Treść opublikowana przez marcin j
-
B7 2.0 tdi BLB
Coś zdjęcia nie banglają
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , powodzonka w zakupie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 sedan] przerobienie klapy -poprawka !!!!
klapa na gladko w a4 to wiocha moim zdaniem.
-
[B5 AHU] Wyraźcie swoje opinie o tej feldze.
Też jakoś mi nie podchodzą, może celuj w coś z ori wyglądem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam :th:
-
[A6 C6] 18 czy 19 ?? Co wybrac, czy duża różnica w komforcie...
Ja brałbym 18 , troszke lepiej jak na 19, a zas nie odczulem strasznej różnicy miedzy 17. Wg mnie 18 dobry kompromis, opony trochu tańsze. Na A6 też bedzie ładnie.
-
[B5 AFN] Jakie podzespoły odpowiadja za zbyt duże spalanie
A to spalanie z FIS-a , to spróbuj jescze zalać do pełna przejechać 100 km i znów zalać. Fis nie zawsze prawde powie. :th:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2008, 18:56 _________________________________________________A jaka temperatura silnika, termostat masz ok? Na jkich oponach jeździsz?
-
[B5 AEB] Doładowanie turbo
Z tego co wyżej napisane to mechanicy chyba Vaga nie widzieli. Sprawdzanew kompresorem na jałowym.
-
[B5 ADR] Kontrolka Airbagu
Usuń poprostu usterke, przyczyne związaną z błedem na Vagu i potem skasuj błąd.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege z podobnym silnikiem jak u mnie w autku. :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[ALL B5] Do czego są te kable ?
A co pisze na nich? Jest jakies info ?
-
[B5 AEB] Ospojlerowanie RS
Tak tylne zderzaki sie różnią Z tego kompletu wybrałbym tylko zderzak przedni, tył to wiocha, a nie zderzak od RS-a
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum.
-
[B6] jaki spoiler do sedana?
Ja brałbym 2, ten 1 jakis śmieszny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam użytkownika takiego silnika jak mój
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Ahjo, czyli on ma dokładke ultra sport,coś mi świtało w głowie własnie , że ktoś z wawy. :th:
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
No to czekam na foto, :th: i grila z s4 [br]Dopisany: 11 Styczeń 2008, 13:27 _________________________________________________A ma ktos autko z dokładką s line np ultra sport, prosiłbym o wsatwienie.
-
ESP i ABS nie działa
Chodziło mi o błąd : brak komunikacji sterownika z itd Oczywiste , że wpierw usuwamy przyczynę, a później kasujemy błąd np. vagiem
-
ESP i ABS nie działa
Niekoniecznie, kolega s4 może mieć brak komunikacji i mógł się sterownik ABS... sypnąć. Wklej błędy i poszukaj też na forum, było kilka razy to opisywane.
-
Nasza Klasa - profil klubu
Marcin Jandura Kluszkowce , ok Nowego Targu
-
Jaki motocykl na dojazdy do pracy? (30 km do Warszawy)
Dużo zależy ile chcesz przeznaczyć kasy na zakup, ja jednak szukałbym jakiś japońców.