Treść opublikowana przez marcin j
-
[B5 AEB] xenony i ciemno z przodu
Vagiem da się ustawić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pozdrawiam kolege wit. s, którego zauważyłem na autostradzie a4 i zamieniłem kilka słów przez CB, Witku ja dojechałem rano dziś do Szwecji, Szerokości. Myśle że niemiecki bandyta Cię nie zawiódł.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i powodzenia przy SWAPIE
-
[B5 AFN] Wziąłem aparat zorkę 5 i zrobiłem parę zdjęć
Ładna , proponuje jeszcze wieksze kółka, 17" bądź 18" i będzie miodzik
-
[B6 AVB] Kody wyposażenia - pytanie?
A masz książke serwisową??? Jeżeli tak, to porównaj kody z książki z tymi we wlepce w kole zapasowym.
-
F1 Wyniki Roberta K
Dziś chyba wyścig , o której i na jakim programie????
-
[B5 AKN] Po umyciu auta kontrolka akumulatora nie gaśnie.
Nie zalałem, nie ma takiej mozliwości, alternator jest wyciągnięty, trzeba było wyjechać z całym przodem, podobnie jak podczas wymiany rozrządu. Jakiś wirnik w tym kochanym urządzeniu pierdzielnął, w poniedziałek będzie dalsza część prac.
-
[B5 AKN] Po umyciu auta kontrolka akumulatora nie gaśnie.
Dzieki , czekam na kolejne sugestie, może komuś przytrafiło sie cos takiego.
-
[B5 AKN] Po umyciu auta kontrolka akumulatora nie gaśnie.
Nie mam takiego czegoś, ale podjade jutro rano do warsztatu, wszysto zaczelo sie od umycia auta, czy woda coś mogła narobić złego ? ,skolei tam nier zabardzo może sie dostać woda nie ma którędy., może słaba masa ??? Zobacze co bedzie jutro rano.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam posiadacza dieselka , popopraw profil
-
[B5 AKN] Po umyciu auta kontrolka akumulatora nie gaśnie.
Po dzisiejszym myciu samochodu na myjni ręcznej , wsiadłem w auto i po odpaleniu go kontrolka akumulatora zgasła, ale po dłuższym przegazowaniu, kilka sekund ( ok 5). Podjechałem pod odkurzacz, sprzątnąłem auto i znowu odpalam i kontrolka gaśnie po 10 sekundach, jadąc ok 3km do domu , w połowie drogi kontrolka akumulatora zaświeciła się i już nie zgasla. Co się mogło stać???? Miał ktoś podobny przypadek??? Później próbowałem gasić i odpalać auto i kontrolka akumulatora świeci sie cały czas . Dodam, że akumulator kupiłem ok 9 miesięcy temu.
-
[B6 AWX] 20 cali z A6 da radę w A4 B6 Avant ???
Ale kolega alvaroalvaro78 ma już u siebie 18" cali więc nie rozumiem, prubuj zakładać, jak sie zdecydujesz będziesz nowym Guru felgowym :th: A i koniecznie zrób foty przy przymiarce
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
miód, silnik miód , mody miód , czego więcej :th:
-
[B5] nie oryginalny podłokietnik
powiem tak jak masz kase kupuj podróbe ale i tak pożniej kupisz ori.chodzi o to , że jak masz kasiure to 2 razy bedziesz płacił.. wniosek tylko ori.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać, and miłej jazdy i bezproblemowej
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Schowek trza bedzie płytkami łazienkowymi wyłożyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ładną mgiełke zrobiło na flasiach. :th:
-
Jakie felgi z oponami do A6 ?? 17" czy 18" ??
Proponuje 18" zoponami 225/40 lub 235, napewno bedziesz zadowolony
-
[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
Na starych felgach prezentował sie ładnie, ale nowe pasują jak ulał. Mam pytanko czy na tył masz szerszą felgę czy są jednakowe czyli 8.5 j,tylko przypuszczam , że tylna felga ma z 10 cali????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam dolna czesc postu powinna być w innym dziale: "silniki diesla"
-
Montaż nawigacji...
To poco wchodzisz na to forum, wiecznie kpisz Zastanawiam sie czemu taki człowiek jak ctv nie ma jeszcze ostrzeżenia,za te jego wypociny, sory za ot
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zmien świece... i zwieksz doladowanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok, dzieki za pomoc , ide juz nyny.Pozdr.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tez nie lecwe tylko zawoże bratówke, a ty jedziesz do wwa, czy nie , [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 22:22 _________________________________________________ Własnie szukalem na google i czytalem to samo na tej stronie, dzieki lukas & angela
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzieki Lukas , ale jeżeli ktoś wie na 100% czy jest tak jak Lukas mówi to niech pisze posta, please!!![br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 22:12 _________________________________________________ Za 5 godz, o tak bedzie jasniej, a ty jak lecisz ?