Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wlaśnie sobie popijam drineczka, po cały m tygodniu , week :th:
-
[ALL B5] Pomoc w wyborze tylnych lamp - ankieta ??
Najlepsze z tych do b5 są nr 4. :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , gratki właściwego wyboru :oklaski:
-
[B6 AKE] Problem z silnikiem - brak mocy
No właśnie mechanicy nie lubią tych silników i często posiadają mizerną wiedzę na ich temat. Ja mam bardzo dobrego kolege mechanika ,ale jak mam do niego jechać , to sie nastraja pół dnia. Jaki stan wałków rozrządu , jak turbo i okolice silnik mocno spocony od oleju???
-
[B6 AVF] Jaką felge wybrać ?
Jeżeli z tego miałbym wybać to nr 2 Poszkaj może orginałów audi , bądź kopi np firmy MAM
-
[B5 AHU] Pływanie brak sterowności
W jakim stanie wahacze , ustaw zbiezność, jak duży rozmiar kół masz ???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum , zaglądnij do wątku spotów w twojej okolicy. Zapraszam również do aktywności na forum
-
[B6 AKE] Problem z silnikiem - brak mocy
Zawitaj w tym dziale http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_lodzkie-t22268.0.html i spytaj , czy ktoś ma Vaga i mógłby ci zdiagnozować autko. Znasz historie serwisową auta, ile ma nalatane???? Tak tylko pytam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , może zmienisz kiedyś marke na najwałaściwszą.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jeszcze ja , Cuber i Themon wszystkiego naj.... z okazji urodzin :drunk:
-
[B5 ADR] ChipTuning w A4 Ile ? gdzie ? warto ?
To wolnnossący silnik więc efekt po chipowaniu mizerny, przyrost rzędu kilku km i nm . No turbo no fun :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajne porshe :th:
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Jak dla mnie kox, brakuje jeszcze body s4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U mnie po długim namyśle, jednak z nicka można wywnoiskować moje imię :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie zawsze jestem w kraku, i ze spotam i niestety u mnie cięzko , brak czasu, school , ale jak bym byl to chętnie, oczywiście obgadamy sprawę. :th:
-
[B5 AFN] Wyjazd na Słowację i żarówki zapasowe
Też mam właśnie taką :th:, a te hiprmarketowe .... nie wiem jakim cudem dopuszczone są do sprzedaży
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witka, przecież fajną masz b6 , czemu sprzedajesz. A widze ,żę zderzak sobie zostawiasz. :> inny zderzaczek też przód :gwizdanie: joke :>
-
O tym się mówi-nie będzie kar za CB
Oby tylko nie rozszerzyli tego przepisu o zakaz używania urządzeń nadawczo-odbiorczych tybu CB podczas jazdy.
-
[B5 AFN] Wyjazd na Słowację i żarówki zapasowe
Oczywiście nie zapomnij o koszulce odblaskowej i ważnej, sprawnej gaśnicy. Slowacy, jak szukają to do końca.
-
Czy będą pasowały opony 235/45/17 na feldze 8 cali, ET35 ?
Powinno pasować bez problemu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witka, przecież fajną masz b6 , czemu sprzedajesz. A widze ,żę zderzak sobie zostawiasz. :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, forum służy pomocą. pozdrawiam