Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Jak masz soczewkę, to najprościej zestaw HID i po klopocie.
  2. Witam, zapraszam do forumowania.
  3. Witam panocki, jak ze spotem jutro, ma być grubo slyszałem?? planuje się zjawić. Kto stoi na ul. Pigonia,Bialoprądnicka granatową b5 sedan z ramkami i naklejką a4 klubu ??, pozdr.
  4. Witam na forum. Zapraszam do aktywności
  5. A ciekawe ile ciebie? Jak dla mnie temat
  6. Chętnie zobacze , jaki rozmiar.?? Proponuje , przód soczewki , np Valeo, jest opis na forum jak to zrobić, tył po 2 lifcie , i autko młodsze o 4 lata.
  7. Witam na forum .
  8. Witam na forum, zapraszam do aktywności.
  9. Witam kolege i jego autko z takim samym silnikiem jak u mnie.
  10. Witam na forum a4
  11. Wesołych świąt.
  12. Gratki za robotę, wynik :th:
  13. Witka Panowie. Wesołych Świąt wszystkim życzę
  14. Trzeba sprawdzić vagiem , co to za błąd, usunąć usterkę powodującą przyczyne i skasować błąd! Tego nie wiadomo. Poszukaj na forum, były podobne tematy( opcja szukaj!!!.)
  15. Adaur, szczerze , to mój mechanik kolega to robił , ja sie tylko trochu przyglądałem, więc nie bardzo potwierdze. Auto 99 r, silnik jak w temacie.
  16. bry, nie jesteś sam, no u mnie moze nie mega, nawet dość znośny.
  17. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A w górach jak to w górach :gwizdanie: Ja jeszcze zimóweczki
  18. Kupić b6, 1.9 tdi , nawet nie ma się nad czym zastanawiać.Lub 1.8 T zależy co wolisz benzin, czy ON.
  19. Co masz na myśli? Bo na samej hamowni sie mierzy moc.[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 00:22 _________________________________________________
  20. Tak, pieski małe, ale turbo i spalanie mamy wielkie
  21. Też szukasz dla niego, niej imienia?
  22. To w ręczną grali, czy w noge ?
  23. Witam, z jakiego regionu skandynawi?
  24. Wszyscy śpią po piłce, czy co???? :gwizdanie:
  25. Witam, to jest wątek przywitań.Jeżeli masz problem, załóż temat w odpowiednim dziale, jeżeli nie ma już podobnego na forum ( użyj opcji szukaj, aby to sprawdzić).Dobrze by było, gdybyś używał znaków interpunkcyjnych, bo strasznie żle się czyta takie posty. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.