Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.6 V6] A to moje A4...


micek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam fele 17-sto calowe na lato, 5-cio ramienne i fajnie na nich wyglada...ale tak jak pisalem wczesniej...powoli w miare mozliwosci finansowych autko bedziezmienialo swoj wyglad... :)

[ Dodano: 10-01-2007, 11:47 ]

"tylko z samochodem jest jak z kobieta.... kazdemu podoba sie co innego??"

I takie podejscie mi sie podoba.Kazdy robie samochod w swoim guscie!! Szacuneczek Ardie... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki typ hehehe moje auto moja sprawa Twoje Twoja i tyle...a na zyletki to swojego szaraka potnij...

Jak twoje auto to twoja sprawa to po co degustujesz innych wklejając jego zdjęcia na forum.

Doprowadź do serii i wtedy się pochwal - teraz nie ma czym. Chcesz prawdziwej opini czy wolisz wazeliniarstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIOOLKO, wyraziłeś swoja opinie już. Powstrzymaj się od dalszych komentarzy, które nie wnoszą nic na temat "wygląd mojego auta".

A micka od razu prosimy o powstrzymanie młodzieńczego gniewu ;)

spokojnie panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy ale 5-8 lat temu kazdy by sie slinil widzac ta A4 ale niestety czasy sie zmieniaja, jak dla mnie popsute auto, wolalbym jak to powiedziales szaraczkiem jezdzic (jak zreszta to robilem przez ostatnie 3 lata). Tez kiedys mialem cisnienie na spojlery :) pamietam te czasy.... mam nawet zdjecia swojej ibizy - podswietlane progi itp www.cupra.prv.pl :D, ale to byly inne czasy. No i te dekle ;( .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jak dla mnie to ogolnie dziwna sprawa

Niuna1 napisał/a:

Nie znacie sie na samochodach. Uważacie sie za bogatych gnoi i nic wiecej. kurde szkoda mi was ale okej. Te autko jest sliczne i jak czytam te opinie to szkoda mi Micka. Ale nie bierz do Bani...Naprawde masz cos o czyms marzyles....tylko pamietaj...za jaką cene..??(zrozum to jak chcesz).:>

dziwne powiazania tu wystepuja tak jakby Pan Micek na chwile zmienil płec ;)

co do auta to wyglad jest kazdego indywidualna sprawa ale skoro Micek chcial sie pochwalic to my mozemy komentowac,a wiec tak proponowalbym przede wszystkim zmienic wydech,tylna siatka,pasy i zalozyc lampy po lifcie i mysle ze bylo by spoko :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy to byl dobry pomysl z usunieciem naszej 19tki :D

Bardzo jestem ciekawa kim jest na zywo i co soba reprezentuje... no i oczywiscie chcialabym zobaczyc jej autko :D bo cos mi sie wydaje... ze go BRAK :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy to byl dobry pomysl z usunieciem naszej 19tki :D

Bardzo jestem ciekawa kim jest na zywo i co soba reprezentuje... no i oczywiscie chcialabym zobaczyc jej autko :D bo cos mi sie wydaje... ze go BRAK :053:

Pomimo że ma prawo do własnego zdania to nie wyskakuje się z takimi tekstami - jak będzie chciała to sobie wróci pod innym nikiem i tyle.

Do spotkań na zywo to raczej z klubowiczami trzeba się umawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

no w moim nie podobają mi się lampy lexusy ale chwilowo nie chce mi się ich zmieniać

poza tym hak też moje autko szpeci, ale (patrz wyżej) poza tym to niezły "parkometr" (żartuję) ale mój spojler lubię i będę się tego trzymał a alusy 16" mi wystarczą (i też będę się tego trzymał) :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z autem by była parodia jak bys miał 1.6 pod takim tuningiem. a masz 2.6 to sie autko obroniło troche. i pamiętaj co pisałem że albo usuwasz wszystkie chromy albo żadnego ;) bo to jest troszke niekonsekwentne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 2.6 to sie autko obroniło troche

Nono dobre spostrzeżenie,wracaj do serii kolezko załoz 17-tke felge i łotaj te wszystkie 1.6 ,1.8 i TEDEŁI w serii,ciesz sie ze nie jezdzisz jakims marnym fordem czy renówką :) Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zwykło mówić, o gustach się nie dyskutuje.

Kupiłeś "władce pierścieni" na jakiego było Cie stać i który sie tobie podobał.

Wierze, że jak portfel nabierze wagi to dopracujesz swoją czwóreczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dodaj jeszcze bledy wskazan czyli jakies 225 bylo :wink: nie masz klimatronika to nie sprawdzisz ile tak naprawde cie robi predkosciomierz
:) ale gdyby tak patrzec na te wskazania;) przeklamania .To kazdy powinien zanizac, a kolega mówi tyle co zdołal zobaczyc:) osobiscie przy 240 nie bawil bym sie klimatronikiem ;) Chociaż wiem że chodziło Tobie o to zeby sprawdzic przy mniejszej predkości ;)

[ Dodano: 14-01-2007, 01:43 ]

Cio do autka nie moj typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...