Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To już kij o to , cuber nie obraź się ale jeasteś Vipem i to dla mnie jest najdziwniejsze , że ty ,który promujesz spoty i to wszystko trzymiesz w ryzach, nakłaniasz , zapraszasz. A zdjęcie spotowe przedstawiające grupe regionu jest usunięte. Wkurzyłem się na to trochu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber , a w w jakim programie kompresowałeś obraz zanim go wstawiałeś na forum??????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ahjo, i z innej beczki zakupiłem dziś manetke tempomatu w następny tydzień rezanko, bo mnie prawa noga boli w trasie choć cały czas mam wyprostowaną
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To powód???? Nie znam sie aż tak na tych sprawach??????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a Ty dasz rade? Skoro k**wa pewna osoba coś sobie ubzdurała to wiesz...... masz teraz w podpisie 50 znaków t jak wstawisz tam link z fotosika?? Miałem tylko fote z ostatniego spota, admin mi ja sam zmniejszył do odpowiedniego rozmiaru. I dostałem PW z informacją o zmniejszeniu foty.Tak to u mnie rozwiązano.[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 00:53 _________________________________________________CHyba serwer jest tyci mały i oszczedności, tak mi sie wydaje. ludzi cały czas przybywa, a z nimi tematy, a także foto itd... takie moje przypuszczenia.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , twoje poszukiwania są w dobrym kierunku, powodzenia.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber fajne masz foty w podpisie..... czemu nie wstawiasz mniejszych???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wnioskuje , że bardzaiej jest pewny jak sie , że tak powiem zapitala na max-a :>[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 00:44 _________________________________________________Widze , że cuber jeszcze nie spi... :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i powodzonka w zakupach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Teraz napewno noga zejdzie z gazu, bo nie zamierzam znowu wydać 2,5 tys. eeee tam nie rozdrabniaj się.... gaz w deche i jedziem :> Jak bym słyszał głos Heńka z TOM Toma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no widzisz teraz nie będziesz miał rabatu na części tylko zwyżki To zaraz kasuje posta ( joke). W razie potrzeby napewno się dogadamy. masz taki silnik jak ja więc częsci na ciebie będe brał. I rabat będzie . Tak czy siak fajnie , że kolega otwiera sklepik.[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 19:41 _________________________________________________Pablo , widze valeo soczewy, wcześniej nie miałeś chyba, duży +. Jeszcze tak jak gadaliśmy na ostatnim spocie , dotrzym słowa i obudowy in pro załóż , będzie miód przy twoim kolorku auta.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum.
-
[B5 AFB] Problem z ABS 2.5 TDI Automat
Trzeba sprawdzić błędy vagiem, być orze styki przy sterowniku Abs trzeba przeczyścić , lub odmówił posłuszeństwa sterownik ABS-u.Wtedy jest troche gorzej , bo nie zawsze się go da naprawić, A koszt używki na allegro, od 700-1500zl. Wpierw sprawdż błędy Vagiem, i wklej je do tematu, to wiele wyjaśni.[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 19:15 _________________________________________________ A czy zapala się czerwona kontrolka kółko z wykrzyknikiem9(! ) i słychać sygnał.??? [br]Dopisany: 08 Luty 2008, 19:17 _________________________________________________podobne tematy. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4600.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3598.0
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale gafa , właśnie nie zapamiętałem nicka kolegi z niedzielnego spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeba będzie sprawdzić ceny, kolega forumowy z okolic Krakowa otwiera sklep z częściami do samochodów. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24244.0
-
[B5 AKN] Problem z elektryką ... bardzo proszę o pomoc!!!
Nie wiem , ale miałem bardzo podobną sytuację ze spryskami xenonów. Wydawało sie że działają ,a nie spryskiwały. Powód: pękniecie na złączu przewodu z silniczkiem ( pompką, czy jak to nazwać).
-
[B5 AFB] Problem z ABS 2.5 TDI Automat
tylko kontrolka od ABS się świeci, czy jakaś inna w tym samym czasie też?
-
Gustowny tuning czyli jak zeszpecić ładne B3
Porażka , takiemu to nie powinni przeglądu podbić na stacji diagnostycznej.
-
[B5 AKN] Problem z elektryką ... bardzo proszę o pomoc!!!
Może być nieszczelności przewodu doprowadzającego płyn, bądź przewód w którymś miejscu na łączeniu jest odpięty.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, i powodzonka przy zakupach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie , nawet teraz troszke sypie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja narazie odpuszczam , dopiero luty więc pogoda jeszcze może zaskoczyć.
-
[B5] Co to za kontrolka ?
Może jeszcze sprawdzić stan płynu hamulcowego, ale najprawdopodobniej klocki są zużyte.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziyń dobry, widze , że kolegi spam nie było wczoraj na forum. :>