Treść opublikowana przez marcin j
-
[ALL B6] Jak przerobić lampy na xenony
Jak masz soczewkę, to najprościej zestaw HID i po klopocie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, zapraszam do forumowania.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam panocki, jak ze spotem jutro, ma być grubo slyszałem?? planuje się zjawić. Kto stoi na ul. Pigonia,Bialoprądnicka granatową b5 sedan z ramkami i naklejką a4 klubu ??, pozdr.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum. Zapraszam do aktywności
-
w końcu sie pozbylem 2,5 TDI V6
A ciekawe ile ciebie? Jak dla mnie temat
-
[B5 1Z] Moja standard Audiczka
Chętnie zobacze , jaki rozmiar.?? Proponuje , przód soczewki , np Valeo, jest opis na forum jak to zrobić, tył po 2 lifcie , i autko młodsze o 4 lata.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum, zapraszam do aktywności.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege i jego autko z takim samym silnikiem jak u mnie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum a4
-
Z okazji świąt życzę Wam....
Wesołych świąt.
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
Gratki za robotę, wynik :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witka Panowie. Wesołych Świąt wszystkim życzę
-
[B5 AFN] Kontrolka ABS'u po wymianie wahaczy
Trzeba sprawdzić vagiem , co to za błąd, usunąć usterkę powodującą przyczyne i skasować błąd! Tego nie wiadomo. Poszukaj na forum, były podobne tematy( opcja szukaj!!!.)
-
[B5 AKN] Manetka tempomatu do 2.5 tdi v6, jaką kupić??
Adaur, szczerze , to mój mechanik kolega to robił , ja sie tylko trochu przyglądałem, więc nie bardzo potwierdze. Auto 99 r, silnik jak w temacie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry, nie jesteś sam, no u mnie moze nie mega, nawet dość znośny.
-
I znowu zima...
A w górach jak to w górach :gwizdanie: Ja jeszcze zimóweczki
-
chcę "zchipować" ale obawiam sie...
Kupić b6, 1.9 tdi , nawet nie ma się nad czym zastanawiać.Lub 1.8 T zależy co wolisz benzin, czy ON.
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
Co masz na myśli? Bo na samej hamowni sie mierzy moc.[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 00:22 _________________________________________________
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak, pieski małe, ale turbo i spalanie mamy wielkie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też szukasz dla niego, niej imienia?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To w ręczną grali, czy w noge ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, z jakiego regionu skandynawi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszyscy śpią po piłce, czy co???? :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, to jest wątek przywitań.Jeżeli masz problem, załóż temat w odpowiednim dziale, jeżeli nie ma już podobnego na forum ( użyj opcji szukaj, aby to sprawdzić).Dobrze by było, gdybyś używał znaków interpunkcyjnych, bo strasznie żle się czyta takie posty. Pozdrawiam