Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. do b5 co proponujesz , może znajdziesz coś ciekawego . :>
  2. To nie jedzie , ma 165 km, wolny ssak prgrmam nic nie da , wpierw ingerencje mechaniczne , ale tu nie o tym W 1.8 T samym programem możesz mieć 180, 190 km
  3. Gdzie się tyle włuczycie ?
  4. Nie całkiem krakus , ale czuwam
  5. Jak na autko do latania po wsi to..... koksik, :th: jakiś wykres mocy masz??? Aż się boje zapytać ,co za progi chcesz wsadzić???
  6. Zakładasz achzejncalowe???
  7. Witam na forum
  8. No bedziesz maił zderzak jak należy , zakładaj i dawaj foty :th:
  9. Jeżdżę na takich osiemnastkach z takim obniżeniem i takimi oponkami, Wszystko jest ok, nic nie obciera. :th:
  10. Skoro wcześniej autko przyjechało z niemiec, więc xenon powinien być dobrze ustawiony. Podjedź na stacje diagnostyczną i dowiesz się jak lampki świecą.
  11. Mó znajomy tak właśnie zrobił, zadzwoń jeszcze do pistacjowego kierowcy , z zapytaniem co on miał zrobione ze sprzęgłem , bo przecież tam siedziało ok 400 Nm
  12. Nie musisz , kupjesz taki kabel( interface) który mieści sie w ramach rocznikowych twojego auta. Przykładowo interface przeznaczony do audi i innych z lat 1998 - 2004
  13. Nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi ?
  14. Nie jest to zalecane, nie profesjonalne, druciarstwo nie.
  15. Witam na forum , zapraszam do aktywnośći
  16. Ja dostałem program po angielsku i sterowniki + instrukcje, musisz dzwonić do sprzedającego i spytać .
  17. interface vag. na allegro, np alegrowicz tofilcia, ja kupowałem u niego[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 23:30 _________________________________________________np taki: http://www.allegro.pl/item355139302_interfejs_diagnostyczny_vw_audi_seat_skoda_vag_kkl.html
  18. witam na forum
  19. marcin j odpowiedział(a) na markie7 temat w 1.6
    Powiem tak , przy tym stanie oleju na bagnecie , nie musiałeś dolewać.
  20. A jaki koszt, bo przyrost tak czy siak mizerny. [br]Dopisany: 09 Maj 2008, 18:52 _________________________________________________Poza tym pojedż na hamownie i sprawdź czy dostałeś te 16 koni, o ile zdecydujesz się na chipa.
  21. Witam kolege z Krakowa i jego benzynke. Odwiedzaj spoty.
  22. Witam w naszych skromnych progach
  23. He dobre, dobre Zaś , ja już odpuszczam , bo głowa mi pęka
  24. Witam kolege i jego B5 na forum .
  25. Witam na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.