Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.6 V6] A to moje A4...


micek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MorgothDBMA

Ja (to tylko moje zdanie) bym go odtuningował do serii a potem:

-założył ładne alu 16 lub 17, oponki tak ze 225

-no może jeszcze xenony i przyciemniane szybki ale to wszystko

-o i jkeszcze jedno (hehehe) uturbiłbym silnik (żartuję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko średnie według mnie , ale przynajmniej właściciel widać ok bo przynajmniej sie nieobraża na opinie innych ,a to ważniejsze jak wygląd auta bo to ono ma się Tobie podobać bo jest Twoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta siatka to moze i macie racje zmienie ja na cos ciekawszego alei tak nie bede nic wymienial bo mi sie tak podoba wkoncu mam 20 lat a i jest mlody a nie tak jak Wy dziadki :razz: a pozatym to wlot na masce i klape na plasko tylnia zrobie tak jak sobie wymyslilem bo jestem taki ze to co zaplanuje to realizuje nie patrzac na innych a Wasze pomysly i zmiany niektore napewno wprowadze w zycie. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Micek!

zaaimponowałeś mi swoim podejściem do A4 i przynamniej piszesz szczerze jak jest a nie obrażasz się i wypisujesz głupoty! Brawo! Pozdrowienia znad morza! :564:

Wpadnij w sobotę do Gdańska na spota :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke kasy bedzie ladna tez mysle ze orginal to orginal ale za 12.000zl A4. tylko te kolpaczki to wywal to nic nie kosztuje a bedzie zdecydowanie lepiej wygladac :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko i pewnie fajny wlaściciel?? Moze jakiś numer gg lub kom?? :)

[ Dodano: 09-01-2007, 21:52 ]

Nie znacie sie na samochodach. Uważacie sie za bogatych gnoi i nic wiecej. k**wa szkoda mi was ale okej. Te autko jest sliczne i jak czytam te opinie to szkoda mi Micka. Ale nie bierz do Bani...Naprawde masz cos o czyms marzyles....tylko pamietaj...za jaką cene..??(zrozum to jak chcesz).:> :)

[ Komentarz dodany przez: T-żółw: 09-01-2007, 22:56 ]

zamiast podnosić sobie ciśnienie....zapraszam do poczytania naszego Regulaminu

lukas23:nie ma to jak dobre wejscie ale chyba pomylilas to forum z jakims tymu "single"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko i pewnie fajny wlaściciel?? Moze jakiś numer gg lub kom?? :)

[ Dodano: 09-01-2007, 21:52 ]

Nie znacie sie na samochodach. Uważacie sie za bogatych gnoi i nic wiecej. kurde szkoda mi was ale okej. Te autko jest sliczne i jak czytam te opinie to szkoda mi Micka. Ale nie bierz do Bani...Naprawde masz cos o czyms marzyles....tylko pamietaj...za jaką cene..??(zrozum to jak chcesz).:> :)

to, ze ktos ma swoj gust znaczy, ze uwaza sie za bogatego gnoja?? uspokoj sie dziewczyno czy kimkolwiek jestes bo nikt tu nikogo nie pojezdza a ty wysakujesz z takimi tekstami. i chyba tylko tobie szkoda micka, bo chlopak to wszystko zrozumial i nie przyjal jako obelg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest od wyrażania opini, a opinią jest wyrażenie upodobań-czyli tego jaki sie ma gust, a o gustach co.. ? Nie dyskutuje sie.. ;)

I gust nie tworzy człowieka, metal może lubic różowy kolorek skóry, a 'dres' słuchać metalu..

Typowe lecenie na samochód; )

No a teraz na temat tematu..

Imo łądne autko by było gdyby srobićcośz tymi tynnami z tyłu siatexem i wygladaem tuningowym, Imo audi to 'poważny' samochód, solidny i dostojny, a nie max tunning, plastik nakładki itp..

Ot moje zdanie i nikogo nie najeżdżam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko i pewnie fajny wlaściciel?? Moze jakiś numer gg lub kom??

[ Dodano: 09-01-2007, 21:52 ]

Nie znacie sie na samochodach. Uważacie sie za bogatych gnoi i nic wiecej. kurde szkoda mi was ale okej. Te autko jest sliczne i jak czytam te opinie to szkoda mi Micka. Ale nie bierz do Bani...

Naprawde masz cos o czyms marzyles....tylko pamietaj...za jaką cene..??(zrozum to jak chcesz).:>

wstyd mi za Ciebie kochana krakowianko...męża szukaj na www.sympatia.pl a nie tu :diabelek:

[ Dodano: 09-01-2007, 23:41 ]

odemnie wielki minus!!!!!!!

http://www.a4-klub.pl/forum/warnings.php?mode=detail&userid=1832

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj micek bazę auta masz fajną, w miare swoich możliwości wróć do serii i zacznij od poczatku po swojemu, te wydechy,naklejki, kolorowe pasy itp. co maja za zadanie, nikt sie tego nie wystraszy ani nie pomysli to to ma kopa hheheehe tylko odwrotnie - festyn i wieś, i nie wieżę że majac 20 lat to cię rajcuje ta choinka znaczy sie.

Auto masz fajne ,zadbane w środku tylko tak ja powiedziałem, wróćić do serii i zacząć od nowa pod siebie pamiętając że A4 to nie Golf ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie sie na samochodach. Uważacie sie za bogatych gnoi i nic wiecej

za to powinien być BAN. zero kultury i nawet regulaminu nie przeczytała :(:

a co do auta to ja bym : jakoś wepchał ten wydech głębiej żeby nie było go tak widać. zrobił coś z tą siatką. z grila zabrał to abt bo nie pasi. i zadał sobie pytanie czy robie auto na sportowo czy chrom look, bo czarny gril z chromowanymi obwódkami szyb i spryskiwaczami sie gryzie. albo chrom albo na sportowo. a na lato felunek jakiś :) to tyle chyba te odblaski na zderzaku z tylu kiepskie ale muszą być bo w lampach nie ma :/ może znajdź jakieś inne miejsce na nie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko i pewnie fajny wlaściciel?? Moze jakiś numer gg lub kom??

Widze ze tu sie zaczyna robic SYMPATIA :)

Jedno jest pewne Panowie:) Wszyscy macie piekne samochody... tylko z samochodem jest jak z kobieta.... kazdemu podoba sie co innego?? :D

Nie znacie sie na samochodach. Uważacie sie za bogatych gnoi i nic wiecej. kurde szkoda mi was ale okej. Te autko jest sliczne i jak czytam te opinie to szkoda mi Micka. Ale nie bierz do Bani...Naprawde masz cos o czyms marzyles....tylko pamietaj...za jaką cene..??(zrozum to jak chcesz).:>

Masz racje NIUNA1 :) Chlopcy nie znacie sie na samochodach :D 19tki za to perfect :diabel:

Micek :D chyba ktos cie bajeruje?? :053: A co do samochodu, ja wole klasyke ale tak jak mowie sa gusta i gusciki :)

Niuna1, od kiedy kobiety mowia: nie bierz do Bani? :D

Badz tak dobra i nie rob wstydu dziewczynom na forum :)

A zanim kogos obrazisz, POMYSL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie tylu facetów na forum prowadzi dialogi i jest gitara a tu masz ci los :P jakas d.p.c.ka sobie pomyli. Popieram Murzyna tu sa tylko odstresowane i spokojne kobietki. A tak pozatym .micek. to ta lolita co jej sie tak spodobales w ciemno to juz musi byc jakas desperatka nie dopusc jej bliżej niz na 20m :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...