Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1,9 TDI 90 KM] 95 r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc , jestem tutaj nowy na forum dlatego postanowilem wam pokazac moje audi

a4 1,9 tdi 90 KM 95 r. dokonalem w nim kilka przerobek , mam nadzieje ze wam sie spodoba.

100_1436.jpg 100_1440.jpg 100_1441.jpg

FOTO750.jpg FOTO611.jpg FOTO622.jpg

FOTO624.jpg

Opublikowano

wow! zrobiona z gustem i bardzo stylowo! gratuluje przerobek, raptem kilka czesci zmieniles, a wyglada super, bardzo mi sie podoba. tylko te fotki jakies stare (??)

zapraszamy jeszcze do przywitania sie w NEWBIE :)

Opublikowano

witam kolege z 1Z pod maska i przerobiona bude w podobnym stylu jak u mnie :D

Opublikowano

Wow fajniutki wozik. Stylizacja xtra, bez szaleństw. Powiedz mi jeszcze co to za zderzaczek tzn wiem z S-4 ale z którego roku. Ori czy nie? Bardzo mi się podoba i zastanawiam się nad takim. Czy mocowania pasowały w stosunku do serii, bo słyszałem że trzeba rezać.

Opublikowano

fajny wozik - kolorek, fele, zderzak, lampy :a4fan:

tylko brewki zgolić i jest super :one:

Opublikowano

brewki do zdjecia i miodzio, ten model felg mi sie bardzo podoba ;)

Opublikowano

Śliczna furka. Nic dodać nic ująć, no może znaczek z klapy bym usunął. Ale po za tym cudeńko :a4fan:

Opublikowano

no no no

bardzo ładna :564:

Opublikowano

wszystko cool ale brewki out :one:

Opublikowano

Super autko zrobione ze smakiem,aż miło looknąć,osobiście też bym zdjał brewki bo trochę maskują ładne lampy ;)

No i ten kolorek,miodzio :)

Gratuluje :!:

Opublikowano

Bardzo fajne autko ładnie się prezentuje tylko chip na motorek i będzie jak "ulał".

Opublikowano

No no no ...

Piękna....

Stylistyka bliska ideału , koła super... :564:

Opublikowano

generalnie ok, ale jednak ja bym zmienił przód - nie ten silnik.... Ori bardziej by mi się podobał :P

A wnętrze ?

Opublikowano

Bardzo mi sie podoba :]

Cud miód i orzeszki ; ]

No tylko od środka troche słabo, chip, troche nowych gratów i bedzie lepiej ;)

Opublikowano
  • Autor

hejka, spoko ze wieszosci sie podoba moja a4. co do pytan to

1. zderzak jest orginalny od s4 . z ktorego roku to nie wiem . boczne kratki na halogeny sa od 98 rocznika sa tez z nico wiekszymi otworami od 01. zderzak pasowal bez problemu . tylko sruby trzeba bylo wymenic na nieco druzsze.

2. Fotki nie sa stare . Po prostu zle byla data w aparacie ustawiona.

3. co do wnetrza to nic tam szczegolnego nie wymienialem. jak bede mial jakies fotki to podesle. pozdrawaim

Opublikowano

super Kondowoz :053:

Opublikowano

bardzo mi sie podoba, gratulacje

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No super kolorek masz taki jak moj, noi faktycznie aluski wypas miałem takie na oku ale od a6 chyba nie pasują! super zrobiles autko,zderzaczek i wogole! gratki i pzdr

PS. i pewnie bede za taka felga polował jak bedzie moneta:)

Opublikowano

sliczny, naprawde rewelka te zderzaki od s'ki i nowe fele

ps chwile murzyna zabraknie i temat zle nazwany?? :diabelek: juz poprawilem

Opublikowano

daje radę, taaak i ten zderzak :027: brewki do kosza :diabel:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.