Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. marcin j odpowiedział(a) na MAJKI temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Coś zdjęcia nie banglają
  2. Witam , powodzonka w zakupie.
  3. Witam na forum
  4. klapa na gladko w a4 to wiocha moim zdaniem.
  5. Też jakoś mi nie podchodzą, może celuj w coś z ori wyglądem.
  6. Ja brałbym 18 , troszke lepiej jak na 19, a zas nie odczulem strasznej różnicy miedzy 17. Wg mnie 18 dobry kompromis, opony trochu tańsze. Na A6 też bedzie ładnie.
  7. A to spalanie z FIS-a , to spróbuj jescze zalać do pełna przejechać 100 km i znów zalać. Fis nie zawsze prawde powie. :th:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2008, 18:56 _________________________________________________A jaka temperatura silnika, termostat masz ok? Na jkich oponach jeździsz?
  8. Z tego co wyżej napisane to mechanicy chyba Vaga nie widzieli. Sprawdzanew kompresorem na jałowym.
  9. marcin j odpowiedział(a) na Pyc temat w Audi A4 B5
    Usuń poprostu usterke, przyczyne związaną z błedem na Vagu i potem skasuj błąd.
  10. Witam kolege z podobnym silnikiem jak u mnie w autku. :th:
  11. A co pisze na nich? Jest jakies info ?
  12. Tak tylne zderzaki sie różnią Z tego kompletu wybrałbym tylko zderzak przedni, tył to wiocha, a nie zderzak od RS-a
  13. Witam na forum
  14. Witam na forum.
  15. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Ja brałbym 2, ten 1 jakis śmieszny
  16. Witam użytkownika takiego silnika jak mój
  17. Ahjo, czyli on ma dokładke ultra sport,coś mi świtało w głowie własnie , że ktoś z wawy. :th:
  18. No to czekam na foto, :th: i grila z s4 [br]Dopisany: 11 Styczeń 2008, 13:27 _________________________________________________A ma ktos autko z dokładką s line np ultra sport, prosiłbym o wsatwienie.
  19. Chodziło mi o błąd : brak komunikacji sterownika z itd Oczywiste , że wpierw usuwamy przyczynę, a później kasujemy błąd np. vagiem
  20. Niekoniecznie, kolega s4 może mieć brak komunikacji i mógł się sterownik ABS... sypnąć. Wklej błędy i poszukaj też na forum, było kilka razy to opisywane.
  21. Marcin Jandura Kluszkowce , ok Nowego Targu
  22. Dużo zależy ile chcesz przeznaczyć kasy na zakup, ja jednak szukałbym jakiś japońców.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.