Treść opublikowana przez marcin j
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam rs4 i jego właściciela.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 AKN] Antyvirus nie pozwala z-vagować auta.
Vaga mam kilka miesięcy, program dostałem wraz z interfejsem,więc problem "zawirusowanego vaga z netu" odpada,Szybkość portu nie zmieniałem, po za tym cały czas było ok. Jutro będe próbował powyższych wskazówek. [br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 22:58 _________________________________________________ To też nie pomaga, przed formatem, spróbuje odinstalować jeszcze vag-a i zainstalować go jeszcze raz, zobaczymy co z tego wyjdzie..
-
[B5 APT] Brak mocy do 2500 obr - proszę o pomoc !
Pewnie, to nie jest znowu jakiś duży koszt, a polskie paliwa są.... różne.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ,
-
[B5 APT] Brak mocy do 2500 obr - proszę o pomoc !
Zacznij od sprawdzenia i ewentualnie wymiany filtra paliwa, sprawdź wskazania przepływomierza. [br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 01:35 _________________________________________________ Jezeli to 1.8 125, to prawdopodobnie silnik ADR.
-
[B5 AJM] Paląca się kontrolka oleju na FIS
Jakieś błedy na vagu masz??? Dziwne, bo po dolewce powinna zgasnąć kontrolka.
-
[B5 Ahu] czy lampy po pierwszym lifcie sa plug&play??
Jezeli zaś chodzi o przód to : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15032.0.html Czasami trzeba korzystać z szukajki
-
[B5 AKN] Antyvirus nie pozwala z-vagować auta.
O wlaśnie , nie moglem sobie przypomnieć co w pisać w start==> uruchom
-
POMPA PADLA !!!! GRATULACJE DLA ROGALA !!!!!!!!!!!
No to gratki :oklaski:, chętnie zobaczyłbym wykres po modach. Myśle , że ktoś z klubu sie skusił.
-
[B5 AKN] Antyvirus nie pozwala z-vagować auta.
1. Wylączenie antyvira nie pomaga, chyba , że sie jakoś do konca on nie wyłącza. 2. Robiłem , nie pomaga. Grzebałem troche w ustawieniach antyvira i chyba mam rozwiązanie , ale jutro próba w aucie, jeżeli się nie uda , to próbuje opcji kolegi Hacka. BTW , dzieki za odzew. Jutro dam znać , co z tego wyszło.
-
[B5 AKN] Antyvirus nie pozwala z-vagować auta.
Wogóle to denerwuje mnie ten Zone alarm security, chyba go wyrzuce i zapodam cos innego , w sytemie próbowalem zmieniać ustawienia i nic. Jak cos próbuje robić , wyskakuje ikona antywirusu z jakims napisem, nie zdążylem go dokładnie przeczytać i koniec zabawy. Może ma ktoś zone i wie co zmienić w ustawieniach. Będe jeszcze sam próbowal i dam znać jak poszło. Zapewne , tylko w tym zagadka co, bo nie moge dojść do tego.
-
[B5 AKN] Antyvirus nie pozwala z-vagować auta.
Witam , mój antyvirus Zone Alarm security wyłącza mi vaga 311-2. Uruchamiam Vag, klikam na autoscan i vag się wyłącza. Wcześniej tak się nie działo. Miał ktoś podobny problem.????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam :th:
-
Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....
A co tam jest mało realnego ? Felgi, obudowa lusterek,
-
Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....
Kezor , sokolnh no ładnie, grafi troche mało realnie , ale ja nawet rtak nie umiem . Graaty.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac na forum
-
[B5 AFB] Jak tu zadbac o ten silnik??? 2.5 v6
Ja moje 2.5 czasem poglaskam zapewne sie wtedy lepiej czuje. Mowia , ze to silnik awaryjny, moze , ale napewno uzytkownik w tym pomaga, np przez oszczednosc, niewiedze... Silniczek dlugo sluzyl bedzie jak bedzie dobrze traktowany, nie jest to 1.9 , ktory zniesie wiecej zlej ``opieki`` . Kiedys ktos powiedzialw 2,5 jedziesz 190 km\h wrzucasz 6 , a 1,9 zastanawia sie czy to dobry pomysl. 2,5 lubi trasy :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam an forum
-
[B5 AFB] Jak tu zadbac o ten silnik??? 2.5 v6
Filtr odmy wymienic, jezeli nie byl wymieniany, sprawdzic przeplywomierz, wymienic kompletny rozrzad z pompa wody, nie palowac jak zimny, zalac dobry olej. Szczegoly i wiele info jest w dziale silniki diesla i w FAQ.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , milego szukania
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
Kezor poprostu a i dla reszty za wklad
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
Zaglosowalem, nie poweim na kogo. Szacunek dla wszystkich bo ja nawet nie wiem w jakim programie to mozna robic. :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, i zycze pomyslnych zakupow
-
100 lat 100 lat dla MURZYNA :kox:
Wszystkiego naj, zdrowka , a takze coby turbo pompowalo a w dolocie chlodem wialo.