Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Bardzo prawdopodobne, że zużywa siężarnik , kończy się..
  2. Znajomy przeprogramowal w Aso i teraz ma światełka zgodnie z przepisami w Polsce
  3. Witam , miłej jazdy.
  4. Ja już wypiłem , także na dziś się nie pisze.
  5. może , cholera to wie Pewnie myłeś auto po miesiacu nie mycia , to w takim razie nawet BP nie pomoże.
  6. Trzeniu może jakieś ruble wrzucałeś ?( joke)
  7. Witam, powodzenia w zakupach. Silnik i napęd -----b.dobry wybór.
  8. Tzn tam (arge opolska) ręcznie pod ciśnieniem ładnie myje, a nie wiem jak automat.
  9. Przedewszystkim masz większe perspektywy....
  10. nie żartuj, człowieku widzimy się w Wiśle Musze jechać , bo mnie trafi jak opuszcze ;( ;( ;([br]Dopisany: 23 Luty 2008, 21:21 _________________________________________________ A gdzie piwko??? :>
  11. Tak, wreszcie w domku, a nie w terenie. Kurde chce powtórzyc zabawe w Wiśle, fajnie nam się piło rob i inni rok temu. :)Ale cały czas wyjazd jest pod znakiem ?????
  12. Niech rzeczoznawca oglądnie auto 2 raz jak ściągnie mechanik zderzak.
  13. Ale cisza wszyscy wybyli, czy co???? Ja lans przed kompem , piwko, chipsy.... :>
  14. Te n kolor mi sie zaje..biście podoba , lekka gleba wiekszy felunek chrom z zderzaka i miód będzie.
  15. Zapowiadają się ciekawe play off-y, oby tak dalej.... Być może Nowy Targ - Comarch Cracowia [br]Dopisany: 23 Luty 2008, 17:33 _________________________________________________A rex nie ma coś wspólnego z hokejem ????
  16. Niewiem czy ktoś tu ogląda mecze hokejowe PLH, ale wczoraj Wojas Podhale Nowy Targ-Stocznowiec Gdańsk 9 - 1 :> :> :> :> :>
  17. Stwierdziłem ,że nie opłaca się myuć fur na nasze czyste drogi, przedwczoraj umyłem, przejechałem do w-wy i z powrotem a auto tak brudne jak by z 5000 km bylo nie myte.
  18. Mój kolega , z sasiedniej miejsowośći, forumowy quattro , założył navi i dopasował takie srebrne listwy i przykleił , na żywo nieźle to wygląda. zaraz gdzieś znajde zdjęcia i wrzuce http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6751.msg85738#msg85738 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5864.msg85818#msg85818
  19. Rex dajesz po garach U mnie Wisła ciągle pod znakiem ???????????
  20. Tą kase co miałbyś wydać na samochodowy odkurzacz podziel przez 2 zł i wyjdzie ile razy wyczyścisz auto na stacji .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.