Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.6 V6] A to moje A4...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Wkoncu dorwalem baterie do aparatu wiec moglem pstryknac kilka fotek.Przejzyjcie je i wyraznie swoje opinie na temat mojego A4.A oto kilka zdjec:

Obraz009.jpg Obraz010.jpg Obraz011.jpg

Obraz012.jpg Obraz013.jpg

Opublikowano

fajna ale ten wydech jakos mi nie pasi :razz:

Opublikowano

micek, szczerze to nie bardzo to Twoje autko.

Za duzo siateksu. :twisted:

Nie wspomne o wydechu. :lol:

Kołpaki tez pierwsza klasa, szkoda ze nie ze spinerami. :lol:

Do tego jakies dziwne pasy w srodku.

Dla mnie nie bardzo. :twisted:

Ale to Ty nim jezdzisz i Tobie ma sie podobac.

Opublikowano

Każdy ma swoją indywidualną wizję samochodu :cool:

Opublikowano

wazne zeby Ci sie podobalo, jak dla mnie przerost formy nad trescia.

Opublikowano
  • Autor

Przerost formy nad trescia czyli?Co jest niby nie tak?!

[ Dodano: 20-12-2006, 15:55 ]

Wymienialem przedni zderzak i comialem wstawic zamiast tej siatki?! moze ktos ma lepsze pomysly?!

Opublikowano
Wymienialem przedni zderzak i comialem wstawic zamiast tej siatki?! moze ktos ma lepsze pomysly?!

Wymienic na taki co ladniej sie prezentuje. :razz:

Opublikowano

Ja bym zmienił :

Grill

Spryskiwacze

Zdjął ten napis z szyby

Zdjął te śmieszne kapsle

Zdjął brewki

Założył normalny zderzak tylny od A4

Zmienił wydech

Opublikowano

o czizas :shock: :shock: :shock:

Nie wiedziałem , że ABT takie cukiereczki wypuszcza :mrgreen:

Opublikowano

Czepiacie sie :razz:

wazne ze wyroznia sie z tłumu i koledze sie podoba :mrgreen:

Opublikowano

witaj micek

myślę że jesteś z autka zadowolony i podoba Ci się i to jest najważniejsze

nie odbieraj przypadkiem źle opinii innych

osobiście jestem zwolennikiem serii lub delikatnego wizualnego i firmowego tunu

ti jak patrze to troszke jak bym widział choinkę

odblaski, nalepki, siateczki, plastiki

to wszystko bym zmienił a zacząłbym od wyregulowania maski co dobrze widać na drugim zdjęciu że dzwoneczek był :mrgreen:

ale liczy się tylko że jesteś zadowolony :cool:

Opublikowano

Mi sien ie bardzo podoba, acz nie jest tak źle, wywaliłbym cały tuning zewnętrzny. Ale to Tobie ma sie podobać:]

Jestem zwolennikiem cicho ciemnych aut, mnie np śmiech zbiera jak widze młodziana w czerwonym bmw z tonami spojlerów, szerokimi kapciami, dziurawym (aka sportowym) wydechem, z muzą na full i zaślepką od gazu w jego 1,6 kosiarce..

imo przy 2,6 to sobei można pozwolić na lekki tuning ale bez przesady ;)

Opublikowano

autko nie jest złe ale trzeba w niego troszke roboty włożyc :wink:

Opublikowano

micek, ta rura z tyłu to na kogo? I jeszcze ten napis....

Wiesz, 2.6 jakimś demonem szybkości nie jest. Ładny dźwiek V6 ma i owszem,

ale chyba nie warto podkreślać to takimi "rurkami".

Ta siatka... No jak Ci się podoba, ok (tylko coś poniszczone to chyba ?)

Kołpaki też takie yhm...

O tubie nie będę pisał, jak Ci gra ok....

Ładne wnętrze za to, czyste i nie zniszczone. Tylko ten dywanik śmiesznie wygląda,

bo taki zagięty (on nie jest z papieru ? :wink: ).

We wnętrzu mam tylko wrażenie, że kurz masz na kratkach.

Jak wyczyścisz (jeśli to kurz, a nie fotka), to imho środek masz na 5 !

Opublikowano

TEn dywanik to widać nieoryginał i nie ma uchwytów mocujących, sam sie w taki wkopłem i żałuje, teraz te cycki wystajace z podłogi go przebijają, a tu dywanik jest mniejszy i widać ktos nieuwaznie go zrolował butami i tak juz zostało..

To tylko me podejrzeina :wink:

Opublikowano
  • Autor

Doceniam to jak piszecie ale piszcie nie patrz tam na to ze moze zrobic mi sie przykro czy cos.Licze sie ze zdaniem wszystkich i to jest da mnie najwazniejsze.Z tlumikiem to ciekawa historia wyszla wogole.Jest dosc mocno pognity koncowy wiec przyspawalem te rury zeby jakosdo usztywic i zebymiec doczego spawac bo niemialem pieniedzy na nowy i z tego co sie dowiadywalem to kosztnowego wynosi 500 zl wiec nie mialem kasy.Co do grilato osobiscie mi sie podoba i wydaje mi sie ze jakbym wstawil na niego znaczek audik wygladal by dobrze a jezeli ktos ma ciekawszy pomysl prosze pisac.Przedni zderzak to byl robiony na szybkosci bo stary byl polamany i musialem na szybkosci wstawic nowy bo policja sie czepiala tazke wszystko bylo robione bez wiekszego zastanowienia zeby to jakos wygladalo.Teraz nazbieralem tyroche pieniedzy i sukcesywnie bede wszystko wymienial i chcialbym zebyscie podzieli sie swoimi pomyslami ze mna i wydaje mi sie ze wtedy autko bedzie dobrze wygladalo.Zreszta wiecie ileonami wyszla z platami?! 12 tys zlotych wiec za ta cene rewelacji bym nie kupil a bardzo chcialem miec A4 wiec naalilem sie i ja kupilem ale chyba mnie rozumiecie jak to jest z zamilowaniem do audi i domodelu A4.Awiec prosze jeszcze raz wszystkich zeby obrzucali mnie swoimi pomyslami zebymmogljakos ruszyc zmiejsca. :smile:

[ Dodano: 20-12-2006, 20:44 ]

A te dywaniki to juz byly nic na to nie poradze sa stare i zniszczone jezeli bedemial kase napewno wymienie.

Opublikowano

wsadzisz trochę kasy i będzie gitarrrra :smoke:

Opublikowano
  • Autor

Moze i demonem szybkosci nie jest a nad wygladem sie popracuje...napewno turbinowce szybciej sie rozpedzaja ale ja swoja bujnalem do 240 i mialem jeszcze troche gazu pod noga...wiec co jak co silnik jest cacy.

Opublikowano

ale dodaj jeszcze bledy wskazan czyli jakies 225 bylo :wink: nie masz klimatronika to nie sprawdzisz ile tak naprawde cie robi predkosciomierz

Opublikowano

Witam nowego klubowicza,

Podzielam zdanie kolegów. Chyba każdy z nas lubi tuning , jest on szerokim pojeciem,Ty przyjeles dosc znaczny ze tak powiem, mi osobiscie slabo sie podoba wizerunek Twojej niuni. Ale jezeli pytasz nas o zdanie : to mi najmniej podobaja sie te wstretne kominy! Pasy w stylu Ferrari to tez nie dla A4.

Najwazniejsze zebys Ty czul ze masz wypas bryke.

P.S. Pozazdrozcze podklokietnika! :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.