Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Niewierze , ale cisza, wszyscy pracują, :> halop gdzie
  2. Nie ma szału, tak bym to nazwał, ale chetnie wykresik, zobacze.
  3. Z czysto użytkowych powodów wybrałbym 225, ale ładniej leży 235. Choć, przy 17 calach różnica nie jest strasznie odczuwalna , ewentualnie minimalnie mniejsze spalanie przy jednakowym stylu jazdy.
  4. Prawie wszystko ok, - kiera i brak gleby. Reszta wielki+
  5. skoro szersze miales, to weższe bez problemu możesz założyć.
  6. Spytaj czy nie są krzywe felgi , bo nie zawsze mówią....
  7. Witam , szkoda , że autko bez turbo. Zaprzaszam dfo aktywności na forum
  8. Przyczyna moze byc: 1. Niewywazone kola , felgi , lub krzywe felgi to ostatnie obstawiam.
  9. zamontowalem u siebie tzn, w vw t5 zestaw HID pod H7, mam w zwiazku z tym pytanie, czy temp. xenonu nid jest wyzsza od zwyklej zarowki h7, bo wydaje mi sie ze przypalilo odblysnik????
  10. marcin j odpowiedział(a) na Mick temat w Audi A4 B6/B7
    jak jest soczewka to jest xenon. lub mo0zna zalozyc bez problemu zestaw hid
  11. Witam, zapraszam do aktywnosci na forum.
  12. marcin j odpowiedział(a) na Mick temat w Audi A4 B6/B7
    masz zdjecie z przodu, jest tam soczewka
  13. helo, ide zaraz w kime , wlasnie dotarlem do pewnego kraju, znowu cala nocka zarwana, za kolkiem. pozdr.
  14. Gdzies juz widzialem takie cos z grilem RS4,tyle ze ciemny kolor.... Kolega nie mógł sie pogodzić , że nie może mieć s3
  15. Dobry materac o wymiartach , które podałeś to koszt od ok 500,600 zł i w góre Ps Ale są tematy na forum motoryzacyjnym. :gwizdanie:
  16. Wypasik piękny , ja jeszcze dodałbym navi , Jestem za . :th:
  17. A co to jest ?Że tak spytam. [br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 18:50 _________________________________________________ahjo
  18. Najprawdopodobniej to byly listwy s4, bądź s-line
  19. Ja bym wziął laptopa, jeżeli można byłoby zrobić kopie od ciebietego Top Gear..??? no problem Thanks, na tvn turbo same powtórki kurna lecą [br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 16:21 _________________________________________________ To w takim razie kto ma achzejn 18" calowe i opony 225/40 i ile do nich pompować? w zeszlym sezonie dawalem 2,6 ale nie wiem czy nie za dużo??
  20. Sokolnh masz 18" felgi i 225/40 opony, jak tak ile pompujesz do nich??
  21. Poczytaj, http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1540.0.html;highlight=spalanie+ile+km+na+baku
  22. Witam , zapraszam do aktywności na forum.
  23. Ja bym wziął laptopa, jeżeli można byłoby zrobić kopie od ciebietego Top Gear..???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.