Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Czy któryś z tych plików pasi do Noki E50??
  2. Witam , powodzenia w zakupach.
  3. Wiem o co ci chodziło, ale ja napisałem ,że znalazłem jedną stacje w kraku shell z v power diesel, ale nie mam pojęcia czy też jest z importu, tak jak Pb. Więc czytałem ze zrozumieniem. , Generalnie na shellach nie wszędzie widziałem v power diesel.EOT
  4. Do jazdy na 18 trzeba się przyzwyczaić, bierz 18" zawias -20 , - 30 i będzie miód
  5. Powitać, dawno tu nie zaglądałem , jak zwykle brak time.
  6. Witam na forum
  7. Statoil bezsiarkowy ON ok 3 miesiące15000 km , bądź z orlenu ON Verva od prawie 2 lat ok 85000. Cały czas bez problemów [br]Dopisany: 19 Luty 2008, 19:11 _________________________________________________ W kraku znalazłem stavcje z V power diesel.
  8. mega ja widze swoj i twój avatar. A jak u ciebie???
  9. Wrzuciłem ponownie avatar, miał i ma 24 KB, a dfopuszczalne jest do 50 KB. Cześć MAd
  10. Niektórzy pracują :>[br]Dopisany: 14 Luty 2008, 14:08 _________________________________________________ Ja też nie mam avatara.k.ur...a co jest???
  11. Witam na forum
  12. Witam , zapraszam to wątku spociki krakowskie.
  13. Witam na forum
  14. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Jak dobrze poszukasz, to chyba kolega Lukas ma takie u siebie w B6.
  15. Witam. Wstawać do pracy :>
  16. Witan na forum.
  17. To fajną masz prace w takim razie
  18. Tukan myślałem , że na KSW jesteś?? Coś o ty wiem
  19. Właśnie pisałem wczoraj na świeżo jak przyjechałem do kraka. Masakra Trza się uczyć i kombinować, a nie tylko kombinować.
  20. Czyli oko mam niezłe. Faktycznie wczorajsza zakopianka to porażka.
  21. Do krakowa spoko , ale w zakopiec to tak na moje oko z 4, 5 godzin, milion zwężeń. Na światłach w skomielnej korek do Naprawy , ok 5 km. Na światłach w myślenicach korek z 1 godz.A od nowego do zakopca też sznureczek. Masakra.
  22. Dokładnie , bez tampomatu zawsze miałem na trasie wyprostowaną noge( czyt. ogień) A w krótce będzie noga ściągnięta a prędkość utrzymywana. Zapewne wiesz ,że często jestem w trasie. Zgadzam się, kilka osób ...... lepiej nie pisać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.