Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12081.0.html;highlight=rnse+od+a+do+z Tu bardzo dużo info , a kolega alvaro to ekspert w dziedzinie navi :th:
  2. czesc. zapraszam do aktywnoci.
  3. Jakś skladka sie szukuje widze. A na co to ???
  4. Przepływomierz to nie jest mocna strona tego auta. [br]Dopisany: 24 Maj 2008, 20:33 _________________________________________________ jak turbo ładuje
  5. Jednak podjechalbym do mechaniora dobrego i sprawdzil przeguby.
  6. te czarne alusy sa kox, nic dodac nic ujac btw autko ladne , widzialem na zywo , jest :th:
  7. Witam, gratki wyboru marki.
  8. Ja w t4 2000 r , seria 88 KM zrobiłem program , miał 115 KM, przejechałem nim 300 tyś i nic sie nie posypało.
  9. witam na forum
  10. witka na forum.
  11. 5*100 i 5*112 to rozstaw śrub w audi a4 jest ten drugi. %j to szerokość felgi , w tym przypadku 5 " (cali)[br]Dopisany: 22 Maj 2008, 23:58 _________________________________________________jaki rozmiar chcesz kupić?, 15" , 16", 17" 18" czy większe???? Optymalne ET ( odsadzenie w a4 b5 jest od ET 35-42, rozstaw 5*112 szerokość np 7" lub 8 "
  12. jak sprzedajesz auto to załóż 2 , a 1 sobie zostaw bo są ORI,proste
  13. marcin j odpowiedział(a) na Bawół temat w Audi A4 B5
    U mnie to samo . błąd (....) Wrong signal from ECU Zły sygnał z ECU Nie spisałem niestety kodu błedu. Stało się to po wymianie przepływki i zamknięciu maski . WSiadłem do auta , przekręciłem kluczyk i ;(
  14. Witam zapraszam do czynnego życia na forum
  15. Witam , w razie problemów forum pomaga.
  16. 7.5 " cala to szerokość felgi, otwór musisz zmieżyć suwmiarką jeżeli jest większ niż w audi, kupujesz pierścienie centrujące , wtedy znikną drgania przy predkośći od ok 70 km/h - ok 130 km/h
  17. dajesz dajesz :gwizdanie: HEHE sam bym poczytał, ale w kimke trza zaraz iść :>
  18. Witam na forum
  19. Proponuje troszkę czasu poświęcić i skorzystać z opcji 2. Jest dokładniejsza.
  20. Witam, + za dobry wybór marki.
  21. turbo GT 22 , adamooo ma taką i 2.. z przodu.
  22. Ładny wykresik , 160 km , i 380 nm w AJM :th: a spalanie to samo
  23. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Możesz zmienić na krótsze sprężyny np -20, lub -30 mm
  24. Dalej się obawiam , czemu nie celujesz od s4? Ładnie by się komponowały z całością , bez zbędnej rzeźby.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.