Treść opublikowana przez marcin j
-
[B5 ADR] Czy trzeba wyjmować silnik aby wymienić pompę oleju ?
Ja bym jednak podjechał do tego mechanika nie uprzedzająć go , i sprawdził czy on robi caly dzień przy twoim aucie????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , zapraszam do aktywności na forum .
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
Mam pytanie odnośnie nadkola od s-ki, ile kosztuje i gdzie kupowałeś?
-
[ALL B5] Pytanie o trakcję
Chyba , że kupisz quattro, wtedy program może być , że tak powiem lepsiejszy.
-
[B5 AKN] Kontrolka klocków hamulcowych
(o) coś podobnego do tego znaku, tylko te nawiasy powinny być poząbkowane
-
Klejenie plastiku - jakimi metodami i gdzie ?
Ojciec w swoim dawnym vw sharanie kleił tylna lampę. Auto stalo wtedy na przeglądzie ( rozrząd , olej , itp. ) w warsztacie mechanicznym zajmującym się również blacharstwem.Pamiętam , że oni to oddawali do speca, "każdy" warsztat ma swoich magików, mają znajomości i zlecają sobie robote. Więc jak zajedziesz do serwisu zajmującego sikę blacharstwem i mechaniką, lub samym blacharstwem to powinni ci kogoś polecić. A, nie pamiętam ile to kosztowało, ale było zrobione :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzalka, :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, odwiedzaj spotyw twoich okolicach.
-
[ALL] Co myślicie na temat tych kompletów ?
kolega ma srebry metalik
-
[ALL B5] Pełen FIS
Musisz zakupić inne zegary. Ps. skąd masz lub, jak zrobiłeś efekt tak wyglądającej kierownicy?????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
e tam, co dzień jest okazja Siema Rob, kupe lat
-
[B5 ADP] zwykła seria ale jak cieszy
tylko nie to , nie spotkałem jeszcze ladnych diod do b5 :th: Ładnie by się komponowało z felgą 17" cali , pomyśl nad tym,cprzedaj 16" ki i troche dołożysz :th: Powodzenia w rezaniu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A jak mało tu ludziów, chyba wszyscy :beer1:
-
Troszke inne dekory (?)
Jeżeli chcesz robić dekorki , to racjonalnym rozwiązaniem wg mnie będzie coś do koloru skóry w aucie, jak czarne fotele to czarne dekory (alcantra bądź skóra) [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2008, 22:45 _________________________________________________Ot. :A i jeszcze jedno glupie wypowiedzi w temacie innym niż hyde park , moim zdaniem są nie na miejscu i obniżają poziom forum, tym bardziej , że wątek jest na forum technicznym.EOT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kto wie , kto wie :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jajnie masz ja jutro jak dobrze pójdzie ja alkohol na ten tydzień wypilem w sobote :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzałka :th:
-
[ALL B6] Migająca kontrolka hamulca
Takie moje spostrzeżenie , Napisz w temacie , co się stalo, jaka faktyczna usterka, jak już będziesz wiedział co z autem dokladnie sie dzieje.
-
[ALL B5] Wymiana opon. Ktore z nich ? Ankieta
ja wybrałbym dunlop, bądź good year, zaglosowałem
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
ok 70tys -80 tys rocznie, w tym swoim paździochem ok 35tys
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Dodajcie range malikowi "megarezacz optyczny", pięknie :th: :th: :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , forum służy pomocą. Miłego śmigania.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ten Trzeniu to ma jednak szczęście :polew:
-
[B5 AJM] modyfikacja na 145KM/350Nm wykres po wizycie w Jetronik'u
nie , żeby tu wywyższać , jednych tunerów nad drugimi, ale autko poprostu teraz dostaje wcześnie, wcześnie,za wcześnie wg mnie w dupsko.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
loooozik To sprezentowałeś mu piłkę tak za darmo???