Treść opublikowana przez marcin j
-
[B6 AVF] xenon ori - pytanie
Bardzo prawdopodobne, że zużywa siężarnik , kończy się..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[B7 BRE] Światła do jazdy dziennej
Znajomy przeprogramowal w Aso i teraz ma światełka zgodnie z przepisami w Polsce
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , miłej jazdy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam ,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja już wypiłem , także na dziś się nie pisze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może , cholera to wie Pewnie myłeś auto po miesiacu nie mycia , to w takim razie nawet BP nie pomoże.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu może jakieś ruble wrzucałeś ?( joke)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, powodzenia w zakupach. Silnik i napęd -----b.dobry wybór.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tzn tam (arge opolska) ręcznie pod ciśnieniem ładnie myje, a nie wiem jak automat.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Arge na opolskiej
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny z AFN na turbo od AWX
Przedewszystkim masz większe perspektywy....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie żartuj, człowieku widzimy się w Wiśle Musze jechać , bo mnie trafi jak opuszcze ;( ;( ;([br]Dopisany: 23 Luty 2008, 21:21 _________________________________________________ A gdzie piwko??? :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak, wreszcie w domku, a nie w terenie. Kurde chce powtórzyc zabawe w Wiśle, fajnie nam się piło rob i inni rok temu. :)Ale cały czas wyjazd jest pod znakiem ?????
-
[B5 ADR] Ile mogę dostać za uszkodzony tył?
Niech rzeczoznawca oglądnie auto 2 raz jak ściągnie mechanik zderzak.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale cisza wszyscy wybyli, czy co???? Ja lans przed kompem , piwko, chipsy.... :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja również
-
[B5 AFN] Moja pomarańczowa Niunia :)
Te n kolor mi sie zaje..biście podoba , lekka gleba wiekszy felunek chrom z zderzaka i miód będzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zapowiadają się ciekawe play off-y, oby tak dalej.... Być może Nowy Targ - Comarch Cracowia [br]Dopisany: 23 Luty 2008, 17:33 _________________________________________________A rex nie ma coś wspólnego z hokejem ????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niewiem czy ktoś tu ogląda mecze hokejowe PLH, ale wczoraj Wojas Podhale Nowy Targ-Stocznowiec Gdańsk 9 - 1 :> :> :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Stwierdziłem ,że nie opłaca się myuć fur na nasze czyste drogi, przedwczoraj umyłem, przejechałem do w-wy i z powrotem a auto tak brudne jak by z 5000 km bylo nie myte.
-
[B5 AJM] Instalacja nawigacji do auta
Mój kolega , z sasiedniej miejsowośći, forumowy quattro , założył navi i dopasował takie srebrne listwy i przykleił , na żywo nieźle to wygląda. zaraz gdzieś znajde zdjęcia i wrzuce http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6751.msg85738#msg85738 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5864.msg85818#msg85818
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rex dajesz po garach U mnie Wisła ciągle pod znakiem ???????????
-
[B6 AVF] CZYSZCZENIE odkurzacze
Tą kase co miałbyś wydać na samochodowy odkurzacz podziel przez 2 zł i wyjdzie ile razy wyczyścisz auto na stacji .