Treść opublikowana przez marcin j
-
pomoc w zakupie kierownicy s-ki
teraz juz wiem..... Forum kształci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To zjakiej racji teraz piszesz?? :> 500 stron :oklaski:
-
pomoc w zakupie kierownicy s-ki
W tym przypadku trzeba się posłuchać tego , który mówł , że nie było. S line zaczyna sie w B :naughty:6
-
[B5 AMX] Błąd 17834
Jezeli nie było tego błędu wcześniej , przed oddaniem auta do mechanika( tak wynika z wypowiedzi), to odaj auto ( choćby dlatego , że auto ma wyjechać w stanie lepszym ) i niech zlokalizuje usterkę , naprawi to błąd po skasowaniu vagiem nie pojawi się ponownie
-
[B5 AEB] prosze o rade w sprawie felg
Postaw jeszcze flaszke angeli ,bo dużo zaoszczędzisz. w tym przypadku.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc.
-
pomoc w zakupie kierownicy s-ki
Cena spoko, bo widać że kiera zadbana , w ładnym stanie . Z tego co pamiętam to właśnie niedawno angela wymieniała kiere a ma autko rok starsze od twojego, więc powinna być ok, tym projektem zajmował się troche Poziek , więc wiesz gdzie uderzać.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pieknie wymiatają na filmiku, niezłe furki. Oczywiście nie ma zabawy jak nie ma po krótkiej przerwie, coś się działo? Bo jeszcze nie czytałem wszystkiego. ?
-
Stukanie w połowie Audi A4 B6 2.0 ALT
Wpierw sprawdź mocowanie całego wydechu, najlepiej wjechać na kanał.
-
[B5 AEB] prosze o rade w sprawie felg
Jeżeli to nie jest włoszczyzna ( czyt. proddukcja włochy),nie piwnny być jak plastelina, wg mnie felgi ładne, cena niska , + za to , że nowe.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witka , :oklaski: za odwage.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzała.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam.
-
[B6 AWX] Podejdą do mojego b6 avant ?? prosze o pomoc
Jakie ma ET ( odsadzenie ) i jaka szeroka? w a4 dobre ET to 35-42 . i felga szeroka ok 8 "
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[B6 AKE] Problem z silnikiem - brak mocy
A sztanga?, może całkowicie zapieczona , trzeba sprawdzić, rozruszać, i VAG koniecznie podłączyć.
-
[ALL B5] Biały kolorek w B5
Szczególnie ten bialy sportowiec , wyglada zajebii .... :th:
-
[ALL B5] Biały kolorek w B5
Ogólnie białe autko ciężko sprzedać, ludzie nie lubia tego koloru, dalej się to kojarzy z autami firmowymi, zajeżdzonymi na maksa. Ale biały z dodatkiem perły :th: , ostatnio moda na biały kolor w sportowych autkach.