Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do b5 co proponujesz , może znajdziesz coś ciekawego . :>
-
[AEB] podniesienie mocy
To nie jedzie , ma 165 km, wolny ssak prgrmam nic nie da , wpierw ingerencje mechaniczne , ale tu nie o tym W 1.8 T samym programem możesz mieć 180, 190 km
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie się tyle włuczycie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie całkiem krakus , ale czuwam
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Jak na autko do latania po wsi to..... koksik, :th: jakiś wykres mocy masz??? Aż się boje zapytać ,co za progi chcesz wsadzić???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zakładasz achzejncalowe???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[ALL B6] Rozwaliłem Riegera i co teraz????
No bedziesz maił zderzak jak należy , zakładaj i dawaj foty :th:
-
Czy takie kolo bedzie pasowac????
Jeżdżę na takich osiemnastkach z takim obniżeniem i takimi oponkami, Wszystko jest ok, nic nie obciera. :th:
-
[ALL] audi a4 b6 2002 cabrio z anglii, wymiana xenonów czy kwestia ustawienia?
Skoro wcześniej autko przyjechało z niemiec, więc xenon powinien być dobrze ustawiony. Podjedź na stacje diagnostyczną i dowiesz się jak lampki świecą.
-
[B5 AJM] Sprzegło VR6 do AJM
Mó znajomy tak właśnie zrobił, zadzwoń jeszcze do pistacjowego kierowcy , z zapytaniem co on miał zrobione ze sprzęgłem , bo przecież tam siedziało ok 400 Nm
-
[B5 AJM] Podłączenie do laptopa !!??
Nie musisz , kupjesz taki kabel( interface) który mieści sie w ramach rocznikowych twojego auta. Przykładowo interface przeznaczony do audi i innych z lat 1998 - 2004
-
[B5 AJM] Podłączenie do laptopa !!??
Nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi ?
-
[B5 ADR] Problem z klimą
Nie jest to zalecane, nie profesjonalne, druciarstwo nie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum , zapraszam do aktywnośći
-
[B5 AJM] Podłączenie do laptopa !!??
Ja dostałem program po angielsku i sterowniki + instrukcje, musisz dzwonić do sprzedającego i spytać .
-
[B5 AJM] Podłączenie do laptopa !!??
interface vag. na allegro, np alegrowicz tofilcia, ja kupowałem u niego[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 23:30 _________________________________________________np taki: http://www.allegro.pl/item355139302_interfejs_diagnostyczny_vw_audi_seat_skoda_vag_kkl.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
[B5 ADP] Problem z olejem.
Powiem tak , przy tym stanie oleju na bagnecie , nie musiałeś dolewać.
-
[B6 ALT] chip
A jaki koszt, bo przyrost tak czy siak mizerny. [br]Dopisany: 09 Maj 2008, 18:52 _________________________________________________Poza tym pojedż na hamownie i sprawdź czy dostałeś te 16 koni, o ile zdecydujesz się na chipa.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege z Krakowa i jego benzynke. Odwiedzaj spoty.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam w naszych skromnych progach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
He dobre, dobre Zaś , ja już odpuszczam , bo głowa mi pęka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege i jego B5 na forum .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum