Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Proponuje sprzedać tylny zderzak , kupić od s4 tył i przód, a listwy s4 już masz.
  2. Dzień dobry Panowie i Panie.
  3. witam, zapraszam do uczestnictwa w zyciu forum.
  4. wkład filtra oleju ? a co to jest ? Poziek , ale o co cho ?? ja mam wkład filtra np , jeżeli wymieniam olej nie moge kupić filtra oleju w obudowie metalowej, u mnie obudowa jest plastikowa zamocowana nastałe do silnika i kupuje do niej wkład (filter). Luuz, tylko zdaj sobie sprawę, że w 1.8T są tradycyjne, metalowe filtry a nie wkładki jak w RS4 O ile faktycznie takie masz auto Nie, no właśnie dlatego pytałem, bo nie wiem , że w 1.8 t jest tradycyjny filtr oleju.Ale i tak nie rozumiem jak można kupić za duży, u mnie oczywiście w b5 2.5 tdi v6 rs4 :> :> jest wkład filtra
  5. heh no spoko, ale ja bym sie nie zdecydował.
  6. Witam . gratulacje autka , ale chętnie zobacze ją w dziale moja a4. tam możesz opisać swoje autko i wkleić zdjęcia.
  7. wkład filtra oleju ? a co to jest ? Poziek , ale o co cho ?? ja mam wkład filtra np , jeżeli wymieniam olej nie moge kupić filtra oleju w obudowie metalowej, u mnie obudowa jest plastikowa zamocowana nastałe do silnika i kupuje do niej wkład (filter).
  8. Zazdrosze wam tego strzelania, ale niestety musiałem być w schoole uda się następny raz wyrwać.
  9. masz wkład filtra , czy normalny , tradycyjny filtr???
  10. Witam , współpraca , zawsze mile widziana.
  11. Zagadaj na PW do kolegi Poziek, on ma dużą wiedzę na temat 1.8 T, zaś kolega pet3r ma takie autko z silnikiem AJL, do niego też możesz napisać. pozdrawiam.
  12. Obieg z zewnątrz i 18 stopni troche za malo, obieg wewnętrzny włączasz sobie jak jedziesz za kopcącom cieżarowką, żeby nie wdychac dziadostwa.
  13. Witam, też czesto jestem w szwecji. pozdr
  14. Witam , zapraszam do aktywnego uczestwnictwa.
  15. Plastik , ewentualnie upewnij się w serwisie co do tego kodu . Pozdr.
  16. Plastik , bardzo podobne, jest jeszcze wyjście , zadzwoń do ASO audi i spytaj o kod . ykk dzieki [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 00:26 _________________________________________________Chyba, że poprostu zdjęcia z innego kąta robione , ale na fotografii sie nie znam.
  17. Witam , potrzebuje (tzn inny kolega) kod lakieru, który występował w rs- ach niebieski , ten szczcególny . Dzięki. Pozdrawiam !!!![br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 00:01 _________________________________________________O ile sie nie myle to kolega iceman miał taki, i kolega morgoth. Może ktoś ma kolege który ma tki kolor auta i sprawdziłby ten kod lakieru.
  18. Jeżeli tak chcesz zrobić, to lepiej zostaw tak jak masz, audi to nie "maluch" z całym szacunkiem dla tego autka.
  19. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    W dół już jest, jaka felga u ciebie?? Jeszcze lampy na zespolone np valeo i autko mlodsze o 4 lata, wstaw zdjecia tylu .
  20. W tym dziale sie witamy, kod koloru masz w kodach wyposażenia , jest nalepka w we wnęce kola zapasowego i na pierwszych stronach ksiażki serwisowej, Witam.
  21. ASO ... ~90 zł .. i wszystko jasne dzięks

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.