Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Vagiem da się ustawić.
  2. Pozdrawiam kolege wit. s, którego zauważyłem na autostradzie a4 i zamieniłem kilka słów przez CB, Witku ja dojechałem rano dziś do Szwecji, Szerokości. Myśle że niemiecki bandyta Cię nie zawiódł.
  3. Witam i powodzenia przy SWAPIE
  4. Ładna , proponuje jeszcze wieksze kółka, 17" bądź 18" i będzie miodzik
  5. A masz książke serwisową??? Jeżeli tak, to porównaj kody z książki z tymi we wlepce w kole zapasowym.
  6. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dziś chyba wyścig , o której i na jakim programie????
  7. Nie zalałem, nie ma takiej mozliwości, alternator jest wyciągnięty, trzeba było wyjechać z całym przodem, podobnie jak podczas wymiany rozrządu. Jakiś wirnik w tym kochanym urządzeniu pierdzielnął, w poniedziałek będzie dalsza część prac.
  8. Dzieki , czekam na kolejne sugestie, może komuś przytrafiło sie cos takiego.
  9. Nie mam takiego czegoś, ale podjade jutro rano do warsztatu, wszysto zaczelo sie od umycia auta, czy woda coś mogła narobić złego ? ,skolei tam nier zabardzo może sie dostać woda nie ma którędy., może słaba masa ??? Zobacze co bedzie jutro rano.
  10. Witam posiadacza dieselka , popopraw profil
  11. Po dzisiejszym myciu samochodu na myjni ręcznej , wsiadłem w auto i po odpaleniu go kontrolka akumulatora zgasła, ale po dłuższym przegazowaniu, kilka sekund ( ok 5). Podjechałem pod odkurzacz, sprzątnąłem auto i znowu odpalam i kontrolka gaśnie po 10 sekundach, jadąc ok 3km do domu , w połowie drogi kontrolka akumulatora zaświeciła się i już nie zgasla. Co się mogło stać???? Miał ktoś podobny przypadek??? Później próbowałem gasić i odpalać auto i kontrolka akumulatora świeci sie cały czas . Dodam, że akumulator kupiłem ok 9 miesięcy temu.
  12. Ale kolega alvaroalvaro78 ma już u siebie 18" cali więc nie rozumiem, prubuj zakładać, jak sie zdecydujesz będziesz nowym Guru felgowym :th: A i koniecznie zrób foty przy przymiarce
  13. miód, silnik miód , mody miód , czego więcej :th:
  14. powiem tak jak masz kase kupuj podróbe ale i tak pożniej kupisz ori.chodzi o to , że jak masz kasiure to 2 razy bedziesz płacił.. wniosek tylko ori.
  15. Powitać, and miłej jazdy i bezproblemowej
  16. Schowek trza bedzie płytkami łazienkowymi wyłożyć
  17. ładną mgiełke zrobiło na flasiach. :th:
  18. Proponuje 18" zoponami 225/40 lub 235, napewno bedziesz zadowolony
  19. Na starych felgach prezentował sie ładnie, ale nowe pasują jak ulał. Mam pytanko czy na tył masz szerszą felgę czy są jednakowe czyli 8.5 j,tylko przypuszczam , że tylna felga ma z 10 cali????
  20. Witam dolna czesc postu powinna być w innym dziale: "silniki diesla"
  21. To poco wchodzisz na to forum, wiecznie kpisz Zastanawiam sie czemu taki człowiek jak ctv nie ma jeszcze ostrzeżenia,za te jego wypociny, sory za ot
  22. Zmien świece... i zwieksz doladowanie
  23. Ok, dzieki za pomoc , ide juz nyny.Pozdr.
  24. Ja tez nie lecwe tylko zawoże bratówke, a ty jedziesz do wwa, czy nie , [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 22:22 _________________________________________________ Własnie szukalem na google i czytalem to samo na tej stronie, dzieki lukas & angela
  25. Dzieki Lukas , ale jeżeli ktoś wie na 100% czy jest tak jak Lukas mówi to niech pisze posta, please!!![br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 22:12 _________________________________________________ Za 5 godz, o tak bedzie jasniej, a ty jak lecisz ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.