Treść opublikowana przez marcin j
-
[ALL B6] Navi - pomoc w zainstalowaniu
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12081.0.html;highlight=rnse+od+a+do+z Tu bardzo dużo info , a kolega alvaro to ekspert w dziedzinie navi :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc. zapraszam do aktywnoci.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakś skladka sie szukuje widze. A na co to ???
-
2.5TDI 150KM Aż tak źle z nim?
Przepływomierz to nie jest mocna strona tego auta. [br]Dopisany: 24 Maj 2008, 20:33 _________________________________________________ jak turbo ładuje
-
[ALL B6] Stuki podczas "dużego" skrętu
Jednak podjechalbym do mechaniora dobrego i sprawdzil przeguby.
-
[B6 AWX] Avant Tytus'a
te czarne alusy sa kox, nic dodac nic ujac btw autko ladne , widzialem na zywo , jest :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, gratki wyboru marki.
-
[INNE VW] Pytanie o Chip VWT4 2.5TDI
Ja w t4 2000 r , seria 88 KM zrobiłem program , miał 115 KM, przejechałem nim 300 tyś i nic sie nie posypało.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witka na forum.
-
[B5 AFN] Amator , co znacza te oznaczenia na feldze?
5*100 i 5*112 to rozstaw śrub w audi a4 jest ten drugi. %j to szerokość felgi , w tym przypadku 5 " (cali)[br]Dopisany: 22 Maj 2008, 23:58 _________________________________________________jaki rozmiar chcesz kupić?, 15" , 16", 17" 18" czy większe???? Optymalne ET ( odsadzenie w a4 b5 jest od ET 35-42, rozstaw 5*112 szerokość np 7" lub 8 "
-
[ALL B6] Które 18-stki ładniejsze ?
jak sprzedajesz auto to załóż 2 , a 1 sobie zostaw bo są ORI,proste
-
[B5 ALG] Nie działa ASR
U mnie to samo . błąd (....) Wrong signal from ECU Zły sygnał z ECU Nie spisałem niestety kodu błedu. Stało się to po wymianie przepływki i zamknięciu maski . WSiadłem do auta , przekręciłem kluczyk i ;(
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam zapraszam do czynnego życia na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , w razie problemów forum pomaga.
-
[B5 AFN]7,5 " OTWÓR?!
7.5 " cala to szerokość felgi, otwór musisz zmieżyć suwmiarką jeżeli jest większ niż w audi, kupujesz pierścienie centrujące , wtedy znikną drgania przy predkośći od ok 70 km/h - ok 130 km/h
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dajesz dajesz :gwizdanie: HEHE sam bym poczytał, ale w kimke trza zaraz iść :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 ABC] Sposob czyszczenia parownika
Proponuje troszkę czasu poświęcić i skorzystać z opcji 2. Jest dokładniejsza.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, + za dobry wybór marki.
-
[B6 AWX] Wymiana turbo na ... ?
turbo GT 22 , adamooo ma taką i 2.. z przodu.
-
[B5 AJM] AJM + turbo AWX + mod
Ładny wykresik , 160 km , i 380 nm w AJM :th: a spalanie to samo
-
[ALL] A4 wysoko stoi
Możesz zmienić na krótsze sprężyny np -20, lub -30 mm
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Dalej się obawiam , czemu nie celujesz od s4? Ładnie by się komponowały z całością , bez zbędnej rzeźby.