Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Wlaśnie sobie popijam drineczka, po cały m tygodniu , week :th:
  2. Najlepsze z tych do b5 są nr 4. :th:
  3. Witam , gratki właściwego wyboru :oklaski:
  4. No właśnie mechanicy nie lubią tych silników i często posiadają mizerną wiedzę na ich temat. Ja mam bardzo dobrego kolege mechanika ,ale jak mam do niego jechać , to sie nastraja pół dnia. Jaki stan wałków rozrządu , jak turbo i okolice silnik mocno spocony od oleju???
  5. Jeżeli z tego miałbym wybać to nr 2 Poszkaj może orginałów audi , bądź kopi np firmy MAM
  6. W jakim stanie wahacze , ustaw zbiezność, jak duży rozmiar kół masz ???
  7. Witam na forum , zaglądnij do wątku spotów w twojej okolicy. Zapraszam również do aktywności na forum
  8. Zawitaj w tym dziale http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_lodzkie-t22268.0.html i spytaj , czy ktoś ma Vaga i mógłby ci zdiagnozować autko. Znasz historie serwisową auta, ile ma nalatane???? Tak tylko pytam.
  9. Witam na forum.
  10. Witam , może zmienisz kiedyś marke na najwałaściwszą.
  11. To jeszcze ja , Cuber i Themon wszystkiego naj.... z okazji urodzin :drunk:
  12. To wolnnossący silnik więc efekt po chipowaniu mizerny, przyrost rzędu kilku km i nm . No turbo no fun :>
  13. Jak dla mnie kox, brakuje jeszcze body s4
  14. U mnie po długim namyśle, jednak z nicka można wywnoiskować moje imię :>
  15. Nie zawsze jestem w kraku, i ze spotam i niestety u mnie cięzko , brak czasu, school , ale jak bym byl to chętnie, oczywiście obgadamy sprawę. :th:
  16. Też mam właśnie taką :th:, a te hiprmarketowe .... nie wiem jakim cudem dopuszczone są do sprzedaży
  17. Witka, przecież fajną masz b6 , czemu sprzedajesz. A widze ,żę zderzak sobie zostawiasz. :> inny zderzaczek też przód :gwizdanie: joke :>
  18. Oby tylko nie rozszerzyli tego przepisu o zakaz używania urządzeń nadawczo-odbiorczych tybu CB podczas jazdy.
  19. Oczywiście nie zapomnij o koszulce odblaskowej i ważnej, sprawnej gaśnicy. Slowacy, jak szukają to do końca.
  20. Witka, przecież fajną masz b6 , czemu sprzedajesz. A widze ,żę zderzak sobie zostawiasz. :>
  21. Witam, forum służy pomocą. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.