Treść opublikowana przez marcin j
-
"Gtech" na telefon z symbainem
Czy któryś z tych plików pasi do Noki E50??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , powodzenia w zakupach.
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Wiem o co ci chodziło, ale ja napisałem ,że znalazłem jedną stacje w kraku shell z v power diesel, ale nie mam pojęcia czy też jest z importu, tak jak Pb. Więc czytałem ze zrozumieniem. , Generalnie na shellach nie wszędzie widziałem v power diesel.EOT
-
[B6 AVF] Felgi wzór RS4 18"
Do jazdy na 18 trzeba się przyzwyczaić, bierz 18" zawias -20 , - 30 i będzie miód
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać, dawno tu nie zaglądałem , jak zwykle brak time.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Statoil bezsiarkowy ON ok 3 miesiące15000 km , bądź z orlenu ON Verva od prawie 2 lat ok 85000. Cały czas bez problemów [br]Dopisany: 19 Luty 2008, 19:11 _________________________________________________ W kraku znalazłem stavcje z V power diesel.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mega ja widze swoj i twój avatar. A jak u ciebie???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wrzuciłem ponownie avatar, miał i ma 24 KB, a dfopuszczalne jest do 50 KB. Cześć MAd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niektórzy pracują :>[br]Dopisany: 14 Luty 2008, 14:08 _________________________________________________ Ja też nie mam avatara.k.ur...a co jest???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A witam, witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , zapraszam to wątku spociki krakowskie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Co to za felgi w logo
Jak dobrze poszukasz, to chyba kolega Lukas ma takie u siebie w B6.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam. Wstawać do pracy :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witan na forum.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To fajną masz prace w takim razie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan myślałem , że na KSW jesteś?? Coś o ty wiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie pisałem wczoraj na świeżo jak przyjechałem do kraka. Masakra Trza się uczyć i kombinować, a nie tylko kombinować.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli oko mam niezłe. Faktycznie wczorajsza zakopianka to porażka.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do krakowa spoko , ale w zakopiec to tak na moje oko z 4, 5 godzin, milion zwężeń. Na światłach w skomielnej korek do Naprawy , ok 5 km. Na światłach w myślenicach korek z 1 godz.A od nowego do zakopca też sznureczek. Masakra.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie , bez tampomatu zawsze miałem na trasie wyprostowaną noge( czyt. ogień) A w krótce będzie noga ściągnięta a prędkość utrzymywana. Zapewne wiesz ,że często jestem w trasie. Zgadzam się, kilka osób ...... lepiej nie pisać.