Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. auto dobrze wyposazone i w dobrym stanie:-) Jednak jest troszke do roboty bo nie ma nic bez wad. W przyszłym tygodniu wymienial rozrzad(powinien być wymieniony 20 tysi temu ), olej. Turbo mam do czyszczenia, VNT jest zaciete i cały czas ładuje opor a co za tym idzie kat na śmieci. Powiem Ci ze 4naped bajka:-) 3 tysie obrotow sprzegło i leci jak z procy A zawsze co mi sie marzyło to 3 ramienna kierownica:-) bajka. Ogbolie lekko blacharke musze ruszyć(prog wgnieciony itp), listwe na prawej stronie wymienic bo jest połamana, ta co idzie przez prog na drzi pasazera i tylnia. wkurza mnie to ze musze wywalic cały przod zeby rozrzad wymienic. przynajmniej lepiej to sobie spasuje . Reasumujac jestem zadowolony z zakupu, nie spodziewałem sie ze bede miał takiego wypasa:-) . A co do felg to narazie nie ruszam. Opony sa w dobrym stanie zimowki tez do nich mam(pan roztawił 2 letnie zimy i chciał nowe :>). ogolnie to mi sie marza R17(słoneczka) ale drogie jak cholera. Zobaczymy. Pierw rejestracja, ubezpieczenie na mnie no i w przyszłu weekend wymiana podstawowych rzeczy. A na nastepny miesiac mysle ze kupie wtryski :> Ale nic nie mowie bo to jescze troszke czasu. pozdrawiam jutro zrobie wiecej fotek z aparatu i pokaze ja w całej okazałosci plus pare minusow(11 lat, rormalne).PozdrOOOO Silnik i napęd bardzo dobry wybór :th: :th: planowane mody jak najbardziej na plus, Fmic , by sie przydał również. Z opcji stylistycznych zmieniłbym jeszcze lampki na soczewki valeo, lekka gleba i felgi np 17 ". Gratuluje zakupu i miłego śmigania.
  2. Witam , zapraszam do aktywnego uczestnictwa w forum.
  3. Ladnie , ale czekam na wykres po grubych modach , powinna 2 z przodu pęknąć.
  4. Jest ok , no ale dalsze plany myśle , czytam jakieś szersze :th:
  5. Nie ma wykresu!! nie widze[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2008, 23:05 _________________________________________________Teraz już widze , wg mnie fajny softtroszke te niutki jak by bardziej płasko były , ale ogólnie :th:
  6. zainteresowany milczy, bez obrazy, joke[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2008, 22:56 _________________________________________________ Narka
  7. To jest doraźne rozwiązanie! Szczerze nie polecam, z zaslyszanej opini: niszczy sie opona po użyciu takich preparatów, podkreslam to zasłyszana opinia. Wg mnie jak by to bylo zgodne z przepisami i wszelkimi normami to nie wyposażano by samochodu w koła zapasowe, lecz stosowano takie rozwiązania.
  8. Z forum , robi to kolega kobra7, ale nie jest z twoich okolic, zna sie na rzeczy. Skontktuj sie z nim może naprowadzi cie i da wskazówki odnośnie demontażu, nie jest to aż tak trudne.
  9. Wybrałbym lepsze zło NR 1 2 wiochą straszną mi zajeżdza
  10. Witam , zapraszam na spoty krakowskie.
  11. POL....SAT Żeby reklamy nie robić :gwizdanie: No dobra Będę będę, ale już nie bij Podziekował . Już nie moge sie doczekać. Kubica
  12. Był ktoś z ekipy, jak wrażenia??? Kubica :th: :th:
  13. Witam na forum.
  14. Witam na forum . Zapraszam do aktywności.
  15. Na jakim programie jest wyścig?
  16. Ja jestem czasem 4 razy w miesiącu w Szwecji,zawsze przyjeżdzam tu samochodem. Właśnie teraz też jestem. Hmmm, przepisy, przedwszystkim światła całą dobę, cały rok, na autostradzie ograniczenie do 110 km, czasami do 120 km. Pasy bezpieczeństwa wszystkich uczestników podróży, na to też uczulam.Uczulam rówenież jazde na kacu, często rano jest dmuchanie, dopuszczalne 0,02 % Autostrady i drogi są bezpłatne, płaci się jedynie za przejazd do Szwecji tunelem i mostem nad cieśniną Oresund. W terenie zabudowanym 50 km na h, poza terenem 70 km na h.Na drodze ekspresowej ograniczenie do 90 km. A jak auto przygotować, olej wymień jeżeli ci nie zostało dużo do wymiany, podobnie rozrząd, posprawdzaj zawieszenie i płyny filtry. Czasami za wjazd na np sprawdzenie zbieżności to koszt ok 400 zł. Miłego podróżowania. Do jakiego miasta jedziesz? Ja jestem w Goteborgu.
  17. HEhe , auto wyje a po chwili rusza obrotomierz. a póżniej spada do 1500 0br, cos skopane ....
  18. guardian foty, foty, foty, bbo zapowaiada sie bardzo ciekawie...
  19. sie pewnie zaraz zacznie. :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.