Treść opublikowana przez marcin j
-
[ALL B6] Rozwaliłem Riegera i co teraz????
Proponuje sprzedać tylny zderzak , kupić od s4 tył i przód, a listwy s4 już masz.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry Panowie i Panie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam, zapraszam do uczestnictwa w zyciu forum.
-
[B6 BFB] Za duży filtr oleju
wkład filtra oleju ? a co to jest ? Poziek , ale o co cho ?? ja mam wkład filtra np , jeżeli wymieniam olej nie moge kupić filtra oleju w obudowie metalowej, u mnie obudowa jest plastikowa zamocowana nastałe do silnika i kupuje do niej wkład (filter). Luuz, tylko zdaj sobie sprawę, że w 1.8T są tradycyjne, metalowe filtry a nie wkładki jak w RS4 O ile faktycznie takie masz auto Nie, no właśnie dlatego pytałem, bo nie wiem , że w 1.8 t jest tradycyjny filtr oleju.Ale i tak nie rozumiem jak można kupić za duży, u mnie oczywiście w b5 2.5 tdi v6 rs4 :> :> jest wkład filtra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
heh no spoko, ale ja bym sie nie zdecydował.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam . gratulacje autka , ale chętnie zobacze ją w dziale moja a4. tam możesz opisać swoje autko i wkleić zdjęcia.
-
[B6 BFB] Za duży filtr oleju
wkład filtra oleju ? a co to jest ? Poziek , ale o co cho ?? ja mam wkład filtra np , jeżeli wymieniam olej nie moge kupić filtra oleju w obudowie metalowej, u mnie obudowa jest plastikowa zamocowana nastałe do silnika i kupuje do niej wkład (filter).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zazdrosze wam tego strzelania, ale niestety musiałem być w schoole uda się następny raz wyrwać.
-
[B6 BFB] Za duży filtr oleju
masz wkład filtra , czy normalny , tradycyjny filtr???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , współpraca , zawsze mile widziana.
-
[B5 AJL] Zawory ssące i wydechowe 1.8 T 180 KM, a 150KM
Zagadaj na PW do kolegi Poziek, on ma dużą wiedzę na temat 1.8 T, zaś kolega pet3r ma takie autko z silnikiem AJL, do niego też możesz napisać. pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć ,
-
[ALL] Jak powinno się jeździć z włączoną klimatyzacją ?
Obieg z zewnątrz i 18 stopni troche za malo, obieg wewnętrzny włączasz sobie jak jedziesz za kopcącom cieżarowką, żeby nie wdychac dziadostwa.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, też czesto jestem w szwecji. pozdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , zapraszam do aktywnego uczestwnictwa.
-
[ALL] Koledzy potrzebny kod lakieru niebieski RS- owski
Plastik , ewentualnie upewnij się w serwisie co do tego kodu . Pozdr.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobranoc.
-
[ALL] Koledzy potrzebny kod lakieru niebieski RS- owski
Plastik , bardzo podobne, jest jeszcze wyjście , zadzwoń do ASO audi i spytaj o kod . ykk dzieki [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 00:26 _________________________________________________Chyba, że poprostu zdjęcia z innego kąta robione , ale na fotografii sie nie znam.
-
[ALL] Koledzy potrzebny kod lakieru niebieski RS- owski
Witam , potrzebuje (tzn inny kolega) kod lakieru, który występował w rs- ach niebieski , ten szczcególny . Dzięki. Pozdrawiam !!!![br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 00:01 _________________________________________________O ile sie nie myle to kolega iceman miał taki, i kolega morgoth. Może ktoś ma kolege który ma tki kolor auta i sprawdziłby ten kod lakieru.
-
[ALL B5] Chromowane nakładki czy lakierowanie lusterek??
Jeżeli tak chcesz zrobić, to lepiej zostaw tak jak masz, audi to nie "maluch" z całym szacunkiem dla tego autka.
-
[ 1.9 tdi 110PS] Władca pierścieni :)
W dół już jest, jaka felga u ciebie?? Jeszcze lampy na zespolone np valeo i autko mlodsze o 4 lata, wstaw zdjecia tylu .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
W tym dziale sie witamy, kod koloru masz w kodach wyposażenia , jest nalepka w we wnęce kola zapasowego i na pierwszych stronach ksiażki serwisowej, Witam.
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
ASO ... ~90 zł .. i wszystko jasne dzięks