem sobie przypomnieć co w pisać w start==> uruchom
  8. No to gratki :oklaski:, chętnie zobaczyłbym wykres po modach. Myśle , że ktoś z klubu sie skusił.
  9. 1. Wylączenie antyvira nie pomaga, chyba , że sie jakoś do konca on nie wyłącza. 2. Robiłem , nie pomaga. Grzebałem troche w ustawieniach antyvira i chyba mam rozwiązanie , ale jutro próba w aucie, jeżeli się nie uda , to próbuje opcji kolegi Hacka. BTW , dzieki za odzew. Jutro dam znać , co z tego wyszło.
  10. Wogóle to denerwuje mnie ten Zone alarm security, chyba go wyrzuce i zapodam cos innego , w sytemie próbowalem zmieniać ustawienia i nic. Jak cos próbuje robić , wyskakuje ikona antywirusu z jakims napisem, nie zdążylem go dokładnie przeczytać i koniec zabawy. Może ma ktoś zone i wie co zmienić w ustawieniach. Będe jeszcze sam próbowal i dam znać jak poszło. Zapewne , tylko w tym zagadka co, bo nie moge dojść do tego.
  11. Witam , mój antyvirus Zone Alarm security wyłącza mi vaga 311-2. Uruchamiam Vag, klikam na autoscan i vag się wyłącza. Wcześniej tak się nie działo. Miał ktoś podobny problem.????
  12. A co tam jest mało realnego ? Felgi, obudowa lusterek,
  13. Kezor , sokolnh no ładnie, grafi troche mało realnie , ale ja nawet rtak nie umiem . Graaty.
  14. Powitac na forum
  15. Ja moje 2.5 czasem poglaskam zapewne sie wtedy lepiej czuje. Mowia , ze to silnik awaryjny, moze , ale napewno uzytkownik w tym pomaga, np przez oszczednosc, niewiedze... Silniczek dlugo sluzyl bedzie jak bedzie dobrze traktowany, nie jest to 1.9 , ktory zniesie wiecej zlej ``opieki`` . Kiedys ktos powiedzialw 2,5 jedziesz 190 km\h wrzucasz 6 , a 1,9 zastanawia sie czy to dobry pomysl. 2,5 lubi trasy :th:
  16. Witam an forum
  17. Filtr odmy wymienic, jezeli nie byl wymieniany, sprawdzic przeplywomierz, wymienic kompletny rozrzad z pompa wody, nie palowac jak zimny, zalac dobry olej. Szczegoly i wiele info jest w dziale silniki diesla i w FAQ.
  18. Witam , milego szukania
  19. Kezor poprostu a i dla reszty za wklad
  20. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Zaglosowalem, nie poweim na kogo. Szacunek dla wszystkich bo ja nawet nie wiem w jakim programie to mozna robic. :>
  21. Witam, i zycze pomyslnych zakupow
  22. Wszystkiego naj, zdrowka , a takze coby turbo pompowalo a w dolocie chlodem wialo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.