Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. To już kij o to , cuber nie obraź się ale jeasteś Vipem i to dla mnie jest najdziwniejsze , że ty ,który promujesz spoty i to wszystko trzymiesz w ryzach, nakłaniasz , zapraszasz. A zdjęcie spotowe przedstawiające grupe regionu jest usunięte. Wkurzyłem się na to trochu.
  2. Cuber , a w w jakim programie kompresowałeś obraz zanim go wstawiałeś na forum??????
  3. Ahjo, i z innej beczki zakupiłem dziś manetke tempomatu w następny tydzień rezanko, bo mnie prawa noga boli w trasie choć cały czas mam wyprostowaną
  4. To powód???? Nie znam sie aż tak na tych sprawach??????
  5. a Ty dasz rade? Skoro k**wa pewna osoba coś sobie ubzdurała to wiesz...... masz teraz w podpisie 50 znaków t jak wstawisz tam link z fotosika?? Miałem tylko fote z ostatniego spota, admin mi ja sam zmniejszył do odpowiedniego rozmiaru. I dostałem PW z informacją o zmniejszeniu foty.Tak to u mnie rozwiązano.[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 00:53 _________________________________________________CHyba serwer jest tyci mały i oszczedności, tak mi sie wydaje. ludzi cały czas przybywa, a z nimi tematy, a także foto itd... takie moje przypuszczenia.
  6. Witam , twoje poszukiwania są w dobrym kierunku, powodzenia.
  7. Cuber fajne masz foty w podpisie..... czemu nie wstawiasz mniejszych???
  8. Wnioskuje , że bardzaiej jest pewny jak sie , że tak powiem zapitala na max-a :>[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 00:44 _________________________________________________Widze , że cuber jeszcze nie spi... :gwizdanie:
  9. Witam i powodzonka w zakupach.
  10. Teraz napewno noga zejdzie z gazu, bo nie zamierzam znowu wydać 2,5 tys. eeee tam nie rozdrabniaj się.... gaz w deche i jedziem :> Jak bym słyszał głos Heńka z TOM Toma
  11. no widzisz teraz nie będziesz miał rabatu na części tylko zwyżki To zaraz kasuje posta ( joke). W razie potrzeby napewno się dogadamy. masz taki silnik jak ja więc częsci na ciebie będe brał. I rabat będzie . Tak czy siak fajnie , że kolega otwiera sklepik.[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 19:41 _________________________________________________Pablo , widze valeo soczewy, wcześniej nie miałeś chyba, duży +. Jeszcze tak jak gadaliśmy na ostatnim spocie , dotrzym słowa i obudowy in pro załóż , będzie miód przy twoim kolorku auta.
  12. Witam na forum.
  13. Trzeba sprawdzić błędy vagiem, być orze styki przy sterowniku Abs trzeba przeczyścić , lub odmówił posłuszeństwa sterownik ABS-u.Wtedy jest troche gorzej , bo nie zawsze się go da naprawić, A koszt używki na allegro, od 700-1500zl. Wpierw sprawdż błędy Vagiem, i wklej je do tematu, to wiele wyjaśni.[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 19:15 _________________________________________________ A czy zapala się czerwona kontrolka kółko z wykrzyknikiem9(! ) i słychać sygnał.??? [br]Dopisany: 08 Luty 2008, 19:17 _________________________________________________podobne tematy. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4600.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3598.0
  14. Ale gafa , właśnie nie zapamiętałem nicka kolegi z niedzielnego spota
  15. Trzeba będzie sprawdzić ceny, kolega forumowy z okolic Krakowa otwiera sklep z częściami do samochodów. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24244.0
  16. Nie wiem , ale miałem bardzo podobną sytuację ze spryskami xenonów. Wydawało sie że działają ,a nie spryskiwały. Powód: pękniecie na złączu przewodu z silniczkiem ( pompką, czy jak to nazwać).
  17. tylko kontrolka od ABS się świeci, czy jakaś inna w tym samym czasie też?
  18. Porażka , takiemu to nie powinni przeglądu podbić na stacji diagnostycznej.
  19. Może być nieszczelności przewodu doprowadzającego płyn, bądź przewód w którymś miejscu na łączeniu jest odpięty.
  20. Witam, i powodzonka przy zakupach.
  21. No właśnie , nawet teraz troszke sypie.
  22. Ja narazie odpuszczam , dopiero luty więc pogoda jeszcze może zaskoczyć.
  23. Może jeszcze sprawdzić stan płynu hamulcowego, ale najprawdopodobniej klocki są zużyte.
  24. Dziyń dobry, widze , że kolegi spam nie było wczoraj na forum. :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.