Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Jakieś liczby dane , y sie przydały, wykresy, tak opini nikt nie wystawi.
  2. Wizyta u lakiernika cię czeka, przykre
  3. Witam Panowie i Panie, kilka osób na liście widzę, że od nas klubu. kiedy starty???
  4. Nic tylko sie cieszyć. czekam a wykres..
  5. Witam na forum
  6. Może sie wydawać absurdalne , ale polej pepsi śruby -ę, chwile odczekaj i próbuj, możesz też spróbować WD-40.
  7. Dzieki, muszę sie zmobilizować i zrobić pranie IC.
  8. Wiele samochodów sportowych ma takie rozwiązania, więc w twoim przypadku też nie powinno być problemu, poczekaj jeszcze na wypowiedź innych
  9. kolor środka jakiś emerytowaty, - brak skór, a jest navi, a i ferlga troche mała
  10. Mam w związku z tym pytanie, jak przepłukać IC i czym???, co wystarczy zrobić, odkręcić. Pacjentem byłby 2.5 tdi V6 z 2 IC po bokach. Ciepłe dni się zbliżają więc wiecej chłodnego powietrza by sie przydało
  11. Ale co jest nie tak z tym zderzakiem ?? , jak dla mnie wygląda teraz koksiarsko :th:
  12. Jakoś a6 mnie nie przekonuje, nie leży mi ta bryła. Ładne jest ,ale nie dla mnie na teraz, po za tym cieżkie.
  13. A ten drugi to moze chewrolet???
  14. NO dokładnie był zakaz, nie wiedziałeś :gwizdanie: :gwizdanie: No nie wiedziałem lekki zajob mam więc na forum wieczorkiem.
  15. Bardzo ładnie sie prezentują felgi, ale gleba obowiązkowo. :>
  16. Co tu taka cisza, zakaz pisania czy co?
  17. Witam Panowie i panie. Cuber skóry do środka zakładasz?Jakie?
  18. :oklaski: :oklaski: :oklaski: Sezon trwa bardzo pomyślnie
  19. jest podium :oklaski:
  20. sprawdzales kable?
  21. Chcesz same sprężyny obniżające? Jak tak ,to szukaj -20mm , do -30 mm. Wg mnie najbardziej racjonalny wybór takiego obniżenia.
  22. Obecny
  23. Witam na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.