Treść opublikowana przez marcin j
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
Jest fajnie, ale chlopaki sie mogli ciutke wiecej postarac. Jak kreska z Panem r
-
Pomocy - jakie imię dla suczki ( konkurs) ::ANKIETA::
ciderka czyt. sajderka ( tłumaczenie jabolka żeńskie) Cider= jabol Wygrałem :>
-
[B5 AVG] Błąd 01537 - Vehicle Level Sensor; Supply Voltage
Czekam na twoje rozwiązanie , u mnie ostatnio to samo i ten sam bład. Jak narazie nie znalazłem przyczyny. A zenon wyregulowałem recznie i odpiąłem kosteczki w reflektorach od samopoziomowania.
-
[B5 AKN] Manetka tempomatu do 2.5 tdi v6, jaką kupić??
Ja juz wyrezałem tempomat, trzeba kupic z roczników jakie podał adaur.
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
W takim razie mocne 180 km i ładny moment zagości Fakt, przy 200km już by cieplo bylo , więc FMIC byłby wskazany.
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
ARL to 150 konny silnik VW Rozumiem , że 2 zprzodu jest do osiągnięcia przy względnym obniżeniu żywotności silnika?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oczywiście , umiar trzeba mieć. Hehehe , o tych kacach to do tych co nie umieja A ja nic nie piłem i kaca nie mam :> Noooo czyli umiesz pic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehehe , o tych kacach to do tych co nie umieja A ja nic nie piłem i kaca nie mam :>
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
Tak spytam ile auto z orginalnym turbo ARl ma w serii? Gdzie te turbo montowali, w A3??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum, zapraszam do aktywnego uczestnictwa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I jeszcze inni wartościowi ludzie, szkoda...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś wyjaśni ? Czy musze czytac księge żali i sie wtedy coś dowiem. A swoją drogą jedno mnie zastanawia , czemu Lukas jest moderatorem , bo jakoś nie widzę , żeby sie udzielał jako mod. ???? Chyba rozumiecie mój tok myślenia.??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Zajrzyj też do wątku zlociki i spociki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witka. O widze kilka zmian na forum. kilka osób nam zniknęło. PS. Adi jak z tempomatem? Ja już śmigam od 2 tygodni.
-
[B5 AJM] nowe turbo - poddymianie
korekta programu.
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
uuuuu szkoda turbinki i stresu , ale teraz masz "pretekst" do poprawy wyników. Strojenie na nowo potrzebne wg mnie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie daj sie :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitac.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ten trojkat to ASR, zapobiega poslizgowi kol,np podczas zimy szuka lepszej przyczepnosci ( to tak po krotce).[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 01:23 _________________________________________________szukaj na forum szerszych wypowiedzi , pozdr.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tzn bardzo duzo odpowiedzi w pewnym watku :>[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 00:33 _________________________________________________ Przyczepnosci, na 15 misiaczki stoja ze suszarka. Tak , ze tam zwolnij kolego.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to forum kryje wiele tajemnic:::[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 00:30 _________________________________________________Jak mi ktos zwroci uwage zebym zmienil profil na taki jak powinienem miec , to sie mu w twarz zasmieje tak :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest goraco na forum hyde park
-
Poprzednie też było AUDI :)...... a jeszcze wcześniej.............
Ja moze nic nie powiem :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajnie , fajnie