Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Jest fajnie, ale chlopaki sie mogli ciutke wiecej postarac. Jak kreska z Panem r
  2. ciderka czyt. sajderka ( tłumaczenie jabolka żeńskie) Cider= jabol Wygrałem :>
  3. Czekam na twoje rozwiązanie , u mnie ostatnio to samo i ten sam bład. Jak narazie nie znalazłem przyczyny. A zenon wyregulowałem recznie i odpiąłem kosteczki w reflektorach od samopoziomowania.
  4. Ja juz wyrezałem tempomat, trzeba kupic z roczników jakie podał adaur.
  5. W takim razie mocne 180 km i ładny moment zagości Fakt, przy 200km już by cieplo bylo , więc FMIC byłby wskazany.
  6. ARL to 150 konny silnik VW Rozumiem , że 2 zprzodu jest do osiągnięcia przy względnym obniżeniu żywotności silnika?
  7. Oczywiście , umiar trzeba mieć. Hehehe , o tych kacach to do tych co nie umieja A ja nic nie piłem i kaca nie mam :> Noooo czyli umiesz pic
  8. Hehehe , o tych kacach to do tych co nie umieja A ja nic nie piłem i kaca nie mam :>
  9. Tak spytam ile auto z orginalnym turbo ARl ma w serii? Gdzie te turbo montowali, w A3??
  10. Witam na forum, zapraszam do aktywnego uczestnictwa.
  11. I jeszcze inni wartościowi ludzie, szkoda...
  12. Ktoś wyjaśni ? Czy musze czytac księge żali i sie wtedy coś dowiem. A swoją drogą jedno mnie zastanawia , czemu Lukas jest moderatorem , bo jakoś nie widzę , żeby sie udzielał jako mod. ???? Chyba rozumiecie mój tok myślenia.??
  13. Witam Zajrzyj też do wątku zlociki i spociki
  14. Witka. O widze kilka zmian na forum. kilka osób nam zniknęło. PS. Adi jak z tempomatem? Ja już śmigam od 2 tygodni.
  15. uuuuu szkoda turbinki i stresu , ale teraz masz "pretekst" do poprawy wyników. Strojenie na nowo potrzebne wg mnie.
  16. Witam ten trojkat to ASR, zapobiega poslizgowi kol,np podczas zimy szuka lepszej przyczepnosci ( to tak po krotce).[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 01:23 _________________________________________________szukaj na forum szerszych wypowiedzi , pozdr.
  17. Tzn bardzo duzo odpowiedzi w pewnym watku :>[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 00:33 _________________________________________________ Przyczepnosci, na 15 misiaczki stoja ze suszarka. Tak , ze tam zwolnij kolego.
  18. to forum kryje wiele tajemnic:::[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 00:30 _________________________________________________Jak mi ktos zwroci uwage zebym zmienil profil na taki jak powinienem miec , to sie mu w twarz zasmieje tak :>
  19. Jest goraco na forum hyde park
  20. Ja moze nic nie powiem :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.