Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niewierze , ale cisza, wszyscy pracują, :> halop gdzie
-
[B6 AYM] Po wizycie na chipie
Nie ma szału, tak bym to nazwał, ale chetnie wykresik, zobacze.
-
[ALL B6] Auto z pakietem sport/s-line - opony 235/45/17 czy 225/45/17 ?
Z czysto użytkowych powodów wybrałbym 225, ale ładniej leży 235. Choć, przy 17 calach różnica nie jest strasznie odczuwalna , ewentualnie minimalnie mniejsze spalanie przy jednakowym stylu jazdy.
-
[B6 AKE] Czarna smoła na kolach drabiniastych. A4 mix body kit.
Prawie wszystko ok, - kiera i brak gleby. Reszta wielki+
-
[ALL B6] Auto z pakietem sport/s-line - opony 235/45/17 czy 225/45/17 ?
skoro szersze miales, to weższe bez problemu możesz założyć.
-
[B6 AWX] Drgania karoserii powyżej 130 km/h
Spytaj czy nie są krzywe felgi , bo nie zawsze mówią....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , szkoda , że autko bez turbo. Zaprzaszam dfo aktywności na forum
-
[B6 AWX] Drgania karoserii powyżej 130 km/h
Przyczyna moze byc: 1. Niewywazone kola , felgi , lub krzywe felgi to ostatnie obstawiam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki wielkie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zamontowalem u siebie tzn, w vw t5 zestaw HID pod H7, mam w zwiazku z tym pytanie, czy temp. xenonu nid jest wyzsza od zwyklej zarowki h7, bo wydaje mi sie ze przypalilo odblysnik????
-
[B6 AWX] xenon b6
jak jest soczewka to jest xenon. lub mo0zna zalozyc bez problemu zestaw hid
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, zapraszam do aktywnosci na forum.
-
[B6 AWX] xenon b6
masz zdjecie z przodu, jest tam soczewka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
helo, ide zaraz w kime , wlasnie dotarlem do pewnego kraju, znowu cala nocka zarwana, za kolkiem. pozdr.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzies juz widzialem takie cos z grilem RS4,tyle ze ciemny kolor.... Kolega nie mógł sie pogodzić , że nie może mieć s3
-
Materac do łóżka - jaki wybrać ?
Dobry materac o wymiartach , które podałeś to koszt od ok 500,600 zł i w góre Ps Ale są tematy na forum motoryzacyjnym. :gwizdanie:
-
[B5 AFN] chip AFN-a w VTECH Kraków
Może comsport
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Wypasik piękny , ja jeszcze dodałbym navi , Jestem za . :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co to jest ?Że tak spytam. [br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 18:50 _________________________________________________ahjo
-
[B6] listwy na drzwi styl allroad do B6 ??
Najprawdopodobniej to byly listwy s4, bądź s-line
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bym wziął laptopa, jeżeli można byłoby zrobić kopie od ciebietego Top Gear..??? no problem Thanks, na tvn turbo same powtórki kurna lecą [br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 16:21 _________________________________________________ To w takim razie kto ma achzejn 18" calowe i opony 225/40 i ile do nich pompować? w zeszlym sezonie dawalem 2,6 ale nie wiem czy nie za dużo??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokolnh masz 18" felgi i 225/40 opony, jak tak ile pompujesz do nich??
-
[ALL B5] Spalanie 1.9 TDI
Poczytaj, http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1540.0.html;highlight=spalanie+ile+km+na+baku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , zapraszam do aktywności na forum.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bym wziął laptopa, jeżeli można byłoby zrobić kopie od ciebietego Top Gear..???