Treść opublikowana przez marcin j
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
Jakieś liczby dane , y sie przydały, wykresy, tak opini nikt nie wystawi.
-
[B5 ALL] Gwoździem po lakierze
Wizyta u lakiernika cię czeka, przykre
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie i Panie, kilka osób na liście widzę, że od nas klubu. kiedy starty???
-
[B5 AFN] Moja Audi 140KM/300Nm + WYKRES
Nic tylko sie cieszyć. czekam a wykres..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[ALL]Nie mogę odkrecić śrub
Może sie wydawać absurdalne , ale polej pepsi śruby -ę, chwile odczekaj i próbuj, możesz też spróbować WD-40.
-
[B6 AWX] Wyciek oleju z rury intercoolera
Dzieki, muszę sie zmobilizować i zrobić pranie IC.
-
Alternatywa dla katalizatora w Audi A4 B5 2.5TDI
o co cho???
-
[ALL] Rozmiar opon a ABS - jakaś zależność ?
Wiele samochodów sportowych ma takie rozwiązania, więc w twoim przypadku też nie powinno być problemu, poczekaj jeszcze na wypowiedź innych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolor środka jakiś emerytowaty, - brak skór, a jest navi, a i ferlga troche mała
-
[B6 AWX] Wyciek oleju z rury intercoolera
Mam w związku z tym pytanie, jak przepłukać IC i czym???, co wystarczy zrobić, odkręcić. Pacjentem byłby 2.5 tdi V6 z 2 IC po bokach. Ciepłe dni się zbliżają więc wiecej chłodnego powietrza by sie przydało
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
Ale co jest nie tak z tym zderzakiem ?? , jak dla mnie wygląda teraz koksiarsko :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakoś a6 mnie nie przekonuje, nie leży mi ta bryła. Ładne jest ,ale nie dla mnie na teraz, po za tym cieżkie.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
A ten drugi to moze chewrolet???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
NO dokładnie był zakaz, nie wiedziałeś :gwizdanie: :gwizdanie: No nie wiedziałem lekki zajob mam więc na forum wieczorkiem.
-
[B5 AEB] 1.8T, quattro 150 ps, na nowych 18 calowych kolach ;-) Zapraszam do oceny!
Bardzo ładnie sie prezentują felgi, ale gleba obowiązkowo. :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co tu taka cisza, zakaz pisania czy co?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie i panie. Cuber skóry do środka zakładasz?Jakie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:oklaski: :oklaski: :oklaski: Sezon trwa bardzo pomyślnie
-
Formuła 1 2008
jest podium :oklaski:
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
sprawdzales kable?
-
[B6 AVF] Niższy zawias
Chcesz same sprężyny obniżające? Jak tak ,to szukaj -20mm , do -30 mm. Wg mnie najbardziej racjonalny wybór takiego obniżenia.
- Formuła 1 2008
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie jest źle :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum