Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Ja bym jednak podjechał do tego mechanika nie uprzedzająć go , i sprawdził czy on robi caly dzień przy twoim aucie????
  2. Witam , zapraszam do aktywności na forum .
  3. Mam pytanie odnośnie nadkola od s-ki, ile kosztuje i gdzie kupowałeś?
  4. Chyba , że kupisz quattro, wtedy program może być , że tak powiem lepsiejszy.
  5. (o) coś podobnego do tego znaku, tylko te nawiasy powinny być poząbkowane
  6. Ojciec w swoim dawnym vw sharanie kleił tylna lampę. Auto stalo wtedy na przeglądzie ( rozrząd , olej , itp. ) w warsztacie mechanicznym zajmującym się również blacharstwem.Pamiętam , że oni to oddawali do speca, "każdy" warsztat ma swoich magików, mają znajomości i zlecają sobie robote. Więc jak zajedziesz do serwisu zajmującego sikę blacharstwem i mechaniką, lub samym blacharstwem to powinni ci kogoś polecić. A, nie pamiętam ile to kosztowało, ale było zrobione :th:
  7. Strzalka, :th:
  8. Witam, odwiedzaj spotyw twoich okolicach.
  9. marcin j odpowiedział(a) na p@vlolubin temat w Audi A4 B5
    Musisz zakupić inne zegary. Ps. skąd masz lub, jak zrobiłeś efekt tak wyglądającej kierownicy?????
  10. e tam, co dzień jest okazja Siema Rob, kupe lat
  11. tylko nie to , nie spotkałem jeszcze ladnych diod do b5 :th: Ładnie by się komponowało z felgą 17" cali , pomyśl nad tym,cprzedaj 16" ki i troche dołożysz :th: Powodzenia w rezaniu.
  12. A jak mało tu ludziów, chyba wszyscy :beer1:
  13. Jeżeli chcesz robić dekorki , to racjonalnym rozwiązaniem wg mnie będzie coś do koloru skóry w aucie, jak czarne fotele to czarne dekory (alcantra bądź skóra) [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2008, 22:45 _________________________________________________Ot. :A i jeszcze jedno glupie wypowiedzi w temacie innym niż hyde park , moim zdaniem są nie na miejscu i obniżają poziom forum, tym bardziej , że wątek jest na forum technicznym.EOT
  14. Kto wie , kto wie :gwizdanie:
  15. Jajnie masz ja jutro jak dobrze pójdzie ja alkohol na ten tydzień wypilem w sobote :>
  16. Strzałka :th:
  17. Takie moje spostrzeżenie , Napisz w temacie , co się stalo, jaka faktyczna usterka, jak już będziesz wiedział co z autem dokladnie sie dzieje.
  18. ja wybrałbym dunlop, bądź good year, zaglosowałem
  19. ok 70tys -80 tys rocznie, w tym swoim paździochem ok 35tys
  20. Dodajcie range malikowi "megarezacz optyczny", pięknie :th: :th: :>
  21. Witam , forum służy pomocą. Miłego śmigania.
  22. Ten Trzeniu to ma jednak szczęście :polew:
  23. nie , żeby tu wywyższać , jednych tunerów nad drugimi, ale autko poprostu teraz dostaje wcześnie, wcześnie,za wcześnie wg mnie w dupsko.
  24. loooozik To sprezentowałeś mu piłkę tak za darmo???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.